vim 8.1 - en to uk translation catalogue (2771 entries)

en: 
    	Last set from
uk: 
    	Востаннє змінена у

en: 
    
    Arguments:
uk: 
    
    Аргументи:

en: 
    
    Usage:
uk: 
    
    Вжиток:

en: 
              modified:
uk: 
               змінено:

en: 
             [not usable on this computer]
uk: 
             [непридатний на цьому комп'ютері]

en: 
             [not usable with this version of Vim]
uk: 
             [не придатний для цієї версії Vim]

en: 
             host name:
uk: 
              назва вузла:

en: 
             user name:
uk: 
              користувач:

en: 
            process ID:
uk: 
             ID процесу:

en: 
           a: Find assignments to this symbol
           c: Find functions calling this function
           d: Find functions called by this function
           e: Find this egrep pattern
           f: Find this file
           g: Find this definition
           i: Find files #including this file
           s: Find this C symbol
           t: Find this text string
uk: 
           a: Знайти присвоєння цього символу
           c: Знайти функції, що викликають цю функцію
           d: Знайти функції, що викликаються цією функцією
           e: Знайти цей шаблон egrep
           f: Знайти цей файл
           g: Знайти це визначення
           i: Знайти файли, які включають в себе цей файл
           s: Знайти цей символ C
           t: Знайти цей текст

en: 
        Name              Args Address Complete    Definition
uk: 
        Назва             Арг. Адреса  Доповнення  Визначення

en: 
       #   line
uk: 
       #   рядок

en: 
       or:
uk: 
       або:

en: 
      # TO tag         FROM line  in file/text
uk: 
      # ДО мітки       З рядка  у файлі/тексті

en: 
     jump line  col file/text
uk: 
     точка ряд. стовп. файл/текст

en: 
    # %s History (newest to oldest):
uk: 
    # Попередні %s (від найновіших):

en: 
    # Bar lines, copied verbatim:
uk: 
    # Рядки bar, скопійовано посимвольно:

en: 
    # Buffer list:
uk: 
    # Список буферів:

en: 
    # File marks:
uk: 
    # Помітки:

en: 
    # History of marks within files (newest to oldest):
uk: 
    # Попередні помітки в файлах (від найновіших):

en: 
    # Jumplist (newest first):
uk: 
    # Список переходів (від найновіших):

en: 
    # Last %sSearch Pattern:
    ~
uk: 
    # Ост. %sЗразок пошуку:
    ~

en: 
    # Last Substitute String:
    $
uk: 
    # Остання заміна:
    $

en: 
    # Registers:
uk: 
    # Регістри:

en: 
    # global variables:
uk: 
    # глобальні змінні:

en: 
    (1) Another program may be editing the same file.  If this is the case,
        be careful not to end up with two different instances of the same
        file when making changes.  Quit, or continue with caution.
uk: 
    (1) Можливо, інша програма вже редагує цей самий файл. Якщо це так,
        будьте обережні, щоб не залишилися два різні екземпляри
        одного й того самого файлу після змін.  Вийдіть чи продовжуйте з обережністю.

en: 
    (You might want to write out this file under another name
uk: 
    (Можливо, потрібно записати цей файл під іншою назвою

en: 
    --- Autocommands ---
uk: 
    --- Автокоманди ---

en: 
    --- Global option values ---
uk: 
    --- Значення загальних опцій ---

en: 
    --- Local option values ---
uk: 
    --- Значення локальних опцій ---

en: 
    --- Menus ---
uk: 
    --- Меню ---

en: 
    --- Options ---
uk: 
    --- Опції ---

en: 
    --- Signs ---
uk: 
    --- Позначки ---

en: 
    --- Syntax items ---
uk: 
    --- Елементи синтаксису ---

en: 
    --- Syntax sync items ---
uk: 
    --- Елементи синхронізації синтаксису ---

en: 
    --- Terminal codes ---
uk: 
    --- Коди терміналу ---

en: 
    --- Terminal keys ---
uk: 
    --- Клавіші терміналу ---

en: 
    Arguments recognised by gvim (GTK+ version):
uk: 
    Аргументи gvim (версія GTK+)

en: 
    Arguments recognised by gvim (Motif version):
uk: 
    Аргументи для gvim (версія Motif)

en: 
    Big version
uk: 
    Велика версія

en: 
    Cannot create pipes
uk: 
    Не можна створити канали

en: 
    Cannot execute shell
uk: 
    Не вдалося запустити оболонку

en: 
    Cannot execute shell sh
uk: 
    Не вдалося запустити оболонку `sh'

en: 
    Cannot fork
uk: 
    Не вдалося роздвоїтися

en: 
    Command terminated
uk: 
    Команда закінчила виконання

en: 
    Compiled
uk: 
    Скомпілював

en: 
    Could not get security context for
uk: 
    Не вдалося отримати контекст безпеки для

en: 
    Could not set security context for
uk: 
    Не вдалося встановити контекст безпеки для

en: 
    Extra patches:
uk: 
    Додаткові латки:

en: 
    Found a swap file by the name "
uk: 
    Знайдено файл обміну з назвою "

en: 
    Huge version
uk: 
    Гігантська версія

en: 
    If you entered a new crypt key but did not write the text file,
uk: 
    Якщо ви задали новий ключ шифру, але не записали текстовий файл,

en: 
    If you wrote the text file after changing the crypt key press enter
uk: 
    Якщо ви записали текстовий файл після зміни ключа шифру, натисніть enter

en: 
    Included patches:
uk: 
    Включені латки:

en: 
    MS-Windows 32-bit GUI version
uk: 
    Версія з GUI для 32-розрядної Windows

en: 
    MS-Windows 32-bit GUI/console version
uk: 
    Консольна/графічна версія для 32-розрядної MS-Windows

en: 
    MS-Windows 32-bit console version
uk: 
    Консольна версія для 32-розрядної Windows

en: 
    MS-Windows 64-bit GUI version
uk: 
    Версія з GUI для 64-розрядної MS-Windows

en: 
    MS-Windows 64-bit GUI/console version
uk: 
    Консольна/графічна версія для 64-розрядної MS-Windows

en: 
    MS-Windows 64-bit console version
uk: 
    Консольна версія для 64-розрядної Windows

en: 
    Maybe no changes were made or Vim did not update the swap file.
uk: 
    Напевно, змін не було, або Vim не поновив файл обміну.

en: 
    More info with: "vim -h"
uk: 
    Дізнайтеся більше: «vim -h»

en: 
    Normal version
uk: 
    Нормальна версія

en: 
    Note: process STILL RUNNING:
uk: 
    Нотатка: процес ВСЕ ЩЕ ПРАЦЮЄ:

en: 
    OpenVMS version
uk: 
    Версія для OpenVMS

en: 
    Small version
uk: 
    Мала версія

en: 
    Tiny version
uk: 
    Крихітна версія

en: 
    Type Name Content
uk: 
    Тип  Назва Вміст

en: 
    Vim: Got X error
uk: 
    Vim: Помилка X

en: 
    WARNING: Original file may be lost or damaged
uk: 
    ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Оригінал, мабуть, втрачений чи пошкоджений

en: 
    Where case is ignored prepend / to make flag upper case
uk: 
    Якщо регістр ігнорується, додайте / спереду щоб прапорець був у верхньому регістрі.

en: 
    You may want to delete the .swp file now.
uk: 
    Можливо, тепер ви хочете знищити файл обміну .swp.

en: 
    [bytes] total alloc-freed %lu-%lu, in use %lu, peak use %lu
uk: 
    [байт]  всього розм/знищ. %lu/%lu, викор. %lu, макс. %lu

en: 
    change line  col text
uk: 
    змінити ряд. стовп. текст

en: 
    enter the new crypt key.
uk: 
    введіть новий ключ шифру.

en: 
    macOS version
uk: 
    Версія macOS

en: 
    macOS version w/o darwin feat.
uk: 
    Версія macOS без darwin.

en: 
    mark line  col file/text
uk: 
    пом. ряд.  кол. файл/текст

en: 
    shell returned
uk: 
    оболонка повернула:

en: 
    syncing on items
uk: 
    синхронізація по елементах

en: 
    to use the same key for text file and swap file
uk: 
    щоб використати однаковий ключ для текстового файлу та файлу обміну

en:                               for Vim defaults
uk:               щоб починати в режимі сумісності з Vi

en:                               for two modes
uk:                           для двох режимів

en:              dated:
uk:              дата:

en:           owned by:
uk:            власник:

en:          [cannot be opened]
uk:          [не можна відкрити]

en:          [cannot be read]
uk:          [не можна прочитати]

en:          [does not look like a Vim swap file]
uk:         [не схоже на файл обміну]

en:          [from Vim version 3.0]
uk:          [від Vim 3.0]

en:          file name:
uk:          назва файлу:

en:        defaults file: "
uk:        файл defaults: "

en:       -- none --
uk:       -- жодного --

en:       CANNOT BE FOUND
uk:       НЕ ЗНАЙДЕНО

en:       NEWER than swap file!
uk:       НОВІШИЙ за файл обміну!

en:       user exrc file: "
uk:       exrc користувача: "

en:      user vimrc file: "
uk:      vimrc користувача: "

en:     If this is the case, use ":recover" or "vim -r
uk:     Якщо це справді трапилося, спробуйте «:recover» або «vim -r

en:     If you did this already, delete the swap file "
uk:     Якщо ви вже це зробили, знищіть файл обміну «

en:     line=%ld  id=%d%s  name=%s  priority=%d
uk:     рядок=%ld  id=%d%s  назва=%s  пріоритет=%d

en:     system menu file: "
uk:     системне меню: "

en:     user gvimrc file: "
uk:     gvimrc користувача: "

en:    In current directory:
uk:    В поточному каталозі:

en:    In directory
uk:    У каталозі

en:    Using specified name:
uk:    Використовуючи вказану назву:

en:    dated:
uk:    дата:

en:    host name:
uk:    назва вузла:

en:    system vimrc file: "
uk:    системний vimrc: "

en:   # pri kind tag
uk:   # прі тип мітка

en:   (Already listed)
uk:   (Уже у списку)

en:   2nd user exrc file: "
uk:   другий exrc користувача: "

en:   DEBUG BUILD
uk:   ВЕРСІЯ ДЛЯ НАЛАГОДЖЕННЯ

en:   Features included (+) or not (-):
uk:   Включені (+) або не включені (-) компоненти:

en:   NOT FOUND
uk:   НЕ ЗНАЙДЕНО

en:   TOTAL      COUNT  MATCH   SLOWEST     AVERAGE   NAME               PATTERN
uk:   ВСЬОГО     К-ТЬ   СПІВП.  НАЙПОВІЛ.   СЕРЕДН.   НАЗВА              ШАБЛОН

en:   Using tag with different case!
uk:   Використано мітку, не розрізняючи великі й малі літери

en:   fall-back for $VIM: "
uk:   заміна для $VIM: "

en:   group=%s
uk:   група=%s

en:   system gvimrc file: "
uk:   системний gvimrc: "

en:  # pid    database name                       prepend path
uk:  # pid    назва бази даних                    шлях

en:  (Interrupted)
uk:  (Перервано)

en:  (NOT FOUND)
uk:  (НЕ ЗНАЙДЕНО)

en:  (STILL RUNNING)
uk:  (ВСЕ ЩЕ ПРАЦЮЄ)

en:  (includes previously listed match)
uk:  (разом з попередніми збігами)

en:  (insert)
uk:  (вставка)

en:  (insert) Scroll (^E/^Y)
uk:  (вставка) Прогорнути (^E/^Y)

en:  (line deleted)
uk:  (рядок знищено)

en:  (not supported)
uk:  (не підтримується)

en:  (paste)
uk:  (клей)

en:  (replace)
uk:  (заміна)

en:  (replace) Scroll (^E/^Y)
uk:  (заміна) Прогорнути (^E/^Y)

en:  (vreplace)
uk:  (вірт заміна)

en:  2nd user vimrc file: "
uk:  другий vimrc користувача: "

en:  3rd user vimrc file: "
uk:  третій vimrc користувача: "

en:  < "%.*s"
uk:  < «%.*s»

en:  Adding
uk:  Додається

en:  Arabic
uk:  Арабська

en:  CONVERSION ERROR
uk:  ПОМИЛКА КОНВЕРТАЦІЇ

en:  Command-line completion (^V^N^P)
uk:  Доповнення команд (^V^N^P)

en:  Copy %d of %d
uk:  Копія %d з %d

en:  Definition completion (^D^N^P)
uk:  Доповнення визначення (^D^N^P)

en:  Dictionary completion (^K^N^P)
uk:  Доповнення зі словника (^K^N^P)

en:  FAILED
uk:  НЕ ВДАЛОСЯ

en:  File name completion (^F^N^P)
uk:  Доповнення назви файлу (^F^N^P)

en:  Hebrew
uk:  Іврит

en:  INSERT
uk:  ВСТАВКА

en:  Keyword Local completion (^N^P)
uk:  Доповнення місцевих ключових слів (^N^P)

en:  Keyword completion (^N^P)
uk:  Доповнення ключових слів (^N^P)

en:  Omni completion (^O^N^P)
uk:  Кмітливе доповнення (^O^N^P)

en:  Path pattern completion (^N^P)
uk:  Доповнення шляху за зразком (^N^P)

en:  REPLACE
uk:  ЗАМІНА

en:  REVERSE
uk:  НАВИВОРІТ

en:  SELECT
uk:  ВИДІЛЕННЯ

en:  SELECT BLOCK
uk:  ВИДІЛЕННЯ БЛОКУ

en:  SELECT LINE
uk:  ВИДІЛЕННЯ РЯДКІВ

en:  SPACE/d/j: screen/page/line down, b/u/k: up, q: quit
uk:  ПРОБІЛ/d/j: вниз на екран/сторінку/рядок, b/u/k: вгору, q: вийти

en:  Spelling suggestion (s^N^P)
uk:  Орфографічна підказка (s^N^P)

en:  Tag completion (^]^N^P)
uk:  Доповнення міток (^]^N^P)

en:  Thesaurus completion (^T^N^P)
uk:  Доповнення з тезаурусу (^T^N^P)

en:  User defined completion (^U^N^P)
uk:  Користувацьке доповнення (^U^N^P)

en:  VISUAL
uk:  ВИБІР

en:  VISUAL BLOCK
uk:  ВИБІР БЛОКУ

en:  VISUAL LINE
uk:  ВИБІР РЯДКІВ

en:  VREPLACE
uk:  ВІРТ ЗАМІНА

en:  Whole line completion (^L^N^P)
uk:  Доповнення усього рядка (^L^N^P)

en:  [Modified]
uk:  [Змінено]

en:  [a]
uk: [д]

en:  [w]
uk: [з]

en:  ^X mode (^]^D^E^F^I^K^L^N^O^Ps^U^V^Y)
uk:  Режим ^X (^]^D^E^F^I^K^L^N^O^Ps^U^V^Y)

en:  appended
uk:  дописаний

en:  cannot be used on this computer.
uk:  не можна використати на цьому комп'ютері.

en:  cannot be used with this version of Vim.
uk:  не можна використати з цією версією Vim.

en:  f-b for $VIMRUNTIME: "
uk:  заміна для $VIMRUNTIME: "

en:  has been damaged (page size is smaller than minimum value).
uk:  пошкоджений (розмір сторінки менший мінімального значення).

en:  in line %ld;
uk:  у рядку %ld;

en:  info
uk:  інформація

en:  into "%c
uk:  у "%c

en:  kind file
uk:  тип файлу

en:  line
uk:  рядок

en:  line breaks
uk:  розриви рядків

en:  lines before top line
uk:  рядків перед першим рядком

en:  marks
uk:  позначки

en:  oldfiles
uk:  старі файли

en:  or more
uk:  або більше

en:  returned
uk:  повернуто

en:  vim [arguments]
uk:  vim [аргументи]

en:  with OLE support
uk:  з підтримкою OLE

en:  written
uk:  записаний

en: "
        to avoid this message.
uk: »,
        щоб позбутися цього повідомлення.

en: "
        to recover the changes (see ":help recovery").
uk: »
        щоб відновити зміни (див. «:help recovery»).

en: "            A boolean option will be toggled.
uk: "            Опцію-перемикач буде перемкнено.

en: "            For other options you can edit the value before hitting <Enter>.
uk: "            Для інших опцій можна відредагувати значення перед натисненням на <Enter>.

en: " Each "set" line shows the current value of an option (on the left).
uk: " Кожен рядок «set» показує актуальне значення опції (ліворуч).

en: " Hit <Enter> on a "set" line to execute it.
uk: " Натисніть <Enter> на рядку «set» щоб виконати.

en: " Hit <Enter> on a help line to open a help window on this option.
uk: " Натисніть <Enter> на рядку 'допомога' щоб відкрити вікно з допомогою про цю опцію.

en: " Hit <Enter> on an index line to jump there.
uk: " Натисніть <Enter> на рядку з індексом щоб туди перестрибнути.

en: " Hit <Space> on a "set" line to refresh it.
uk: " Натисніть <Space> на рядку «set» щоб оновити.

en: " already exists!
uk: » вже існує!

en: "alpha", "octal", "hex", "bin" and/or "unsigned"; number formats
    recognized for CTRL-A and CTRL-X commands
uk: «alpha», «octal», «hex», «bin» і/чи «unsigned»; формати чисел,
    які розпізнаються командами CTRL-A і CTRL-X

en: "dark" or "light"; the background color brightness
uk: «dark» або «light»; яскравість кольору фону

en: "extend", "popup" or "popup_setpos"; what the right
    mouse button is used for
uk: «extend», «popup» або «popup_setpos»; для чого використовується
    права клавіша миші

en: "icons", "text" and/or "tooltips"; how to show the toolbar
uk: «icons», «text» і/або «tooltips»; як показувати панель інструментів

en: "last", "buffer" or "current": which directory used for the file browser
uk: «last», «buffer» або «current»: яку директорію використовувати для оглядача файлів

en: "mouse", "key" and/or "cmd"; when to start Select mode
    instead of Visual mode
uk: «mouse», «key» і/або «cmd»; коли починати режим Select
    замість Visual

en: "no", "yes" or "menu"; how to use the ALT key
uk: «no», «yes» або «menu»; як використовувати клавішу ALT

en: "old", "inclusive" or "exclusive"; how selecting text behaves
uk: «old», «inclusive» або «exclusive»; як поводиться вибір тексту

en: "startsel" and/or "stopsel"; what special keys can do
uk: «startsel» і/або «stopsel»; що можуть робити спеціальні клавіші

en: "sync", "fsync" or empty; how to flush a swap file to disk
uk: «sync», «fsync» або порожнє; як скидати файл обміну на диск

en: "unnamed" to use the * register like unnamed register
    "autoselect" to always put selected text on the clipboard
uk: «unnamed» щоб використовувати регістр * як безіменний регістр
    «autoselect» щоб завжди поміщати вибраний текст у буфер обміну

en: "useopen" and/or "split"; which window to use when jumping
    to a buffer
uk: «useopen» і/або «split»; яке вікно використовувати при стрибках
    до буферу

en: "ver", "hor" and/or "jump"; list of options for 'scrollbind'
uk: «ver», «hor» і/або «jump»; список опцій для 'scrollbind'

en: "xterm", "xterm2", "sgr", etc.; type of mouse
uk: «xterm», «xterm2», «sgr» тощо; тип миші

en: # This viminfo file was generated by Vim %s.
uk: # Цей файл автоматично створений Vim %s.

en: # Value of 'encoding' when this file was written
uk: # Значення 'encoding' під час створення цього файлу

en: # You may edit it if you're careful!
uk: # Можете редагувати, але ОБЕРЕЖНО!

en: %-5s: %s%*s (Usage: %s)
uk: %-5s: %s%*s (Використання: %s)

en: %3d  %s %s  line %ld
uk: %3d %s %s   рядок %ld

en: %3d  expr %s
uk: %3d  вираз %s

en: %a %b %d %H:%M:%S %Y
uk: %H:%M:%S %a, %d %B %Y р.

en: %d buffer deleted | %d buffers deleted
uk[0]: Знищено %d буфер
uk[1]: Знищено %d буфери
uk[2]: Знищено %d буфері

en: %d buffer unloaded | %d buffers unloaded
uk[0]: Вивантажено %d буфер
uk[1]: Вивантажено %d буфери
uk[2]: Вивантажено %d буферів

en: %d buffer wiped out | %d buffers wiped out
uk[0]: Витерто %d буфер
uk[1]: Витерто %d буфери
uk[2]: Витерто %d буферів

en: %d duplicate word(s) in %s
uk: %d повторюваних слів у %s

en: %d files to edit
uk: %d файли(ів)

en: %d line changed | %d lines changed
uk[0]: %d рядок змінено
uk[1]: %d рядки змінено
uk[2]: %d рядків змінено

en: %d more file to edit.  Quit anyway? | %d more files to edit.  Quit anyway?
uk[0]: Ще є %d не редагований файл. Все одно вийти?
uk[1]: Ще є %d не редаговані файли. Все одно вийти?
uk[2]: Ще є %d не редагованих файлів. Все одно вийти?

en: %d of %d edited
uk: відредаговано %d з %d

en: %ld Cols;
uk: довж.: %ld;

en: %ld line %sed %d time | %ld line %sed %d times
uk[0]: %ld рядок %s-но %d раз
uk[1]: %ld рядок %s-но %d рази
uk[2]: %ld рядок %s-но %d разів

en: %ld line --%d%%-- | %ld lines --%d%%--
uk[0]: %ld рядок --%d%%--
uk[1]: %ld рядки --%d%%--
uk[2]: %ld рядків --%d%%--

en: %ld line changed | %ld lines changed
uk[0]: %ld рядок змінено
uk[1]: %ld рядки змінено
uk[2]: %ld рядків змінено

en: %ld line indented  | %ld lines indented
uk[0]: Вирівняно %ld рядок
uk[1]: Вирівняно %ld рядки
uk[2]: Вирівняно %ld рядків

en: %ld line less | %ld fewer lines
uk[0]: знищено %ld рядок
uk[1]: знищено %ld рядки
uk[2]: знищено %ld рядків

en: %ld line moved | %ld lines moved
uk[0]: Переміщено %ld рядок
uk[1]: Переміщено %ld рядки
uk[2]: Переміщено %ld рядків

en: %ld line yanked%s | %ld lines yanked%s
uk[0]: %ld рядок висмикнуто%s
uk[1]: %ld рядки висмикнуто%s
uk[2]: %ld рядків висмикнуто%s

en: %ld line,  | %ld lines,
uk[0]: %ld рядок,
uk[1]: %ld рядки,
uk[2]: %ld рядків,

en: %ld lines %sed %d time | %ld lines %sed %d times
uk[0]: %ld рядки(ів) %s-но %d раз
uk[1]: %ld рядки(ів) %s-но %d рази
uk[2]: %ld рядки(ів) %s-но %d разів

en: %ld lines filtered
uk: Відфільтровано %ld рядки(ів)

en: %ld lines to indent...
uk: Залишилося вирівняти %ld рядків...

en: %ld match on %ld line | %ld matches on %ld line
uk[0]: %ld співпадіння у %ld рядку
uk[1]:  в %ld співпадінь у %ld рядку
uk[2]:  в %ld співпадінь у %ld рядку

en: %ld match on %ld lines | %ld matches on %ld lines
uk[0]: %ld співпадіння у %ld рядках
uk[1]: %ld співпадіння у %ld рядках
uk[2]: %ld співпадінь у %ld рядках

en: %ld more line | %ld more lines
uk[0]: додано %ld рядок
uk[1]: додано %ld рядки
uk[2]: додано %ld рядків

en: %ld second ago | %ld seconds ago
uk[0]: %ld секунду тому
uk[1]: %ld секунди тому
uk[2]: %ld секунд тому

en: %ld substitution on %ld line | %ld substitutions on %ld line
uk[0]: %ld заміна у %ld рядку
uk[1]: %ld заміни у %ld рядку
uk[2]: %ld замін у %ld рядку

en: %ld substitution on %ld lines | %ld substitutions on %ld lines
uk[0]: %ld заміна у %ld рядках
uk[1]: %ld заміни у %ld рядках
uk[2]: %ld замін у %ld рядках

en: %lld byte | %lld bytes
uk[0]: %lld байт
uk[1]: %lld байти
uk[2]: %lld байтів

en: %s (%s, compiled %s)
uk: %s (%s, скомпільовано %s)

en: %s Autocommands for "%s"
uk: Автокоманди %s для «%s»

en: %s aborted
uk: %s припинено

en: %s discarded
uk: Скинуто %s

en: %s line %ld
uk: %s рядок %ld

en: %s made pending
uk: Очікується %s

en: %s resumed
uk: Відновлено %s

en: %s returning #%ld
uk: %s повертає #%ld

en: %s returning %s
uk: %s повертає %s

en: %s value differs from what is used in another .aff file
uk: Значення %s відрізняється від того, що вжито у іншому файлі .aff

en: %s, line %ld
uk: %s, рядок %ld

en: %serror list %d of %d; %d errors
uk: %sсписок помилок %d з %d; %d помилок

en: %sviminfo: %s in line:
uk: %sviminfo: %s в рядку:

en: &Cancel
uk: &C:Скасувати

en: &Dismiss
uk: &D:Припинити

en: &Filter
uk: &F:Фільтрувати

en: &Help
uk: &H:Допомога

en: &OK
uk: &O:Гаразд

en: &OK
    &Cancel
uk: &O:Гаразд
    &C:Скасувати

en: &OK
    &Load File
    Load File &and Options
uk: [&O]Гаразд
    [&L]Завантажити файл
    [&a]Завантажити файл і опції

en: &Ok
uk: &O:Гаразд

en: &Open Read-Only
    &Edit anyway
    &Recover
    &Delete it
    &Quit
    &Abort
uk: &O:Відкрити лише для читання
    &E:Усе одно редагувати
    &R:Відновити
    &D:Знищити його
    &Q:Вийти
    &A:Перервати

en: &Open Read-Only
    &Edit anyway
    &Recover
    &Quit
    &Abort
uk: &O:Відкрити лише для читання
    &E:Все одно редагувати
    &R:Відновити
    &Q:Вийти
    &A:Перервати

en: &Replace
uk: &R:Замінити

en: &Undo
uk: &U:Скасувати

en: &Yes
    &No
uk: &Y:Так
    &N:Ні

en: &Yes
    &No
    &Cancel
uk: &Y:Так
    &N:Ні
    &C:Скасувати

en: &Yes
    &No
    Save &All
    &Discard All
    &Cancel
uk: &Y:Так
    &N:Ні
    &A:Усі
    &D:Жодного
    &C:Скасувати

en: ' not known. Available builtin terminals are:
uk: ' не відомий. Вбудовані термінали:

en: '-nb' cannot be used: not enabled at compile time
uk: Не можна використати '-nb': не дозволено під час компіляції

en: 'dictionary' option is empty
uk: Опція 'dictionary' порожня

en: 'g' and 'c' flags of ":substitute" toggle
uk: увімкнути прапорці 'g' і 'c' у «:substitute»

en: 'history' option is zero
uk: Опція 'history' порожня

en: 'readonly' option is set for "%s".
    Do you wish to write anyway?
uk: Для «%s» встановлено 'readonly'.
    Бажаєте все одно продовжити запис?

en: 'redrawtime' exceeded, syntax highlighting disabled
uk: вичерпано 'redrawtime', вимкнено підсвічування синтаксису

en: 'thesaurus' option is empty
uk: Опція 'thesaurus' порожня

en: (%d of %d)%s%s:
uk: (%d з %d)%s%s:

en: (+%lld for BOM)
uk: (+%lld для BOM)

en: (2) An edit session for this file crashed.
uk: (2) Сеанс редагування цього файлу зазнав краху.

en: (Interrupted)
uk: (Перервано)

en: (Invalid)
uk: (Неможливо)

en: (global or local to buffer)
uk: (глобально або стосується буфера)

en: (local to buffer)
uk: (стосується буфера)

en: (local to window)
uk: (стосується вікна)

en: +			Start at end of file
uk: +			Розпочати в кінці файлу

en: +-%s%3ld line:  | +-%s%3ld lines:
uk[0]: +-%s%3ld рядок:
uk[1]: +-%s%3ld рядків:

en: +--%3ld line folded  | +--%3ld lines folded
uk[0]: +--%3ld рядок згорнуто
uk[1]: +--%3ld рядків згорнуто

en: +<lnum>		Start at line <lnum>
uk: +<рядок>		Розпочати у вказаному <рядку>

en: +reverse		Don't use reverse video (also: +rv)
uk: +reverse		Не обертати кольори (також: +rv)

en: ,
    or the file has been damaged.
uk: ,
    або файл було пошкоджено.

en: -               read text from stdin
uk: -               читати текст з stdin

en: --			Only file names after this
uk: --			Лише назви файлів після цього

en: -- More --
uk: -- Ще --

en: -- Searching...
uk: -- Пошук...

en: --- Included files
uk: --- Включені файли

en: --Deleted--
uk: --Знищено--

en: --No lines in buffer--
uk: --Жодного рядка--

en: --clean		'nocompatible', Vim defaults, no plugins, no viminfo
uk: --clean		'nocompatible', Vim початково, без розширень, без viminfo

en: --cmd <command>	Execute <command> before loading any vimrc file
uk: --cmd <команда>	Виконати <команду> перед завантаженням vimrc

en: --cmd argument
uk: --cmd аргумент

en: --echo-wid		Make gvim echo the Window ID on stdout
uk: --echo-wid		Хай gvim надрукує ідентифікатор вікна на stdout

en: --literal		Don't expand wildcards
uk: --literal		Не розкривати шаблони

en: --log <file>	Start logging to <file> early
uk: --log <файл>	Почати запис у <файл> журналу якнайраніше

en: --noplugin		Don't load plugin scripts
uk: --noplugin		Не вантажити скрипти доповнення

en: --not-a-term		Skip warning for input/output not being a terminal
uk: --not-a-term		Пропустити попередження вводу/виводу не в термінал

en: --remote <files>	Edit <files> in a Vim server if possible
uk: --remote <файли>	Редагувати <файли> на сервері Vim, якщо це можливо

en: --remote-expr <expr>	Evaluate <expr> in a Vim server and print result
uk: --remote-expr <вираз> Виконати <вираз> у сервері Vim і надрукувати результат

en: --remote-send <keys>	Send <keys> to a Vim server and exit
uk: --remote-send <символи> Відіслати <символи> серверу і завершити роботу

en: --remote-silent <files>  Same, don't complain if there is no server
uk: --remote-silent <файли>  Те саме, тільки не скаржитися на відсутність сервера

en: --remote-tab[-wait][-silent] <files>  As --remote but use tab page per file
uk: --remote-tab[-wait][-silent] <файли>  Так само, як --remote, але по вкладці на файл

en: --remote-wait <files>  As --remote but wait for files to have been edited
uk: --remote-wait <файли>   ..., але зачекати поки усі файли будуть відредаговані

en: --remote-wait-silent <files>  Same, don't complain if there is no server
uk: --remote-wait-silent <файли>  Те саме, тільки не скаржитися, якщо сервера немає

en: --role <role>	Set a unique role to identify the main window
uk: --role <роль>	Встановити унікальну роль для ідентифікації головного вікна

en: --serverlist		List available Vim server names and exit
uk: --serverlist		Показати список наявних серверів Vim і завершити роботу

en: --servername <name>	Send to/become the Vim server <name>
uk: --servername <назва>	Надіслати до/стати Vim сервером з <назвою>

en: --socketid <xid>	Open Vim inside another GTK widget
uk: --socketid <xid>	Відкрити Vim в іншому елементі інтерфейсу GTK

en: --startuptime <file>	Write startup timing messages to <file>
uk: --startuptime <файл>	Записати запускні повідомлення з часовими відмітками до <файлу>

en: --ttyfail		Exit if input or output is not a terminal
uk: --ttyfail		Вийти, якщо введення/виведення не в термінал

en: --version		Print version information and exit
uk: --version		Надрукувати інформацію про версію програми і вийти

en: --windowid <HWND>	Open Vim inside another win32 widget
uk: --windowid <HWND>	Відкрити Vim всередині іншого елементу win32

en: -A			Start in Arabic mode
uk: -A			Запустити в режимі арабської мови

en: -C			Compatible with Vi: 'compatible'
uk: -C			Сумісний з Vi режим: 'compatible'

en: -D			Debugging mode
uk: -D			Режим налагодження

en: -E			Improved Ex mode
uk: -E			Покращений режим Ex

en: -H			Start in Hebrew mode
uk: -H			Запустити в режимі івриту

en: -L			Same as -r
uk: -L			Те саме, що й -r

en: -M			Modifications in text not allowed
uk: -M			Зміни в тексті файлів не дозволено

en: -N			Not fully Vi compatible: 'nocompatible'
uk: -N			Не зовсім сумісний з Vi режим: 'nocompatible'

en: -O[N]		Like -o but split vertically
uk: -O[N]		Ніби -o, але поділити вікна вертикально

en: -P <parent title>	Open Vim inside parent application
uk: -P <заголовок батька>	Відкрити Vim всередині батьківського вікна

en: -R			Readonly mode (like "view")
uk: -R			Режим перегляду (ніби «view»)

en: -S <session>		Source file <session> after loading the first file
uk: -S <сеанс>		Виконати поданий файл після першого завантаженого файлу

en: -T <terminal>	Set terminal type to <terminal>
uk: -T <термінал>	Встановити тип терміналу у <термінал>

en: -U <gvimrc>		Use <gvimrc> instead of any .gvimrc
uk: -u <gvimrc>		Використати поданий файл замість .gvimrc

en: -V[N][fname]		Be verbose [level N] [log messages to fname]
uk: -V[N][файл]		Більше повідомлень [рівень N] [файл журн. повідомлень]

en: -W <scriptout>	Write all typed commands to file <scriptout>
uk: -w <скрипт>		Записати усі набрані команди у файл <скрипт>

en: -X			Do not connect to X server
uk: -X			Не з'єднуватися з X сервером

en: -Z			Restricted mode (like "rvim")
uk: -Z			Обмежений режим (ніби «rvim»)

en: -b			Binary mode
uk: -b			Двійковий режим

en: -background <color>	Use <color> for the background (also: -bg)
uk: -background <колір>	Використати <колір> для фону (також: -bg)

en: -boldfont <font>	Use <font> for bold text
uk: -boldfont <шрифт>	Використати <шрифт> для жирного тексту

en: -borderwidth <width>	Use a border width of <width> (also: -bw)
uk: -borderwidth <товщ>	Встановити товщину меж <товщ> (також: -bw)

en: -c <command>		Execute <command> after loading the first file
uk: -c <команда>		Виконати <команду> після завантаження першого файлу

en: -c argument
uk: -c аргумент

en: -d			Diff mode (like "vimdiff")
uk: -d			Режим порівняння (ніби «vimdiff»)

en: -dev <device>		Use <device> for I/O
uk: -dev <пристрій>			Використовувати <пристрій> для вводу/виводу

en: -display <display>	Connect Vim to this particular X-server
uk: -display <дисплей>	Під'єднати Vim до заданого дисплею сервера X

en: -display <display>	Run Vim on <display>
uk: -display <дисплей>	Виконати Vim на заданому <дисплеї>

en: -display <display>	Run Vim on <display> (also: --display)
uk: -display <дисплей>	Виконати Vim на <дисплеї> (також: --display)

en: -e			Ex mode (like "ex")
uk: -e			Режим Ex (ніби «ex»)

en: -f			Don't use newcli to open window
uk: -f			Не використовувати newcli для відкриття вікна

en: -f  or  --nofork	Foreground: Don't fork when starting GUI
uk: -f  чи  --nofork	Передній план: тримати термінал після запуску GUI

en: -font <font>		Use <font> for normal text (also: -fn)
uk: -font <шрифт>	Використати <шрифт> для звичайного тексту (також: -fn)

en: -foreground <color>	Use <color> for normal text (also: -fg)
uk: -foreground <колір>	Використати <колір> для звичайного тексту (також: -fg)

en: -g			Run using GUI (like "gvim")
uk: -g			Запустити GUI (ніби «gvim»)

en: -geometry <geom>	Use <geom> for initial geometry (also: -geom)
uk: -geometry <геом>	Задати розміри й положення (також: -geom)

en: -h  or  --help	Print Help (this message) and exit
uk: -h  чи  --help	Надрукувати це повідомлення і вийти

en: -i <viminfo>		Use <viminfo> instead of .viminfo
uk: -i <viminfo>		Використати <viminfo> замість .viminfo

en: -iconic		Start Vim iconified
uk: -iconic		Запустити Vim і згорнути його вікно

en: -italicfont <font>	Use <font> for italic text
uk: -italicfont <шрифт>	Використати <шрифт> для похилого тексту

en: -l			Lisp mode
uk: -l			Режим lisp

en: -m			Modifications (writing files) not allowed
uk: -m			Зміни (запис файлів) не дозволено

en: -n			No swap file, use memory only
uk: -n			Не використовувати файл обміну, тримати усе в пам'яті

en: -o[N]		Open N windows (default: one for each file)
uk: -o[N]		Відкрити N вікон (або по одному для кожного файлу)

en: -p[N]		Open N tab pages (default: one for each file)
uk: -p[N]		Відкрити N вкладок (або по одній для кожного файлу)

en: -q [errorfile]  edit file with first error
uk: -q [файл]       перейти до першої помилки

en: -r			List swap files and exit
uk: -r			Показати файли обміну і вийти

en: -r (with file name)	Recover crashed session
uk: -r (назва файлу)	Відновити аварійно закінчений сеанс

en: -register		Register this gvim for OLE
uk: -register		Зареєструвати цей gvim для OLE

en: -reverse		Use reverse video (also: -rv)
uk: -reverse		Обернути кольори (також: -rv)

en: -s			Silent (batch) mode (only for "ex")
uk: -s			Мовчазний (пакетний) режим (лише для «ex»)

en: -s <scriptin>	Read Normal mode commands from file <scriptin>
uk: -s <скрипт>		Зчитати команди нормального режиму з файлу <скрипт>

en: -scrollbarwidth <width>  Use a scrollbar width of <width> (also: -sw)
uk: -scrollbarwidth <товщ>  Встановити товщину лінійки зсуву (також: -sw)

en: -t tag          edit file where tag is defined
uk: -t помітка      перейти до мітки

en: -u <vimrc>		Use <vimrc> instead of any .vimrc
uk: -u <vimrc>		Використати поданий файл замість .vimrc

en: -unregister		Unregister gvim for OLE
uk: -unregister		Скасувати реєстрацію цього gvim для OLE

en: -v			Vi mode (like "vi")
uk: -v			Режим Vi (ніби «vi»)

en: -w <scriptout>	Append all typed commands to file <scriptout>
uk: -w <скрипт>		Дописати усі набрані команди до файлу <скрипт>

en: -x			Edit encrypted files
uk: -x			Редагувати зашифровані файли

en: -xrm <resource>	Set the specified resource
uk: -xrm <ресурс>		Встановити зазначений ресурс

en: -y			Easy mode (like "evim", modeless)
uk: -y			Простий режим (ніби «evim», без режимів)

en: / line ignored in %s line %ld: %s
uk: Рядок / проігноровано у %s у рядку %ld: %s

en: /encoding= line after word ignored in %s line %ld: %s
uk: Рядок /encoding= після слова проігноровано у %s у рядку %ld: %s

en: 0 or 1; the order in which ":cstag" performs a search
uk: 0 або 1; порядок, в якому «:cstag» виконує пошук

en: 0, 1 or 2; when to use a status line for the last window
uk: 0, 1 або 2; коли показувати рядок стану в останньому вікні

en: 0, 1 or 2; when to use a tab pages line
uk: 0, 1 або 2; коли використовувати рядок сторінок вкладок

en: 2nd user gvimrc file: "
uk: другий gvimrc користувача: "

en: 3rd user gvimrc file: "
uk: третій gvimrc користувача: "

en: : Send expression failed.
uk: : Відіслати вираз не вдалося.

en: : Send failed.
uk: : Не вдалося відіслати.

en: : Send failed. Trying to execute locally
uk: : Не вдалося відіслати. Спроба виконати на місці

en: :cd without argument goes to the home directory
uk: :cd без аргументу переходить до домашньої директорії

en: ; match
uk: ; збіг

en: <%s>%s%s  %d,  Hex %02x,  Oct %03o, Digr %s
uk: <%s>%s%s  %d,  шіст %02x, віс %03o, дигр %s

en: <%s>%s%s  %d,  Hex %02x,  Octal %03o
uk: <%s>%s%s  %d,  шіст %02x, віс %03o

en: <empty>
uk: <нічого>

en: > %d, Hex %04x, Oct %o, Digr %s
uk: > %d, шіст %04x, віс %o, дигр %s

en: > %d, Hex %04x, Octal %o
uk: > %d, шіст %04x, віс %o

en: > %d, Hex %08x, Oct %o, Digr %s
uk: > %d, шіст %08x, віс %o, дигр %s

en: > %d, Hex %08x, Octal %o
uk: > %d, шіст %08x, віс %o

en: ??? from here until ???END lines may be messed up
uk: ??? звідси і до `??? КІНЕЦЬ' рядки, можливо, сплутані

en: ??? from here until ???END lines may have been inserted/deleted
uk: ??? звідси і до `??? КІНЕЦЬ' рядки, можливо, були додані/знищені

en: ???BLOCK MISSING
uk: ??? ПРОПУЩЕНО БЛОК

en: ???EMPTY BLOCK
uk: ??? ПОРОЖНІЙ БЛОК

en: ???END
uk: ??? КІНЕЦЬ

en: ???LINE COUNT WRONG
uk: ??? НЕПРАВИЛЬНА КІЛЬКІСТЬ РЯДКІВ

en: ???LINES MISSING
uk: ??? ПРОПУЩЕНІ РЯДКИ

en: ???MANY LINES MISSING
uk: ??? БРАКУЄ БАГАТЬОХ РЯДКІВ

en: ANCHOR_BUF_SIZE too small.
uk: ANCHOR_BUF_SIZE замалий

en: Add a new database
uk: Додати нову базу даних

en: Added cscope database %s
uk: Додано базу даних cscope %s

en: Affix also used for BAD/RARE/KEEPCASE/NEEDAFFIX/NEEDCOMPOUND/NOSUGGEST in %s line %d: %s
uk: Афікс також використовується для BAD/RARE/KEEPCASE/NEEDAFFIX/NEEDCOMPOUND/NOSUGGEST у %s у рядку %d: %s

en: Affix name too long in %s line %d: %s
uk: Назва афіксу завелика у %s у рядку %d: %s

en: All
uk: Усе

en: All Files (*)	*
uk: Всі файли (*)	*

en: All Files (*)	*
    C source (*.c, *.h)	*.c;*.h
    C++ source (*.cpp, *.hpp)	*.cpp;*.hpp
    Vim files (*.vim, _vimrc, _gvimrc)	*.vim;_vimrc;_gvimrc
uk: Всі файли (*)	*
    Першокод C (*.c, *.h)	*.c;*.h
    Першокод C++ (*.cpp, *.hpp)	*.cpp;*.hpp
    Файли Vim (*.vim, _vimrc, _gvimrc)	*.vim;_vimrc;_gvimrc

en: All Files (*.*)	*.*
uk: Всі файли (*.*)	*.*

en: All Files (*.*)	*.*
    C source (*.c, *.h)	*.c;*.h
    C++ source (*.cpp, *.hpp)	*.cpp;*.hpp
    VB code (*.bas, *.frm)	*.bas;*.frm
    Vim files (*.vim, _vimrc, _gvimrc)	*.vim;_vimrc;_gvimrc
uk: Всі файли (*.*)	*.*
    Першокод C (*.c, *.h)	*.c;*.h
    Першокод C++ (*.cpp, *.hpp)	*.cpp;*.hpp
    Код VB (*.bas, *.frm)	*.bas;*.frm
    Файли Vim (*.vim, _vimrc, _gvimrc)	*.vim;_vimrc;_gvimrc

en: All cscope databases reset
uk: Усі бази даних cscope перезавантажено

en: All included files were found
uk: Були знайдені всі включені файли

en: Already at newest change
uk: Вже на найновішій зміні

en: Already at oldest change
uk: Вже на найстаршій зміні

en: Already only one tab page
uk: Вже й так лише одна вкладка

en: Already only one window
uk: Це вже єдине вікно

en: Append File
uk: Дописати файл

en: Arabic
uk: Арабська

en: Argument missing after
uk: Пропущено аргумент після

en: Arrows
uk: Стрілки

en: At line
uk: Рядок:

en: Attempt to open script file again: "
uk: Спроба повторно відкрити скрипт: "

en: Back at original
uk: Початковий варіант

en: Backwards range given, OK to swap
uk: Інтервал задано навиворіт, щоб поміняти місцями — ГАРАЗД

en: Become a registered Vim user!
uk: Станьте зареєстрованим користувачем Vim!

en: Beep!
uk: Дзень!

en: Before byte %ld
uk: Перед байтом %ld

en: Block elements
uk: Елементи блоків

en: Bopomofo
uk: Чжуїнь

en: Bot
uk: Знизу

en: Both SAL and SOFO lines in %s
uk: Обидва рядки SAL і SOFO у %s

en: Box drawing
uk: Малювання прямокутників

en: Breakpoint in "%s%s" line %ld
uk: Точка зупинки в «%s%s» рядок %ld

en: Broken condition in %s line %d: %s
uk: Непридатна умова у %s у рядку %d: %s

en: CJK symbols and punctuation
uk: Символи і пунктуація CJK

en: COMPOUNDSYLMAX used without SYLLABLE
uk: Вжито COMPOUNDSYLMAX без SYLLABLE

en: Calling shell to execute: "%s"
uk: Викликається оболонка щоб виконати: «%s»

en: Can't find temp file for conversion
uk: Не вдалося підшукати тимчасовий файл для конвертації

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot create
uk: Не вдалося створити

en: Cannot execute
uk: Не вдалося виконати

en: Cannot open NIL:
uk: Не вдалося відкрити NIL:

en: Cannot open file "%s"
uk: Не вдалося відкрити файл «%s»

en: Cannot open for reading: "
uk: Не вдалося прочитати: "

en: Cannot open for script output: "
uk: Не вдалося відкрити як вихідний файл: "

en: Cannot source a directory: "%s"
uk: Не вдалося прочитати каталог: «%s»

en: Cannot write undo file in any directory in 'undodir'
uk: Не вдалося записати файл історії у жодну з директорій у 'undodir'

en: Change "%.*s" to:
uk: Замінити «%.*s» на:

en: Close tab
uk: Закрити вкладку

en: Col %s of %s; Line %ld of %ld; Word %lld of %lld; Byte %lld of %lld
uk: Колонка %s з %s; рядок %ld з %ld; слово %lld з %lld; байт %lld з %lld

en: Col %s of %s; Line %ld of %ld; Word %lld of %lld; Char %lld of %lld; Byte %lld of %lld
uk: Колонка %s з %s; рядок %ld з %ld; слово %lld з %lld; символ %lld of %lld; байт %lld з %lld

en: Command Line
uk: команди

en: Compilation:
uk: Скомпільовано:

en: Compiler:
uk: Компілятор:

en: Compressed %s: %ld of %ld nodes; %ld (%ld%%) remaining
uk: Стиснено %s: %ld з %ld вузлів; залишилося %ld (%ld%%)

en: Compressing word tree...
uk: Стискується дерево слів...

en: Conversion failure for word in %s line %d: %s
uk: Помилка перетворення слова у %s у рядку %d: %s

en: Conversion failure for word in %s line %ld: %s
uk: Помилка перетворення слова у %s у рядку %ld: %s

en: Conversion in %s not supported: from %s to %s
uk: Перетворення у %s не підтримується: з %s до %s

en: Conversion with 'charconvert' failed
uk: Конвертація з 'charconvert' не вдалася

en: Could not get security context %s for %s. Removing it!
uk: Не вдалося отримати контекст безпеки %s для %s. Видаляємо!

en: Could not load gpm library: %s
uk: Не вдалося завантажити бібліотеку gpm: %s

en: Could not open temporary log file for writing, displaying on stderr...
uk: Не вдалося відкрити тимчасовий файл журналу для запису, показується на stderr...

en: Could not set security context %s for %s
uk: Не вдалося встановити контекст безпеки %s для  %s

en: Cscope tag: %s
uk: Теґ cscope: %s

en: Currency
uk: Валюта

en: Current %slanguage: "%s"
uk: Мова (%s): «%s»

en: Custom
uk: Власний

en: Cyrillic
uk: Кирилиця

en: Debug Line
uk: Рядок налагодження

en: Defining COMPOUNDFORBIDFLAG after PFX item may give wrong results in %s line %d
uk: Визначення COMPOUNDFORBIDFLAG після елементу PFX може дати неправильний результат у %s у рядку %d

en: Defining COMPOUNDPERMITFLAG after PFX item may give wrong results in %s line %d
uk: Визначення COMPOUNDPERMITFLAG після елементу PFX можу дати неправильний результат у %s у рядку %d

en: Diff with Vim
uk: Порівняти з допомогою Vim

en: Different combining flag in continued affix block in %s line %d: %s
uk: Інший прапорець комбінації у продовженні блоку афіксів у %s у рядку %d: %s

en: Dingbats
uk: Друкарські орнаменти

en: Direction
uk: Напрям

en: Directories
uk: Каталоги

en: Directory	*.nothing
uk: Каталог	*.нічого

en: Do you really want to write to it
uk: Ви справді хочете його переписати??

en: Done!
uk: Зроблено!

en: Down
uk: Униз

en: Duplicate /encoding= line ignored in %s line %ld: %s
uk: Повторення рядка /encoding= проігноровано у %s у рядку %ld: %s

en: Duplicate /regions= line ignored in %s line %ld: %s
uk: Повторення рядка /regions= проігноровано у %s у рядку %ld: %s

en: Duplicate affix in %s line %d: %s
uk: Подвійний афікс у %s у рядку %d: %s

en: Duplicate character in MAP in %s line %d
uk: Повторення символу у MAP у %s у рядку %d

en: Duplicate field name: %s
uk: Назва поля повторюється: %s

en: Duplicate word in %s line %d: %s
uk: Повторення слова у %s у рядку %d: %s

en: E1001: Variable not found: %s
uk: E1001: Змінну не знайдено: %s

en: E1002: Syntax error at %s
uk: E1002: Синтаксична помилка в %s

en: E1003: Missing return value
uk: E1003: Бракує значення, що повертається

en: E1004: White space required before and after '%s' at "%s"
uk: E1004: Потрібен пробіл перед і після '%s' у «%s»

en: E1005: Too many argument types
uk: E1005: Забагато типів аргументів

en: E1006: %s is used as an argument
uk: E1006: %s вжито як аргумент

en: E1007: Mandatory argument after optional argument
uk: E1007: Обов’язковий аргумент після необов’язкового аргументу

en: E1008: Missing <type>
uk: E1008: Бракує <type>

en: E1009: Missing > after type
uk: E1009: Бракує > після типу

en: E100: No other buffer in diff mode
uk: E100: Немає інших буферів в режимі порівняння

en: E1010: Type not recognized: %s
uk: E1010: Тип не розпізнано: %s

en: E1011: Name too long: %s
uk: E1011: Ім’я задовге: %s

en: E1012: Type mismatch; expected %s but got %s
uk: E1012: Неспівпадіння типів; очікується %s, а отримано %s

en: E1012: Type mismatch; expected %s but got %s in %s
uk: E1012: Неспівпадіння типів; очікується %s, а отримано %s у %s

en: E1013: Argument %d: type mismatch, expected %s but got %s
uk: E1013: Аргумент %d: неспівпадіння типів; очікується %s, а отримано %s

en: E1013: Argument %d: type mismatch, expected %s but got %s in %s
uk: E1013: Аргумент %d: неспівпадіння типів; очікується %s, а отримано %s у %s

en: E1014: Invalid key: %s
uk: E1014: Некоректний ключ: %s

en: E1015: Name expected: %s
uk: E1015: Очікується назва: %s

en: E1016: Cannot declare a %s variable: %s
uk: E1016: Не можна оголосити змінну %s: %s

en: E1016: Cannot declare an environment variable: %s
uk: E1016: Не можна оголосити змінну оточення: %s

en: E1017: Variable already declared: %s
uk: E1017: Змінна вже оголошена: %s

en: E1018: Cannot assign to a constant: %s
uk: E1018: Неможливо присвоїти константі: %s

en: E1019: Can only concatenate to string
uk: E1019: З’єднати можна тільки із текстовим рядком

en: E101: More than two buffers in diff mode, don't know which one to use
uk: E101: Понад два буфери у режимі порівняння, не зрозуміло, котрий із них використати

en: E1020: Cannot use an operator on a new variable: %s
uk: E1020: Неможливо вжити оператор над новою змінною: %s

en: E1021: Const requires a value
uk: E1021: Const вимагає значення

en: E1022: Type or initialization required
uk: E1022: Потрібен тип або ініціалізація

en: E1023: Using a Number as a Bool: %lld
uk: E1023: Number вжито як Bool: %lld

en: E1024: Using a Number as a String
uk: E1024: Number вжито як String

en: E1025: Using } outside of a block scope
uk: E1025: Вжито } поза областю блоку

en: E1026: Missing }
uk: E1026: Бракує }

en: E1027: Missing return statement
uk: E1027: Пропущено оператор return

en: E1028: Compiling :def function failed
uk: E1028: Не вдалося скомпілювати :def function

en: E1029: Expected %s but got %s
uk: E1029: Очікується %s, але трапилося %s

en: E102: Can't find buffer "%s"
uk: E102: Не вдалося знайти буфер «%s»

en: E1030: Using a String as a Number: "%s"
uk: E1030: String вжито як Number: «%s»

en: E1031: Cannot use void value
uk: E1031: Неможливо вжити порожнє значення

en: E1032: Missing :catch or :finally
uk: E1032: Бракує :catch або :finally

en: E1033: Catch unreachable after catch-all
uk: E1033: Catch недосяжний після catch-all

en: E1034: Cannot use reserved name %s
uk: E1034: Неможливо вжити зарезервовану назву %s

en: E1035: % requires number arguments
uk: E1035: % потребує числові аргументи

en: E1036: %c requires number or float arguments
uk: E1036: %c потребує або числовий аргумент або з плаваючою комою

en: E1037: Cannot use "%s" with %s
uk: E1037: Неможливо вжити «%s» у %s

en: E1038: "vim9script" can only be used in a script
uk: E1038: «vim9script» можна вжити тільки у скрипті

en: E1039: "vim9script" must be the first command in a script
uk: E1039: «vim9script» має бути першою командою в скрипті

en: E103: Buffer "%s" is not in diff mode
uk: E103: Буфер «%s» не в режимі порівняння

en: E1040: Cannot use :scriptversion after :vim9script
uk: E1040: Не можна вжити :scriptversion після :vim9script

en: E1041: Redefining script item: "%s"
uk: E1041: Повторне визначення елемента скрипта: «%s»

en: E1042: Export can only be used in vim9script
uk: E1042: export можна вжити тільки у vim9script

en: E1043: Invalid command after :export
uk: E1043: Некоректна команда після :export

en: E1044: Export with invalid argument
uk: E1044: Некоректний аргумент export

en: E1047: Syntax error in import: %s
uk: E1047: Синтаксична помилка у import: %s

en: E1048: Item not found in script: %s
uk: E1048: Елемента не знайдено в скрипті: %s

en: E1049: Item not exported in script: %s
uk: E1049: Елемент не експортовано у скрипті: %s

en: E104: Escape not allowed in digraph
uk: E104: У диграфах не може міститися escape

en: E1050: Colon required before a range: %s
uk: E1050: Перед діапазоном треба двокрапка: %s

en: E1051: Wrong argument type for +
uk: E1051: Неправильний тип аргументу для +

en: E1052: Cannot declare an option: %s
uk: E1052: Неможливо оголосити опцію: %s

en: E1053: Could not import "%s"
uk: E1053: Не вдалося імпортувати «%s»

en: E1054: Variable already declared in the script: %s
uk: E1054: Змінну вже оголошено у скрипті: %s

en: E1055: Missing name after ...
uk: E1055: Бракує назви після ...

en: E1056: Expected a type: %s
uk: E1056: Очікується тип: %s

en: E1057: Missing :enddef
uk: E1057: Бракує :enddef

en: E1058: Function nesting too deep
uk: E1058: Забагато вкладених функцій

en: E1059: No white space allowed before colon: %s
uk: E1059: Не дозволено пробіл перед двокрапкою: %s

en: E105: Using :loadkeymap not in a sourced file
uk: E105: :loadkeymap використано не у файлі команд

en: E1060: Expected dot after name: %s
uk: E1060: Після назви має бути крапка: %s

en: E1061: Cannot find function %s
uk: E1061: Неможливо знайти функцію %s

en: E1062: Cannot index a Number
uk: E1062: Number не має індексації

en: E1063: Type mismatch for v: variable
uk: E1063: Неспівпадіння типу для змінної v:

en: E1064: Yank register changed while using it
uk: E1064: Регістр висмикування змінився під час використання

en: E1065: Command cannot be shortened: %s
uk: E1065: Команду не можна скоротити: %s

en: E1066: Cannot declare a register: %s
uk: E1066: Не можна оголосити регістр: %s

en: E1067: Separator mismatch: %s
uk: E1067: Неспівпадіння роздільника: %s

en: E1068: No white space allowed before '%s': %s
uk: E1068: Пробіл не дозволено перед '%s': %s

en: E1069: White space required after '%s': %s
uk: E1069: Потрібен пропуск після '%s': %s

en: E1071: Invalid string for :import: %s
uk: E1071: Некоректний текстовий рядок для :import: %s

en: E1072: Cannot compare %s with %s
uk: E1072: Неможливо порівняти %s з %s

en: E1073: Name already defined: %s
uk: E1073: Назва вже визначена: %s

en: E1074: No white space allowed after dot
uk: E1074: Після крапки не дозволено пропуск

en: E1075: Namespace not supported: %s
uk: E1075: Простір імен не підтримується: %s

en: E1076: This Vim is not compiled with float support
uk: E1076: Ця версія Vim не була скомпільована з підтримкою чисел із плаваючою комою.

en: E1077: Missing argument type for %s
uk: E1077: Пропущено тип аргументу у %s

en: E1078: Invalid command "nested", did you mean "++nested"?
uk: E1078: Некоректна команда «nested», чи мали на увазі «++nested»?

en: E1079: Cannot declare a variable on the command line
uk: E1079: Неможливо оголосити зміну в командному рядку

en: E107: Missing parentheses: %s
uk: E107: Пропущено дужки: %s

en: E1080: Invalid assignment
uk: E1080: Некоректний присвоєння

en: E1081: Cannot unlet %s
uk: E1081: Неможливо unlet %s

en: E1082: Command modifier without command
uk: E1082: Модифікатор команди без команди

en: E1083: Missing backtick
uk: E1083: Пропущено зворотну галочку

en: E1084: Cannot delete Vim9 script function %s
uk: E1084: Неможливо знищити функцію скрипту Vim9 %s

en: E1085: Not a callable type: %s
uk: E1085: Це не схожий на функцію тип: %s

en: E1087: Cannot use an index when declaring a variable
uk: E1087: Неможливо вжити індекс при оголошенні змінної

en: E1088: Script cannot import itself
uk: E1088: Скрипт не може імпортувати самого себе

en: E1089: Unknown variable: %s
uk: E1089: Невідома змінна: %s

en: E108: No such variable: "%s"
uk: E108: Змінної немає: «%s»

en: E1090: Cannot assign to argument %s
uk: E1090: Неможливо присвоїти аргументові %s

en: E1091: Function is not compiled: %s
uk: E1091: Функцію не скомпільовано: %s

en: E1092: Cannot nest :redir
uk: E1092: Неможливо мати вкладені :redir

en: E1093: Expected %d items but got %d
uk: E1093: Очікується %d елементи(ів) але є %d

en: E1094: Import can only be used in a script
uk: E1094: Import можна вжити тільки в скрипті

en: E1095: Unreachable code after :return
uk: E1095: Недосяжний код після :return

en: E1096: Returning a value in a function without a return type
uk: E1096: Повернення значення з функції без типу повернення

en: E1097: Line incomplete
uk: E1097: Рядок неповний

en: E1098: String, List or Blob required
uk: E1098: Потрібен String, List або Blob

en: E1099: Unknown error while executing %s
uk: E1099: Невідома помилка виконання %s

en: E109: Missing ':' after '?'
uk: E109: Бракує ':' після '?'

en: E10: \ should be followed by /, ? or &
uk: E10: За \ має йти /, ? або &

en: E1100: Command not supported in Vim9 script (missing :var?): %s
uk: E1100: Команда не підтримується у скрипті Vim9 (пропущено :var?): %s

en: E1101: Cannot declare a script variable in a function: %s
uk: E1101: Неможливо оголосити змінну скрипту у функції: %s

en: E1102: Lambda function not found: %s
uk: E1102: Лямбда-функцію не знайдено: %s

en: E1103: Dictionary not set
uk: E1103: Словник не встановлено

en: E1104: Missing >
uk: E1104: Пропущено >

en: E1105: Cannot convert %s to string
uk: E1105: Неможливо перетворити %s у текстовий рядок

en: E1106: %d arguments too many
uk: E1106: %d аргументи(ів) забагато

en: E1106: One argument too many
uk: E1106: Один аргумент забагато

en: E1107: String, List, Dict or Blob required
uk: E1107: Потрібен String, List, Dict або Blob

en: E1108: Item not found: %s
uk: E1108: Елемент не знайдено: %s

en: E1109: List item %d is not a List
uk: E1109: Елемент %d списку не List

en: E110: Missing ')'
uk: E110: Пропущено ')'

en: E1110: List item %d does not contain 3 numbers
uk: E1110: Елемент %d списку не має 3 числа

en: E1111: List item %d range invalid
uk: E1111: Діапазон елементу %d списку некоректний

en: E1112: List item %d cell width invalid
uk: E1112: Ширина комірки елементу %d списку некоректна

en: E1113: Overlapping ranges for 0x%lx
uk: E1113: Перекриття діапазонів у 0x%lx

en: E1114: Only values of 0x100 and higher supported
uk: E1114: Підтримуються тільки значення 0x100 і вищі

en: E1115: "assert_fails()" fourth argument must be a number
uk: E1115: Четвертий аргумент «assert_fails()» має бути числом

en: E1116: "assert_fails()" fifth argument must be a string
uk: E1116: П’ятий аргумент «assert_fails()» має бути текстовим рядком

en: E1117: Cannot use ! with nested :def
uk: E1117: Неможливо вжити ! із вкладеним :def

en: E1118: Cannot change locked list
uk: E1118: Неможливо змінити захищений список

en: E1119: Cannot change locked list item
uk: E1119: Неможливо змінити захищений елемент списку

en: E111: Missing ']'
uk: E111: Бракує ']'

en: E1120: Cannot change dict
uk: E1120: Неможливо змінити словник

en: E1121: Cannot change dict item
uk: E1121: Неможливо змінити елемент словника

en: E1122: Variable is locked: %s
uk: E1122: Змінну захищено: %s

en: E1123: Missing comma before argument: %s
uk: E1123: Пропущено кому перед аргументом: %s

en: E1124: "%s" cannot be used in legacy Vim script
uk: E1124: «%s» неможливо застосувати у традиційному скрипті Vim

en: E1125: Final requires a value
uk: E1125: Final потребує значення

en: E1126: Cannot use :let in Vim9 script
uk: E1126: Неможливо вжити :let у скрипті Vim9

en: E1127: Missing name after dot
uk: E1127: Після крапки бракує назви

en: E1128: } without {
uk: E1128: } без {

en: E1129: Throw with empty string
uk: E1129: Throw з порожнім текстовим рядком

en: E112: Option name missing: %s
uk: E112: Бракує назви опції: %s

en: E1130: Cannot add to null list
uk: E1130: Неможливо додати до недійсного списку

en: E1131: Cannot add to null blob
uk: E1131: Неможливо додати до недійсного blob

en: E1132: Missing function argument
uk: E1132: Бракує аргументу функції

en: E1133: Cannot extend a null dict
uk: E1133: Неможливо розширити недійсний словник

en: E1134: Cannot extend a null list
uk: E1134: Неможливо розширити недійсний список

en: E1135: Using a String as a Bool: "%s"
uk: E1135: String вжито як Bool: «%s»

en: E1136: <Cmd> mapping must end with <CR> before second <Cmd>
uk: E1136: Заміна <Cmd> має завершитися <CR> перед другою <Cmd>

en: E1137: <Cmd> mapping must not include %s key
uk: E1137: Заміна <Cmd> не повинно містити клавішу %s

en: E1138: Using a Bool as a Number
uk: E1138: Bool вжито як Number

en: E1139: Missing matching bracket after dict key
uk: E1139: Бракує фігурної дужки після ключа словника

en: E113: Unknown option: %s
uk: E113: Невідома опція: %s

en: E1140: :for argument must be a sequence of lists
uk: E1140: аргумент :for має бути послідовністю списків

en: E1141: Indexable type required
uk: E1141: Потрібен індексований тип

en: E1142: Calling test_garbagecollect_now() while v:testing is not set
uk: E1142: Виклик test_garbagecollect_now() поки не встановлено v:testing

en: E1143: Empty expression: "%s"
uk: E1143: Порожній вираз: «%s»

en: E1144: Command "%s" is not followed by white space: %s
uk: E1144: Після команди «%s» немає пропуску: %s

en: E1145: Missing heredoc end marker: %s
uk: E1145: Бракує кінцевої позначки heredoc: %s

en: E1146: Command not recognized: %s
uk: E1146: Нерозпізнана команда: %s

en: E1147: List not set
uk: E1147: Список не встановлено

en: E1148: Cannot index a %s
uk: E1148: Неможливо індексувати %s

en: E1149: Script variable is invalid after reload in function %s
uk: E1149: Скриптова змінна недійсна після перезавантаження у функції %s

en: E114: Missing double quote: %s
uk: E114: Бракує подвійних лапок: %s

en: E1150: Script variable type changed
uk: E1150: Тип скриптової змінної змінився

en: E1151: Mismatched endfunction
uk: E1151: Невідповідна endfunction

en: E1152: Mismatched enddef
uk: E1152: Невідповідна enddef

en: E1153: Invalid operation for %s
uk: E1153: Некоректна операція над %s

en: E1154: Divide by zero
uk: E1154: Ділення на нуль

en: E1155: Cannot define autocommands for ALL events
uk: E1155: Неможливо визначити автокоманди для УСІХ подій

en: E1156: Cannot change the argument list recursively
uk: E1156: Неможливо рекурсивно змінити список аргументів

en: E1157: Missing return type
uk: E1157: Бракує типу значення, що повертається

en: E1158: Cannot use flatten() in Vim9 script, use flattennew()
uk: E1158: Неможливо вжити flatten() у скрипті Vim9, беріть flattennew()

en: E1159: Cannot split a window when closing the buffer
uk: E1159: Неможливо розбити вікно при закритті буфера

en: E115: Missing single quote: %s
uk: E115: Бракує одинарних лапок: %s

en: E1160: Cannot use a default for variable arguments
uk: E1160: Неможливо задати початкове значення для змінних аргументів

en: E1161: Cannot json encode a %s
uk: E1161: Неможливо закодувати у JSON %s

en: E1162: Register name must be one character: %s
uk: E1162: Назвою регістра має бути один символ: %s

en: E1163: Variable %d: type mismatch, expected %s but got %s
uk: E1163: Змінна %d: неспівпадіння типу, очікується %s, але отримано %s

en: E1163: Variable %d: type mismatch, expected %s but got %s in %s
uk: E1163: Змінна %d: неспівпадіння типу, очікується %s, але отримано %s у %s

en: E1164: vim9cmd must be followed by a command
uk: E1164: За vim9cmd має йти команда

en: E1165: Cannot use a range with an assignment: %s
uk: E1165: Неможливо вжити діапазон у присвоєнні: %s

en: E1166: Cannot use a range with a dictionary
uk: E1166: Неможливо вжити діапазон у словнику

en: E1167: Argument name shadows existing variable: %s
uk: E1167: Назва аргументу затінює існуючу змінну: %s

en: E1168: Argument already declared in the script: %s
uk: E1168: Аргумент вже оголошено в скрипті: %s

en: E1169: Expression too recursive: %s
uk: E1169: Вираз занадто рекурсивний: %s

en: E116: Invalid arguments for function %s
uk: E116: Неправильні аргументи функції %s

en: E1170: Cannot use #{ to start a comment
uk: E1170: Неможливо вжити #{ щоб почати коментар

en: E1171: Missing } after inline function
uk: E1171: Бракує } після підкладаної функції

en: E1172: Cannot use default values in a lambda
uk: E1172: Неможливо вжити початкові значення у лямбді

en: E1173: Text found after %s: %s
uk: E1173: Трапився текст після %s: %s

en: E1174: String required for argument %d
uk: E1174: У аргументі %d потрібен текстовий рядок

en: E1175: Non-empty string required for argument %d
uk: E1175: У аргументі %d потрібен непорожній текстовий рядок

en: E1176: Misplaced command modifier
uk: E1176: Модифікатор команди в неправильному місці

en: E1177: For loop on %s not supported
uk: E1177: Цикл for з %s не підтримується

en: E1178: Cannot lock or unlock a local variable
uk: E1178: Неможливо заблокувати чи розблокувати локальну змінну

en: E1179: Failed to extract PWD from %s, check your shell's config related to OSC 7
uk: E1179: Не вдалося видобути PWD з %s, перевірте конфігурацію вашої оболонки стосовно OSC 7

en: E117: Unknown function: %s
uk: E117: Невідома функція: %s

en: E1180: Variable arguments type must be a list: %s
uk: E1180: Тип множинного аргументу має бути списком: %s

en: E1181: Cannot use an underscore here
uk: E1181: Тут не можна використати підкреслення

en: E1182: Cannot define a dict function in Vim9 script: %s
uk: E1182: Неможливо визначити словникову функцію у скрипті Vim9: %s

en: E1183: Cannot use a range with an assignment operator: %s
uk: E1183: Неможливо вжити діапазон у операторі присвоєння: %s

en: E1184: Blob not set
uk: E1184: Blob не встановлено

en: E1185: Missing :redir END
uk: E1185: Бракує :redir END

en: E1186: Expression does not result in a value: %s
uk: E1186: Результатом виразу не є значення: %s

en: E1187: Failed to source defaults.vim
uk: E1187: Не вдалося підчитати defaults.vim

en: E1188: Cannot open a terminal from the command line window
uk: E1188: Неможливо відкрити термінал з вікна командного рядка

en: E1189: Cannot use :legacy with this command: %s
uk: E1189: Неможливо вжити :legacy з цією командою: %s

en: E118: Too many arguments for function: %s
uk: E118: Забагато аргументів для функції: %s

en: E1190: %d arguments too few
uk: E1190: Бракує %d аргументи(ів)

en: E1190: One argument too few
uk: E1190: Бракує одного аргументу

en: E1191: Call to function that failed to compile: %s
uk: E1191: Виклик функції, яку не вдалося скомпілювати: %s

en: E1192: Empty function name
uk: E1192: Порожня назва функції

en: E1193: cryptmethod xchacha20 not built into this Vim
uk: E1193: Метод шифрування xchacha20 не вбудовано у цей Vim

en: E1194: Cannot encrypt header, not enough space
uk: E1194: Неможливо зашифрувати заголовок, бракує місця

en: E1195: Cannot encrypt buffer, not enough space
uk: E1195: Неможливо зашифрувати буфер, бракує місця

en: E1196: Cannot decrypt header, not enough space
uk: E1196: Неможливо розшифрувати заголовок, бракує місця

en: E1197: Cannot allocate_buffer for encryption
uk: E1197: Неможливо виділити буфер для шифрування

en: E1198: Decryption failed: Header incomplete!
uk: E1198: Розшифрування невдале: заголовок неповний!

en: E1199: Cannot decrypt buffer, not enough space
uk: E1199: Неможливо розшифрувати буфер, бракує місця

en: E119: Not enough arguments for function: %s
uk: E119: Замало аргументів для функції %s

en: E11: Invalid in command-line window; <CR> executes, CTRL-C quits
uk: E11: Неприпустимо у вікні команд, <CR> виконує, CTRL-C виходить

en: E1200: Decryption failed!
uk: E1200: Розшифрування невдале!

en: E1201: Decryption failed: pre-mature end of file!
uk: E1201: Розшифрування невдале: передчасний кінець файлу!

en: E1202: No white space allowed after '%s': %s
uk: E1202: Не дозволено пропуск після '%s': %s

en: E1203: Dot can only be used on a dictionary: %s
uk: E1203: Крапку можна вжити тільки із словником: %s

en: E1204: No Number allowed after .: '\%%%c'
uk: E1204: Number не дозволене після .: '\%%%c'

en: E1205: No white space allowed between option and
uk: E1205: Пропуск не дозволено між опцією і

en: E1206: Dictionary required for argument %d
uk: E1206: Потрібен словник у аргументі %d

en: E1207: Expression without an effect: %s
uk: E1207: Вираз без ефекту: %s

en: E1208: -complete used without allowing arguments
uk: E1208: -complete вжито без дозволених аргументів

en: E1209: Invalid value for a line number: "%s"
uk: E1209: Некоректне значення для номера рядка: «%s»

en: E120: Using <SID> not in a script context: %s
uk: E120: <SID> використовується не у контексті скрипту: %s

en: E1210: Number required for argument %d
uk: E1210: Потрібне число у аргументі %d

en: E1211: List required for argument %d
uk: E1211: Потрібен список у аргументі %d

en: E1212: Bool required for argument %d
uk: E1212: Потрібен Bool у аргументі %d

en: E1213: Redefining imported item "%s"
uk: E1213: Повторне визначення імпортованого елемента «%s»

en: E1214: Digraph must be just two characters: %s
uk: E1214: Диграф має складатися тільки двох символів: %s

en: E1215: Digraph must be one character: %s
uk: E1215: Диграф має складатися із одного символу: %s

en: E1216: digraph_setlist() argument must be a list of lists with two items
uk: E1216: Аргумент digraph_setlist() повинен бути списком списків із двох елементів

en: E1217: Channel or Job required for argument %d
uk: E1217: Потрібен Channel чи Job у аргументі %d

en: E1218: Job required for argument %d
uk: E1218: Потрібен Job у аргументі %d

en: E1219: Float or Number required for argument %d
uk: E1219: Потрібен Float або Number у аргументі %d

en: E121: Undefined variable: %c:%s
uk: E121: Невизначена змінна: %c:%s

en: E121: Undefined variable: %s
uk: E121: Невизначена змінна: %s

en: E1220: String or Number required for argument %d
uk: E1220: Потрібен String або Number у аргументі %d

en: E1221: String or Blob required for argument %d
uk: E1221: Потрібен String або Blob у аргументі %d

en: E1222: String or List required for argument %d
uk: E1222: Потрібен String або List у аргументі %d

en: E1223: String or Dictionary required for argument %d
uk: E1223: Потрібен String або Dictionary у аргументі %d

en: E1224: String, Number or List required for argument %d
uk: E1224: Потрібен String, Number або List у аргументі %d

en: E1225: String, List or Dictionary required for argument %d
uk: E1225: Потрібен String, List або Dictionary у аргументі %d

en: E1226: List or Blob required for argument %d
uk: E1226: Потрібен List або Blob у аргументі %d

en: E1227: List or Dictionary required for argument %d
uk: E1227: Потрібен List або Dictionary у аргументі %d

en: E1228: List, Dictionary or Blob required for argument %d
uk: E1228: Потрібен List, Dictionary або Blob у аргументі %d

en: E1229: Expected dictionary for using key "%s", but got %s
uk: E1229: Очікується словник для ключа «%s», але надано %s

en: E122: Function %s already exists, add ! to replace it
uk: E122: Функція %s уже існує, ! щоб замінити

en: E1230: Encryption: sodium_mlock() failed
uk: E1230: Шифрування: невдача sodium_mlock()

en: E1231: Cannot use a bar to separate commands here: %s
uk: E1231: Неможливо вжити | для розділення команд: %s

en: E1232: Argument of exists_compiled() must be a literal string
uk: E1232: Аргумент у exists_compiled() має бути буквальний текстовий рядок

en: E1233: exists_compiled() can only be used in a :def function
uk: E1233: exists_compiled() можна застосувати тільки у :def function

en: E1234: legacy must be followed by a command
uk: E1234: За legacy має йти команда

en: E1236: Cannot use %s itself, it is imported
uk: E1236: Неможливо використати %s себе, імпортується

en: E1237: No such user-defined command in current buffer: %s
uk: E1237: Немає такої команди користувача у цьому буфері: %s

en: E1238: Blob required for argument %d
uk: E1238: У аргументі %d потрібен Blob

en: E1239: Invalid value for blob: %d
uk: E1239: Некоректне значення для blob: %d

en: E123: Undefined function: %s
uk: E123: Невизначена функція: %s

en: E1240: Resulting text too long
uk: E1240: Текст результату задовгий

en: E1241: Separator not supported: %s
uk: E1241: Роздільник не підтримується: %s

en: E1242: No white space allowed before separator: %s
uk: E1242: Пропуск не дозволено перед роздільником: %s

en: E1243: ASCII code not in 32-127 range
uk: E1243: Код ASCII поза діапазоном 32-127

en: E1244: Bad color string: %s
uk: E1244: Немає такого кольору: %s

en: E1245: Cannot expand <sfile> in a Vim9 function
uk: E1245: Неможливо розгорнути <sfile> у функції Vim9

en: E1246: Cannot find variable to (un)lock: %s
uk: E1246: Неможливо знайти змінну для (роз)блокування: %s

en: E1247: Line number out of range
uk: E1247: Номер рядка поза межами

en: E1248: Closure called from invalid context
uk: E1248: Виклик замикання з неправильного контексту

en: E1249: Highlight group name too long
uk: E1249: Назва групи підсвічування задовга

en: E124: Missing '(': %s
uk: E124: Бракує '(': %s

en: E1250: Argument of %s must be a List, String, Dictionary or Blob
uk: E1250: Аргумент у %s має бути List, String, Dictionary або Blob

en: E1251: List, Dictionary, Blob or String required for argument %d
uk: E1251: List, Dictionary, Blob або String потрібен у аргументі %d

en: E1252: String, List or Blob required for argument %d
uk: E1252: String, List або Blob потрібен у аргументі %d

en: E1253: String expected for argument %d
uk: E1253: Очікується String у аргументі %d

en: E1254: Cannot use script variable in for loop
uk: E1254: Неможливо вжити змінну скрипту у циклі for

en: E1255: <Cmd> mapping must end with <CR>
uk: E1255: Заміна <Cmd> має закінчуватися <CR>

en: E1256: String or function required for argument %d
uk: E1256: Потрібен текстовий рядок або функція у аргументі %d

en: E1257: Imported script must use "as" or end in .vim: %s
uk: E1257: Імпортований скрипт повинен використати «as» або мати .vim наприкінці: %s

en: E1258: No '.' after imported name: %s
uk: E1258: Ніяких '.' після імпортованої назви: %s

en: E1259: Missing name after imported name: %s
uk: E1259: Бракує назви після імпортованої назви: %s

en: E125: Illegal argument: %s
uk: E125: Недозволений аргумент: %s

en: E1260: Cannot unlet an imported item: %s
uk: E1260: Неможливо unlet імпортованого елемента: %s

en: E1261: Cannot import .vim without using "as"
uk: E1261: Неможливо імпортувати .vim без «as»

en: E1262: Cannot import the same script twice: %s
uk: E1262: Неможливо імпортувати той самий скрипт двічі: %s

en: E1263: Cannot use name with # in Vim9 script, use export instead
uk: E1263: Неможливо вжити назву з # у скрипті Vim9, використайте натомість export

en: E1264: Autoload import cannot use absolute or relative path: %s
uk: E1264: Autoload import не може використовувати абсолютний або відносний шлях: %s

en: E1265: Cannot use a partial here
uk: E1265: Неможливо вжити часткову функцію

en: E1266: Critical error in python3 initialization, check your python3 installation
uk: E1266: Критична помилка ініціалізації python3, перевірте ваш комплект python3

en: E1267: Function name must start with a capital: %s
uk: E1267: Назва функції має починатися з великої літери: %s

en: E1268: Cannot use s: in Vim9 script: %s
uk: E1268: Неможливо вжити s: у скрипті Vim9: %s

en: E1269: Cannot create a Vim9 script variable in a function: %s
uk: E1269: Неможливо створити змінну скрипту Vim9 у функції: %s

en: E126: Missing :endfunction
uk: E126: Бракує :endfunction

en: E1270: Cannot use :s\/sub/ in Vim9 script
uk: E1270: Неможливо застосувати :s\/sub/ у скрипті Vim9

en: E1271: Compiling closure without context: %s
uk: E1271: Компіляція замикання без контексту: %s

en: E1272: Using type not in a script context: %s
uk: E1272: Тип вжито поза контексту скрипту: %s

en: E1273: (NFA regexp) missing value in '\%%%c'
uk: E1273: (NFA regexp) бракує значення у '\%%%c'

en: E1274: No script file name to substitute for "<script>"
uk: E1274: Немає назви файлу скрипту для заміни «<script>»

en: E1275: String or function required for ->(expr)
uk: E1275: Потрібен текстовий рядок або функція для ->(expr)

en: E127: Cannot redefine function %s: It is in use
uk: E127: Не вдалося перевизначити функцію %s: вона використовується

en: E128: Function name must start with a capital or "s:": %s
uk: E128: Назва функції має починатися з великої літери або «s:»: %s

en: E129: Function name required
uk: E129: Не вказано назву функції

en: E12: Command not allowed from exrc/vimrc in current dir or tag search
uk: E12: Команда не дозволена у exrc/vimrc у пошуку поточного каталогу чи теґу

en: E131: Cannot delete function %s: It is in use
uk: E131: Не вдалося знищити функцію %s: Вона використовується

en: E132: Function call depth is higher than 'maxfuncdepth'
uk: E132: Глибина викликів функції перевищує 'maxfuncdepth'

en: E133: :return not inside a function
uk: E133: :return поза межами функції

en: E134: Cannot move a range of lines into itself
uk: E134: Неможливо перемістити діапазон рядків самого в себе

en: E135: *Filter* Autocommands must not change current buffer
uk: E135: Автокоманди *Filter* не повинні змінювати поточний буфер

en: E136: viminfo: Too many errors, skipping rest of file
uk: E136: viminfo: Забагато помилок, решта файлу буде пропущено

en: E137: Viminfo file is not writable: %s
uk: E137: Не дозволено запис у файл viminfo: %s

en: E138: Can't write viminfo file %s!
uk: E138: Не вдалося записати файл viminfo %s!

en: E139: File is loaded in another buffer
uk: E139: Файл уже завантажено в інший буфер

en: E13: File exists (add ! to override)
uk: E13: Файл існує (! щоб не зважати)

en: E140: Use ! to write partial buffer
uk: E140: Використайте ! для запису частини буфера

en: E141: No file name for buffer %ld
uk: E141: Немає вхідного файлу для буфера %ld

en: E142: File not written: Writing is disabled by 'write' option
uk: E142: Файл не записано: запис заборонено опцією 'write'

en: E143: Autocommands unexpectedly deleted new buffer %s
uk: E143: Автокоманди несподівано знищили новий буфер %s

en: E144: Non-numeric argument to :z
uk: E144: Не числовий аргумент у :z

en: E145: Shell commands and some functionality not allowed in rvim
uk: E145: У rvim не дозволені команди оболонки і деяка функціональність

en: E146: Regular expressions can't be delimited by letters
uk: E146: Регулярні вирази не можна розділяти літерами

en: E147: Cannot do :global recursive with a range
uk: E147: :global не можна вживати рекурсивно з діапазоном

en: E148: Regular expression missing from :global
uk: E148: У global бракує регулярного виразу

en: E149: Sorry, no help for %s
uk: E149: Вибачте, немає допомоги для %s

en: E150: Not a directory: %s
uk: E150: Не є каталогом: %s

en: E151: No match: %s
uk: E151: Жодного збігу: %s

en: E152: Cannot open %s for writing
uk: E152: Не вдалося відкрити %s для запису

en: E153: Unable to open %s for reading
uk: E153: Не вдалося відкрити %s для читання

en: E154: Duplicate tag "%s" in file %s/%s
uk: E154: Повторення мітки «%s» у файлі %s/%s

en: E155: Unknown sign: %s
uk: E155: Невідомий надпис: %s

en: E156: Missing sign name
uk: E156: Пропущено назву надпису

en: E157: Invalid sign ID: %d
uk: E157: Неправильний ID надпису: %d

en: E158: Invalid buffer name: %s
uk: E158: Некоректна назва буфера: %s

en: E159: Missing sign number
uk: E159: Пропущено номер надпису

en: E15: Invalid expression: "%s"
uk: E15: Неправильний вираз: «%s»

en: E160: Unknown sign command: %s
uk: E160: Невідома команда надпису: %s

en: E161: Breakpoint not found: %s
uk: E161: Точку зупинки не знайдено: %s

en: E162: No write since last change for buffer "%s"
uk: E162: Буфер «%s» має не збережені зміни

en: E163: There is only one file to edit
uk: E163: Редагується лише один файл

en: E164: Cannot go before first file
uk: E164: Це вже найперший файл

en: E165: Cannot go beyond last file
uk: E165: Це вже останній файл

en: E166: Can't open linked file for writing
uk: E166: Не вдалося відкрити для запису зв'язаний файл

en: E167: :scriptencoding used outside of a sourced file
uk: E167: :scriptencoding використано поза виконуваним файлом

en: E168: :finish used outside of a sourced file
uk: E168: :finish використано поза виконуваним файлом

en: E169: Command too recursive
uk: E169: Команда занадто рекурсивна

en: E16: Invalid range
uk: E16: Неправильні межі

en: E170: Missing :endfor
uk: E170: Бракує :endfor

en: E170: Missing :endwhile
uk: E170: Бракує :endwhile

en: E171: Missing :endif
uk: E171: Бракує :endif

en: E172: Missing marker
uk: E172: Бракує позначки кінця

en: E173: %d more file to edit
uk: E173: Залишилося %d не редагованих файлів

en: E173: %d more files to edit
uk: E173: Залишилося %d не редагованих файлів

en: E174: Command already exists: add ! to replace it: %s
uk: E174: Команда вже існує, ! щоб замінити її: %s

en: E175: No attribute specified
uk: E175: Не вказано атрибутів

en: E176: Invalid number of arguments
uk: E176: Неправильна кількість аргументів

en: E177: Count cannot be specified twice
uk: E177: Лічильник не може бути вказано двічі

en: E178: Invalid default value for count
uk: E178: Неправильне початкове значення лічильника

en: E179: Argument required for %s
uk: E179: Потрібен аргумент для %s

en: E17: "%s" is a directory
uk: E17: «%s» — це каталог

en: E180: Invalid address type value: %s
uk: E180: Неправильне значення типу адреси: %s

en: E180: Invalid complete value: %s
uk: E180: Неправильне доповнення: %s

en: E181: Invalid attribute: %s
uk: E181: Неправильний атрибут: %s

en: E182: Invalid command name
uk: E182: Неправильна назва команди

en: E183: User defined commands must start with an uppercase letter
uk: E183: Команди користувача повинні починатися з великої літери

en: E184: No such user-defined command: %s
uk: E184: Команду користувача не знайдено: %s

en: E185: Cannot find color scheme '%s'
uk: E185: Не вдалося знайти схему кольорів «%s»

en: E186: No previous directory
uk: E186: Це вже найперший каталог

en: E187: Directory unknown
uk: E187: Директорія невідома

en: E188: Obtaining window position not implemented for this platform
uk: E188: Не можна отримати позицію вікна на цій платформі

en: E189: "%s" exists (add ! to override)
uk: E189: Файл «%s» існує (! щоб не зважати)

en: E18: Unexpected characters in :let
uk: E18: Неочікувані символи у :let

en: E18: Unexpected characters in assignment
uk: E18: Неочікувані символи у присвоєнні

en: E190: Cannot open "%s" for writing
uk: E190: Не вдалося відкрити «%s» для запису

en: E191: Argument must be a letter or forward/backward quote
uk: E191: Аргумент має бути літерою, ` або '

en: E192: Recursive use of :normal too deep
uk: E192: Забагато вкладених :normal

en: E193: %s not inside a function
uk: E193: %s поза межами функції

en: E194: No alternate file name to substitute for '#'
uk: E194: Немає назви вторинного файлу для заміни '#'

en: E195: Cannot open viminfo file for reading
uk: E195: Не вдалося прочитати файл viminfo

en: E196: No digraphs in this version
uk: E196: У цій версії немає диграфів

en: E197: Cannot set language to "%s"
uk: E197: Не вдалося встановити мову «%s»

en: E199: Active window or buffer deleted
uk: E199: Активне вікно або буфер було знищено

en: E19: Mark has invalid line number
uk: E19: У помітки некоректний номер рядка

en: E200: *ReadPre autocommands made the file unreadable
uk: E200: Автокоманди *ReadPre унеможливили читання файлу

en: E201: *ReadPre autocommands must not change current buffer
uk: E201: Автокоманди *ReadPre не повинні змінювати цей буфер

en: E202: Conversion made file unreadable!
uk: E202: Конвертація унеможливила читання файлу!

en: E203: Autocommands deleted or unloaded buffer to be written
uk: E203: Автокоманда знищила або вивантажила буфер, що мав бути записаний

en: E204: Autocommand changed number of lines in unexpected way
uk: E204: Автокоманда несподіваним чином змінила кількість рядків

en: E205: Patchmode: can't save original file
uk: E205: Латання: не вдалося зберегти оригінал

en: E206: Patchmode: can't touch empty original file
uk: E206: Латання: Не вдалося створити оригінал

en: E207: Can't delete backup file
uk: E207: Не вдалося знищити резервний файл

en: E208: Error writing to "%s"
uk: E208: Помилка запису у «%s»

en: E209: Error closing "%s"
uk: E209: Помилка закриття «%s»

en: E20: Mark not set
uk: E20: Помітку не встановлено

en: E210: Error reading "%s"
uk: E210: Помилка читання «%s»

en: E211: File "%s" no longer available
uk: E211: Файл «%s» більше не досяжний

en: E212: Can't open file for writing
uk: E212: Не вдалося відкрити файл для запису

en: E213: Cannot convert (add ! to write without conversion)
uk: E213: Не вдалося перетворити (! щоб записати без конвертації)

en: E214: Can't find temp file for writing
uk: E214: Не вдалося підшукати тимчасовий файл для запису

en: E215: Illegal character after *: %s
uk: E215: Недозволений символ після *: %s

en: E216: No such event: %s
uk: E216: Немає такої події: %s

en: E216: No such group or event: %s
uk: E216: Немає такої групи чи події: %s

en: E217: Can't execute autocommands for ALL events
uk: E217: Не можу виконувати автокоманди для УСІХ подій

en: E218: Autocommand nesting too deep
uk: E218: Забагато вкладених автокоманд

en: E219: Missing {.
uk: E219: Бракує {.

en: E21: Cannot make changes, 'modifiable' is off
uk: E21: Зміни не дозволені: вимкнено 'modifiable'

en: E220: Missing }.
uk: E220: Бракує }.

en: E221: Marker cannot start with lower case letter
uk: E221: Позначка повинна починатися з великої літери

en: E222: Add to internal buffer that was already read from
uk: E222: Додавання до внутрішнього буфера, з якого вже прочитано

en: E223: Recursive mapping
uk: E223: Заміна рекурсивна

en: E224: Global abbreviation already exists for %s
uk: E224: Загальне скорочення для %s вже існує

en: E225: Global mapping already exists for %s
uk: E225: Загальна заміна для %s вже існує

en: E226: Abbreviation already exists for %s
uk: E226: Вже є скорочення для %s

en: E227: Mapping already exists for %s
uk: E227: Вже є заміна для %s

en: E228: makemap: Illegal mode
uk: E228: makemap: Неприпустимий режим

en: E229: Cannot start the GUI
uk: E229: Не вдалося запустити GUI

en: E22: Scripts nested too deep
uk: E22: Забагато вкладених скриптів

en: E230: Cannot read from "%s"
uk: E230: Не вдалося прочитати з «%s»

en: E231: 'guifontwide' invalid
uk: E231: Некоректний 'guifontwide'

en: E232: Cannot create BalloonEval with both message and callback
uk: E232: Не вдалося створити BalloonEval з повідомленням і функцією

en: E233: Cannot open display
uk: E233: Не вдалося відкрити дисплей

en: E234: Unknown fontset: %s
uk: E234: Невідомий набір шрифтів: %s

en: E235: Unknown font: %s
uk: E235: Невідомий шрифт: %s

en: E236: Font "%s" is not fixed-width
uk: E236: Шрифт «%s» не моноширинний

en: E237: Printer selection failed
uk: E237: Не вдалося вибрати принтер

en: E238: Print error: %s
uk: E238: Помилка друку: %s

en: E239: Invalid sign text: %s
uk: E239: Некоректний надпис: %s

en: E23: No alternate file
uk: E23: Немає вторинного файлу

en: E240: No connection to the X server
uk: E240: Немає з'єднання із сервером X

en: E241: Unable to send to %s
uk: E241: Не вдалося відіслати до %s

en: E242: Can't split a window while closing another
uk: E242: Неможливо розбити вікно, поки закривається інше

en: E243: Argument not supported: "-%s"; Use the OLE version.
uk: E243: Аргумент не підтримується: «-%s»; користуйтесь версією з OLE.

en: E244: Illegal %s name "%s" in font name "%s"
uk: E244: Некоректна назва %s «%s» у назві шрифту «%s»

en: E245: Illegal char '%c' in font name "%s"
uk: E245: Помилковий символ %c в назві шрифту «%s»

en: E246: FileChangedShell autocommand deleted buffer
uk: E246: Автокоманда FileChangedShell знищила буфер

en: E247: No registered server named "%s"
uk: E247: Немає зареєстрованих серверів з назвою «%s»

en: E248: Failed to send command to the destination program
uk: E248: Не вдалося відіслати команду до програми-цілі

en: E249: Window layout changed unexpectedly
uk: E249: Розміщення вікна несподівано змінилася

en: E24: No such abbreviation
uk: E24: Такого скорочення немає

en: E250: Fonts for the following charsets are missing in fontset %s:
uk: E250: Шрифти для цих символів відсутні у наборі %s:

en: E251: VIM instance registry property is badly formed.  Deleted!
uk: E251: Реквізит реєстру зразку VIM сформований неправильно.  Знищено!

en: E252: Fontset name: %s - Font '%s' is not fixed-width
uk: E252: Назва групи шрифтів: %s - Шрифт '%s' не є моноширинним

en: E253: Fontset name: %s
uk: E253: Назва набору шрифтів: %s

en: E254: Cannot allocate color %s
uk: E254: Не вдалося отримати колір %s

en: E255: Couldn't read in sign data
uk: E255: Не можна зчитати дані напису

en: E257: cstag: Tag not found
uk: E257: cstag: Мітку не знайдено

en: E258: Unable to send to client
uk: E258: Не вдалося надіслати клієнту

en: E259: No matches found for cscope query %s of %s
uk: E259: Для запиту cscope %s з %s нічого не знайдено

en: E25: GUI cannot be used: Not enabled at compile time
uk: E25: Не можна використати GUI: Не ввімкнено під час компіляції

en: E260: Missing name after ->
uk: E260: Після -> бракує назви

en: E261: Cscope connection %s not found
uk: E261: З'єднання з cscope %s не знайдено

en: E262: Error reading cscope connection %d
uk: E262: Помилка читання зі з'єднання cscope %d

en: E263: Sorry, this command is disabled, the Python library could not be loaded.
uk: E263: Вибачте, ця команда вимкнена, бібліотека Python не може бути завантажена.

en: E264: Python: Error initialising I/O objects
uk: E264: Python: Помилка ініціалізації об'єктів вводу/виводу

en: E265: $_ must be an instance of String
uk: E265: $_ має бути екземпляром String

en: E266: Sorry, this command is disabled, the Ruby library could not be loaded.
uk: E266: Вибачте, ця команда вимкнена, бібліотека Ruby не може бути завантажена.

en: E267: Unexpected return
uk: E267: Несподіваний return

en: E268: Unexpected next
uk: E268: Несподіваний next

en: E269: Unexpected break
uk: E269: Несподіваний break

en: E26: Hebrew cannot be used: Not enabled at compile time
uk: E26: Не можна використати іврит: Не ввімкнено під час компіляції

en: E270: Unexpected redo
uk: E270: Несподіваний redo

en: E271: Retry outside of rescue clause
uk: E271: Команда retry поза rescue

en: E272: Unhandled exception
uk: E272: Необроблений виняток

en: E273: Unknown longjmp status %d
uk: E273: Невідомий статус longjmp: %d

en: E274: No white space allowed before parenthesis
uk: E274: Перед дужкою не дозволено пробіл

en: E275: Cannot add text property to unloaded buffer
uk: E275: Неможливо додати текстову властивість до вивантаженого буфера

en: E276: Cannot use function as a method: %s
uk: E276: Не можна вжити функцію, як метод: %s

en: E277: Unable to read a server reply
uk: E277: Не вдалося прочитати відповідь сервера

en: E279: Sorry, ++shell is not supported on this system
uk: E279: Даруйте, ++shell не підтримується у ній системі

en: E27: Farsi support has been removed
uk: E27: Підтримку фарсі прибрано

en: E280: TCL FATAL ERROR: reflist corrupt!? Please report this to vim-dev@vim.org
uk: E280: ФАТАЛЬНА ПОМИЛКА TCL: можливо пошкоджено список посилань!? Будь ласка, повідомте у vim-dev@vim.org

en: E282: Cannot read from "%s"
uk: E282: Не вдалося прочитати з «%s»

en: E283: No marks matching "%s"
uk: E283: Помітку «%s» не знайдено

en: E284: Cannot set IC values
uk: E284: Не вдалося встановити значення контексту вводу

en: E285: Failed to create input context
uk: E285: Не вдалося створити контекст вводу

en: E286: Failed to open input method
uk: E286: Не вдалося створити метод вводу

en: E287: Warning: Could not set destroy callback to IM
uk: E287: Застереження: Не вдалося встановити в методі вводу подію знищення

en: E288: Input method doesn't support any style
uk: E288: Метод вводу не підтримує стилі

en: E289: Input method doesn't support my preedit type
uk: E289: Метод вводу не підтримує відредаговані типи

en: E28: No such highlight group name: %s
uk: E28: Немає такої групи підсвічування: %s

en: E290: List or number required
uk: E290: Потрібен список чи число

en: E292: Invalid count for del_bytes(): %ld
uk: E292: Некоректна кількість у del_bytes(): %ld

en: E293: Block was not locked
uk: E293: Блок не було зафіксовано

en: E294: Seek error in swap file read
uk: E294: Помилка зміни позиції у файлі обміну

en: E295: Read error in swap file
uk: E295: Помилка зчитування файлу обміну

en: E296: Seek error in swap file write
uk: E296: Помилка зміни позиції під час запису у файл обміну

en: E297: Write error in swap file
uk: E297: Помилка запису файлу обміну

en: E298: Didn't get block nr 0?
uk: E298: Немає блоку 0?

en: E298: Didn't get block nr 1?
uk: E298: Немає блоку 1?

en: E298: Didn't get block nr 2?
uk: E298: Немає блоку 2?

en: E299: Perl evaluation forbidden in sandbox without the Safe module
uk: E299: Обчислення виразів Perl заборонене у пісочниці без модуля Safe

en: E29: No inserted text yet
uk: E29: Текст ще не було додано

en: E300: Swap file already exists (symlink attack?)
uk: E300: Файл обміну вже існує (атака символьним посиланням?)

en: E301: Oops, lost the swap file!!!
uk: E301: Ой, втрачено файл обміну!!!

en: E302: Could not rename swap file
uk: E302: Не вдалося перейменувати файлу обміну

en: E303: Unable to open swap file for "%s", recovery impossible
uk: E303: Не вдалося прочитати файл обміну для «%s», відновлення неможливе

en: E304: ml_upd_block0(): Didn't get block 0??
uk: E304: ml_upd_block0(): Немає блоку 0??

en: E305: No swap file found for %s
uk: E305: Не знайдено файлу обміну для %s

en: E306: Cannot open %s
uk: E306: Не вдалося відкрити %s

en: E307: %s does not look like a Vim swap file
uk: E307: %s не схоже на файл обміну Vim

en: E308: Warning: Original file may have been changed
uk: E308: Застереження: Можливо, початковий файл було змінено

en: E309: Unable to read block 1 from %s
uk: E309: Не вдалося прочитати блок 1 з %s

en: E30: No previous command line
uk: E30: Ще не було команд

en: E310: Block 1 ID wrong (%s not a .swp file?)
uk: E310: Ідентифікатор блоку 1 неправильний (%s не є файлом обміну?)

en: E311: Recovery Interrupted
uk: E311: Відновлення перервано

en: E312: Errors detected while recovering; look for lines starting with ???
uk: E312: Під час відновлення знайдено помилки. Перегляньте рядки, що починаються з ???

en: E313: Cannot preserve, there is no swap file
uk: E313: Не вдалося заготовити, немає файлу обміну

en: E314: Preserve failed
uk: E314: Збереження не вдалося

en: E315: ml_get: Invalid lnum: %ld
uk: E315: ml_get: Неправильний lnum: %ld

en: E316: ml_get: Cannot find line %ld in buffer %d %s
uk: E316: ml_get: Не знайшов рядок %ld у буфері %d %s

en: E317: Pointer block id wrong
uk: E317: Вказівник блоку помилковий

en: E317: Pointer block id wrong 2
uk: E317: Вказівник блоку помилковий 2

en: E317: Pointer block id wrong 3
uk: E317: Вказівник блоку помилковий 3

en: E317: Pointer block id wrong 4
uk: E317: Вказівник блоку помилковий 4

en: E318: Updated too many blocks?
uk: E318: Поновлено забагато блоків?

en: E319: Sorry, the command is not available in this version
uk: E319: Вибачте, цієї команди немає у цій версії

en: E31: No such mapping
uk: E31: Немає такої заміни

en: E320: Cannot find line %ld
uk: E320: Не вдалося знайти рядок %ld

en: E321: Could not reload "%s"
uk: E321: Не вдалося перечитати «%s»

en: E322: Line number out of range: %ld past the end
uk: E322: Номер рядка вийшов за межі: %ld за кінцем

en: E323: Line count wrong in block %ld
uk: E323: Кількість рядків у блоці %ld

en: E324: Can't open PostScript output file
uk: E324: Не вдалося відкрити файл PostScript для виводу

en: E325: ATTENTION
uk: E325: УВАГА

en: E326: Too many swap files found
uk: E326: Знайдено забагато файлів обміну

en: E327: Part of menu-item path is not sub-menu
uk: E327: Частина шляху до елемента меню не є підменю

en: E328: Menu only exists in another mode
uk: E328: Меню може бути тільки в іншому режимі

en: E329: No menu "%s"
uk: E329: Немає меню «%s»

en: E32: No file name
uk: E32: Бракує назви файлу

en: E330: Menu path must not lead to a sub-menu
uk: E330: Шлях до меню не повинен вести до підменю

en: E331: Must not add menu items directly to menu bar
uk: E331: Не можна додавати елементи меню просто до верхнього меню

en: E332: Separator cannot be part of a menu path
uk: E332: Роздільник не може бути частиною шляху меню

en: E333: Menu path must lead to a menu item
uk: E333: Шлях повинен вести до елемента меню

en: E334: Menu not found: %s
uk: E334: Меню не знайдено: %s

en: E335: Menu not defined for %s mode
uk: E335: Для режиму %s меню не визначено

en: E336: Menu path must lead to a sub-menu
uk: E336: Шлях повинен вести до підменю

en: E337: Menu not found - check menu names
uk: E337: Меню не знайдено — перевірте назву

en: E338: Sorry, no file browser in console mode
uk: E338: Вибачте, але в консолі немає діалогу вибору файлу

en: E339: Pattern too long
uk: E339: Зразок занадто довгий

en: E33: No previous substitute regular expression
uk: E33: Заміна зразків ще не використовувалась

en: E341: Internal error: lalloc(0, )
uk: E341: Внутрішня помилка: lalloc(0, )

en: E342: Out of memory!  (allocating %lu bytes)
uk: E342: Забракло пам'яті!  (потрібно було %lu байтів)

en: E343: Invalid path: '**[number]' must be at the end of the path or be followed by '%s'.
uk: E343: Некоректний шлях: `**[число]' повинне бути наприкінці шляху або перед '%s'.

en: E344: Can't find directory "%s" in cdpath
uk: E344: Не вдалося знайти каталог «%s» у cdpath

en: E345: Can't find file "%s" in path
uk: E345: Не вдалося знайти файл «%s» у path

en: E346: No more directory "%s" found in cdpath
uk: E346: У cdpath немає більше каталогу «%s»

en: E347: No more file "%s" found in path
uk: E347: У шляху пошуку більше немає файлів «%s»

en: E348: No string under cursor
uk: E348: Немає рядка на курсорі

en: E349: No identifier under cursor
uk: E349: Немає ідентифікатора над курсором

en: E34: No previous command
uk: E34: Команд ще не було

en: E350: Cannot create fold with current 'foldmethod'
uk: E350: Не вдалося створити згортку методом 'foldmethod'

en: E351: Cannot delete fold with current 'foldmethod'
uk: E351: Не вдалося знищити згортку методом 'foldmethod'

en: E352: Cannot erase folds with current 'foldmethod'
uk: E352: Не вдалося знищити згортки поточним методом 'foldmethod'

en: E353: Nothing in register %s
uk: E353: У регістрі %s нічого немає

en: E354: Invalid register name: '%s'
uk: E354: Неправильна назва регістру: '%s'

en: E355: Unknown option: %s
uk: E355: Невідома опція: %s

en: E356: get_varp ERROR
uk: E356: Помилка get_varp

en: E357: 'langmap': Matching character missing for %s
uk: E357: 'langmap': Для символу %s немає пари

en: E358: 'langmap': Extra characters after semicolon: %s
uk: E358: 'langmap': Зайві символи після `;': %s

en: E359: Screen mode setting not supported
uk: E359: Режим екрану не підтримується

en: E35: No previous regular expression
uk: E35: Зразків пошуку ще не було

en: E360: Cannot execute shell with -f option
uk: E360: Не вдалося запустити оболонку з опцією -f

en: E362: Using a boolean value as a Float
uk: E362: Логічне значення вжито як Float

en: E363: Pattern uses more memory than 'maxmempattern'
uk: E363: Зразок використовує більше, ніж 'maxmempattern', пам'яті

en: E364: Library call failed for "%s()"
uk: E364: Бібліотечний виклик до «%s()» не вдався

en: E365: Failed to print PostScript file
uk: E365: Не вдалося надрукувати файл PostScript

en: E366: Not allowed to enter a popup window
uk: E366: Не дозволено заходити у спливаюче вікно

en: E367: No such group: "%s"
uk: E367: Немає такої групи: «%s»

en: E368: Got SIG%s in libcall()
uk: E368: Отримано SIG%s у libcall()

en: E369: Invalid item in %s%%[]
uk: E369: Некоректний елемент у %s%%[]

en: E36: Not enough room
uk: E36: Місця не вистачить

en: E370: Could not load library %s
uk: E370: Не вдалося завантажити бібліотеку %s

en: E370: Could not load library %s: %s
uk: E370: Не вдалося завантажити бібліотеку %s: %s

en: E371: Command not found
uk: E371: Команду не знайдено

en: E372: Too many %%%c in format string
uk: E372: Забагато %%%c у рядку формату

en: E373: Unexpected %%%c in format string
uk: E373: Неочікуваний `%%%c' у рядку формату

en: E374: Missing ] in format string
uk: E374: Пропущено ] у рядку формату

en: E375: Unsupported %%%c in format string
uk: E375: %%%c у рядку формату не підтримується

en: E376: Invalid %%%c in format string prefix
uk: E376: Помилковий `%%%c' у префіксі рядку формату

en: E377: Invalid %%%c in format string
uk: E377: Помилковий `%%%c' у рядку формату

en: E378: 'errorformat' contains no pattern
uk: E378: 'errorformat' не містить зразок

en: E379: Missing or empty directory name
uk: E379: Пропущена чи порожня назва каталогу

en: E37: No write since last change
uk: E37: Не записано попередні зміни

en: E37: No write since last change (add ! to override)
uk: E37: Зміни не було записано (! щоб не зважати)

en: E380: At bottom of quickfix stack
uk: E380: Дно стеку виправлень

en: E381: At top of quickfix stack
uk: E381: Вершина стеку виправлень

en: E382: Cannot write, 'buftype' option is set
uk: E382: Не можу записати, вказана опція 'buftype'

en: E383: Invalid search string: %s
uk: E383: Неправильний зразок для пошуку: %s

en: E384: Search hit TOP without match for: %s
uk: E384: Пошук дійшов до ПОЧАТКУ без збігів з %s

en: E385: Search hit BOTTOM without match for: %s
uk: E385: Пошук дійшов до КІНЦЯ без збігів з %s

en: E386: Expected '?' or '/'  after ';'
uk: E386: Після `;' має бути `?' або `/'

en: E387: Match is on current line
uk: E387: Збіг у поточному рядку

en: E388: Couldn't find definition
uk: E388: Визначення не знайдено

en: E389: Couldn't find pattern
uk: E389: Зразок не знайдено

en: E38: Null argument
uk: E38: Відсутній аргумент

en: E390: Illegal argument: %s
uk: E390: Неправильний аргумент: %s

en: E391: No such syntax cluster: %s
uk: E391: Немає такого синтаксичного кластера: %s

en: E392: No such syntax cluster: %s
uk: E392: Немає такого синтаксичного кластера: %s

en: E393: group[t]here not accepted here
uk: E393: group[t]here тут неприйнятний

en: E394: Didn't find region item for %s
uk: E394: Не знайдено елемент регіону для %s

en: E395: Contains argument not accepted here
uk: E395: Містить неприйнятні тут аргументи

en: E397: Filename required
uk: E397: Потрібна назва файлу

en: E398: Missing '=': %s
uk: E398: Пропущено `=': %s

en: E399: Not enough arguments: syntax region %s
uk: E399: Бракує аргументів: синтаксичний регіон %s

en: E39: Number expected
uk: E39: Очікується число

en: E400: No cluster specified
uk: E400: Кластер не вказано

en: E401: Pattern delimiter not found: %s
uk: E401: Кінець зразку не знайдено: %s

en: E402: Garbage after pattern: %s
uk: E402: Сміття після зразку: %s

en: E403: syntax sync: Line continuations pattern specified twice
uk: E403: Синтаксична синхронізація: зразок для продовження рядка вказано двічі

en: E404: Illegal arguments: %s
uk: E404: Неправильні аргументи: %s

en: E405: Missing equal sign: %s
uk: E405: Пропущено знак рівності: %s

en: E406: Empty argument: %s
uk: E406: Порожній аргумент: %s

en: E407: %s not allowed here
uk: E407: %s тут не дозволено

en: E408: %s must be first in contains list
uk: E408: %s має бути першим рядком у списку contains

en: E409: Unknown group name: %s
uk: E409: Невідома назва групи: %s

en: E40: Can't open errorfile %s
uk: E40: Не вдалося відкрити файл помилок %s

en: E410: Invalid :syntax subcommand: %s
uk: E410: Неправильна підкоманда :syntax: %s

en: E411: Highlight group not found: %s
uk: E411: Групу підсвічування не знайдено: %s

en: E412: Not enough arguments: ":highlight link %s"
uk: E412: Недостатньо аргументів: «:highlight link %s»

en: E413: Too many arguments: ":highlight link %s"
uk: E413: Забагато аргументів: «:highlight link %s»

en: E414: Group has settings, highlight link ignored
uk: E414: Грума має settings, highlight link проігноровано

en: E415: Unexpected equal sign: %s
uk: E415: Несподіваний знак рівності: %s

en: E416: Missing equal sign: %s
uk: E416: Пропущено знак рівності: %s

en: E417: Missing argument: %s
uk: E417: Пропущено аргумент: %s

en: E418: Illegal value: %s
uk: E418: Неправильне значення: %s

en: E419: FG color unknown
uk: E419: Невідомий колір тексту

en: E41: Out of memory!
uk: E41: Забракло пам'яті!

en: E420: BG color unknown
uk: E420: Невідомий колір фону

en: E421: Color name or number not recognized: %s
uk: E421: Нерозпізнана назва або номер кольору: %s

en: E422: Terminal code too long: %s
uk: E422: Занадто довгий код терміналу: %s

en: E423: Illegal argument: %s
uk: E423: Неправильний аргумент: %s

en: E424: Too many different highlighting attributes in use
uk: E424: Використано забагато різних атрибутів кольору

en: E425: Cannot go before first matching tag
uk: E425: Це вже найперша відповідна мітка

en: E426: Tag not found: %s
uk: E426: Мітку не знайдено: %s

en: E427: There is only one matching tag
uk: E427: Лише одна відповідна мітка

en: E428: Cannot go beyond last matching tag
uk: E428: Це вже остання відповідна мітка

en: E429: File "%s" does not exist
uk: E429: Файл «%s» не існує

en: E42: No Errors
uk: E42: Жодної помилки

en: E430: Tag file path truncated for %s
uk: E430: Шлях файлу міток скорочено до %s

en: E431: Format error in tags file "%s"
uk: E431: Помилка формату у файлі міток «%s»

en: E432: Tags file not sorted: %s
uk: E432: Файл міток не впорядкований: %s

en: E433: No tags file
uk: E433: Немає файлу міток

en: E434: Can't find tag pattern
uk: E434: Не вдалося знайти зразок мітки

en: E435: Couldn't find tag, just guessing!
uk: E435: Не вдалося знайти мітку, тільки припущення!

en: E436: No "%s" entry in termcap
uk: E436: Немає запису «%s» про можливості терміналу

en: E437: Terminal capability "cm" required
uk: E437: Потрібна можливість терміналу «cm»

en: E438: u_undo: Line numbers wrong
uk: E438: u_undo: Неправильні номери рядків

en: E439: Undo list corrupt
uk: E439: Список скасування пошкоджено

en: E43: Damaged match string
uk: E43: Текст збігу пошкоджено

en: E440: Undo line missing
uk: E440: Відсутній рядок скасування

en: E441: There is no preview window
uk: E441: Немає вікна перегляду

en: E442: Can't split topleft and botright at the same time
uk: E442: Не вдалося одночасно розбити topleft і botright

en: E443: Cannot rotate when another window is split
uk: E443: Не вдалося перемістити вікно, заважають інші

en: E444: Cannot close last window
uk: E444: Не вдалося закрити останнє вікно

en: E445: Other window contains changes
uk: E445: У іншому вікні є зміни

en: E446: No file name under cursor
uk: E446: Немає назви файлу над курсором

en: E447: Can't find file "%s" in path
uk: E447: Файл «%s» не знайдено у шляху пошуку

en: E448: Could not load library function %s
uk: E448: Не вдалося завантажити бібліотечну функцію %s

en: E449: Invalid expression received
uk: E449: Отримано некоректний вираз

en: E44: Corrupted regexp program
uk: E44: Зіпсована програма регулярних виразів

en: E450: Buffer number, text or a list required
uk: E450: Треба вказати номер буфера, текст чи список

en: E451: Expected }: %s
uk: E451: Очікується }: %s

en: E452: Double ; in list of variables
uk: E452: Друга ; у списку змінних

en: E453: UL color unknown
uk: E453: Невідомий колір UL

en: E454: Function list was modified
uk: E454: Список функцій змінився

en: E455: Error writing to PostScript output file
uk: E455: Не вдалося записати вихідний файл PostScript

en: E456: Can't find PostScript resource file "%s.ps"
uk: E456: Не вдалося знайти файл ресурсів PostScript «%s.ps»

en: E456: Can't open file "%s"
uk: E456: Не вдалося відкрити файл «%s»

en: E457: Can't read PostScript resource file "%s"
uk: E457: Не вдалося прочитати файл ресурсів PostScript «%s»

en: E458: Cannot allocate colormap entry, some colors may be incorrect
uk: E458: Немає вільних комірок у палітрі, деякі кольори можуть бути неправильні

en: E459: Cannot go back to previous directory
uk: E459: Не вдалося перейти до попереднього каталогу

en: E45: 'readonly' option is set (add ! to override)
uk: E45: Встановлено опцію 'readonly' (! щоб не зважати)

en: E460: Entries missing in mapset() dict argument
uk: E460: Бракує записів у словниковому аргументі mapset()

en: E461: Illegal variable name: %s
uk: E461: Неприпустима назва змінної: %s

en: E462: Could not prepare for reloading "%s"
uk: E462: Не вдалося підготувати «%s», щоб перечитати

en: E463: Region is guarded, cannot modify
uk: E463: Не можна змінити захищений регіон

en: E464: Ambiguous use of user-defined command
uk: E464: Неоднозначний вжиток команди користувача

en: E464: Ambiguous use of user-defined command: %s
uk: E464: Неоднозначний вжиток команди користувача: %s

en: E465: :winsize requires two number arguments
uk: E465: :winsize вимагає два числових аргументи

en: E466: :winpos requires two number arguments
uk: E466: :winpos вимагає два числових аргументи

en: E467: Custom completion requires a function argument
uk: E467: Користувацьке доповнення вимагає аргумент-функцію

en: E468: Completion argument only allowed for custom completion
uk: E468: Аргумент дозволений тільки для доповнення користувача

en: E469: Invalid cscopequickfix flag %c for %c
uk: E469: Некоректний прапорець cscopequickfix %c для %c

en: E46: Cannot change read-only variable
uk: E46: Змінна тільки для читання

en: E46: Cannot change read-only variable "%s"
uk: E46: Змінна тільки для читання: «%s»

en: E470: Command aborted
uk: E470: Команду перервано

en: E471: Argument required
uk: E471: Необхідно вказати аргумент

en: E472: Command failed
uk: E472: Команда на вдалась

en: E473: Internal error in regexp
uk: E473: Внутрішня помилка у регулярному виразі

en: E474: Invalid argument
uk: E474: Некоректний аргумент

en: E475: Invalid argument: %s
uk: E475: Некоректний аргумент: %s

en: E475: Invalid value for argument %s
uk: E475: Некоректне значення у аргументі %s

en: E475: Invalid value for argument %s: %s
uk: E475: Некоректне значення у аргументі %s: %s

en: E476: Invalid command
uk: E476: Некоректна команда

en: E476: Invalid command: %s
uk: E476: Некоректна команда: %s

en: E477: No ! allowed
uk: E477: ! не дозволено

en: E478: Don't panic!
uk: E478: Без паніки!

en: E479: No match
uk: E479: Жодного збігу

en: E47: Error while reading errorfile
uk: E47: Помилка читання файлу помилок

en: E480: No match: %s
uk: E480: Жодного збігу: %s

en: E481: No range allowed
uk: E481: Не дозволено вказувати межі

en: E482: Can't create file %s
uk: E482: Не вдалося створити файл %s

en: E483: Can't get temp file name
uk: E483: Не вдалося сформувати назву тимчасового файлу

en: E484: Can't open file %s
uk: E484: Не вдалося відкрити файл %s

en: E485: Can't read file %s
uk: E485: Не вдалося прочитати файл %s

en: E486: Pattern not found
uk: E486: Зразок не знайдено

en: E486: Pattern not found: %s
uk: E486: Зразок не знайдено: %s

en: E487: Argument must be positive
uk: E487: Аргумент має бути додатний

en: E488: Trailing characters
uk: E488: Надлишкові символи

en: E488: Trailing characters: %s
uk: E488: Надлишкові символи: %s

en: E489: No call stack to substitute for "<stack>"
uk: E489: Немає стеку викликів для заміни «<stack>»

en: E48: Not allowed in sandbox
uk: E48: Не дозволено у пісочниці

en: E490: No fold found
uk: E490: Згорток не знайдено

en: E491: JSON decode error at '%s'
uk: E491: Помилка декодування JSON у «%s»

en: E492: Not an editor command
uk: E492: Це не команда редактора

en: E493: Backwards range given
uk: E493: Інтервал задано навиворіт

en: E494: Use w or w>>
uk: E494: Спробуйте w або w>>

en: E495: No autocommand file name to substitute for "<afile>"
uk: E495: Немає назви файлу автокоманди для заміни «<afile>»

en: E496: No autocommand buffer number to substitute for "<abuf>"
uk: E496: Немає номера буфера автокоманди для заміни «<abuf>»

en: E497: No autocommand match name to substitute for "<amatch>"
uk: E497: Немає назви збігу автокоманди для заміни «<amatch>»

en: E498: No :source file name to substitute for "<sfile>"
uk: E498: Немає назви файлу :source для заміни «<sfile>»

en: E499: Empty file name for '%' or '#', only works with ":p:h"
uk: E499: Назва файлу для '%' чи '#' порожня, працює лише з «:p:h»

en: E49: Invalid scroll size
uk: E49: Некоректний розмір зсуву

en: E500: Evaluates to an empty string
uk: E500: Результат — порожній рядок

en: E501: At end-of-file
uk: E501: Кінець файлу

en: E503: "%s" is not a file or writable device
uk: E503: «%s» не файл або не пристрій для запису

en: E505: "%s" is read-only (add ! to override)
uk: E505: «%s» тільки для читання (! щоб не зважати)

en: E506: Can't write to backup file (add ! to override)
uk: E506: Не вдалося записати резервний файл (! щоб не зважати)

en: E507: Close error for backup file (add ! to write anyway)
uk: E507: Помилка закриття резервного файлу (! щоб не зважати)

en: E508: Can't read file for backup (add ! to write anyway)
uk: E508: Не вдалося прочитати файл щоб створити резервну копію (! щоб не зважати)

en: E509: Cannot create backup file (add ! to override)
uk: E509: Не вдалося створити резервну копію (! щоб не зважати)

en: E50: Too many \z(
uk: E50: Забагато \z(

en: E510: Can't make backup file (add ! to write anyway)
uk: E510: Не вдалося створити резервну копію (! щоб не зважати)

en: E511: NetBeans already connected
uk: E511: NetBeans вже під'єднано

en: E512: Close failed
uk: E512: Не вдалося закрити

en: E513: Write error, conversion failed (make 'fenc' empty to override)
uk: E513: Помилка запису, конвертація не вдалася (скиньте 'fenc')

en: E513: write error, conversion failed in line %ld (make 'fenc' empty to override)
uk: E513: Помилка запису, конвертація не вдалася у рядку %ld (скиньте 'fenc')

en: E514: Write error (file system full?)
uk: E514: Помилка запису (скінчилось вільне місце?)

en: E515: No buffers were unloaded
uk: E515: Жоден з буферів не був вивантажений

en: E516: No buffers were deleted
uk: E516: Жоден з буферів не знищено

en: E517: No buffers were wiped out
uk: E517: Жоден з буферів не витерто

en: E518: Unknown option
uk: E518: Невідома опція

en: E519: Option not supported
uk: E519: Опція не підтримується

en: E51: Too many %s(
uk: E51: Забагато %s(

en: E520: Not allowed in a modeline
uk: E520: Не дозволено у modeline

en: E521: Number required after =
uk: E521: Після = потрібно вказати число

en: E521: Number required: &%s = '%s'
uk: E521: Потрібно вказати Number: &%s = '%s'

en: E522: Not found in termcap
uk: E522: Не знайдено серед можливостей терміналів

en: E523: Not allowed here
uk: E523: Не дозволено тут

en: E524: Missing colon
uk: E524: Бракує двокрапки

en: E525: Zero length string
uk: E525: Рядок порожній

en: E526: Missing number after <%s>
uk: E526: Після <%s> бракує числа

en: E527: Missing comma
uk: E527: Бракує коми

en: E528: Must specify a ' value
uk: E528: Потрібно вказати значення '

en: E529: Cannot set 'term' to empty string
uk: E529: Не вдалося спорожнити 'term'

en: E52: Unmatched \z(
uk: E52: Немає пари \z(

en: E530: Cannot change 'term' in the GUI
uk: E530: Не можна змінити 'term'  в GUI

en: E531: Use ":gui" to start the GUI
uk: E531: Застосуйте «:gui» для запуску GUI

en: E532: Highlighting color name too long in defineAnnoType
uk: E532: Назва кольору підсвічування задовга у defineAnnoType

en: E533: Can't select wide font
uk: E533: Не вдалося використати розширений шрифт

en: E534: Invalid wide font
uk: E534: Некоректний розширений шрифт

en: E535: Illegal character after <%c>
uk: E535: Недозволений символ після <%c>

en: E536: Comma required
uk: E536: Потрібна кома

en: E537: 'commentstring' must be empty or contain %s
uk: E537: 'commentstring' має бути порожньою чи містити %s

en: E538: Pattern found in every line: %s
uk: E538: Зразок знайдено у кожному рядку: %s

en: E539: Illegal character <%s>
uk: E539: Недозволений символ <%s>

en: E53: Unmatched %s%%(
uk: E53: Немає пари %s%%(

en: E540: Unclosed expression sequence
uk: E540: Послідовність виразів не завершено

en: E542: Unbalanced groups
uk: E542: Групи не збалансовано

en: E543: Not a valid codepage
uk: E543: Некоректна кодова сторінка

en: E544: Keymap file not found
uk: E544: Не знайдено файл розкладки

en: E545: Missing colon
uk: E545: Пропущено двокрапку

en: E546: Illegal mode
uk: E546: Неправильний режим

en: E547: Illegal mouseshape
uk: E547: Неправильний вигляд миші

en: E548: Digit expected
uk: E548: Потрібна цифра

en: E549: Illegal percentage
uk: E549: Неправильний відсоток

en: E54: Unmatched %s(
uk: E54: Немає пари %s(

en: E550: Missing colon
uk: E550: Пропущено двокрапку

en: E551: Illegal component
uk: E551: Некоректний компонент

en: E552: Digit expected
uk: E552: Очікується цифра

en: E553: No more items
uk: E553: Немає більше елементів

en: E554: Syntax error in %s{...}
uk: E554: Синтаксична помилка в %s{...}

en: E555: At bottom of tag stack
uk: E555: Кінець стеку міток

en: E556: At top of tag stack
uk: E556: Вершина стеку міток

en: E557: Cannot open termcap file
uk: E557: Не вдалося відкрити файл можливостей терміналів

en: E558: Terminal entry not found in terminfo
uk: E558: Немає інформації про термінал

en: E559: Terminal entry not found in termcap
uk: E559: Немає інформації про можливості терміналу

en: E55: Unmatched %s)
uk: E55: Немає пари %s)

en: E560: Usage: cs[cope] %s
uk: E560: Використання: cs[cope] %s

en: E561: Unknown cscope search type
uk: E561: Невідомий тип пошуку cscope

en: E562: Usage: cstag <ident>
uk: E562: Використання: cstag <ідентиф-ор>

en: E563: stat(%s) error: %d
uk: E563: stat(%s) помилка: %d

en: E564: %s is not a directory or a valid cscope database
uk: E564: %s не є ні каталогом, ні базою даних cscope

en: E565: Not allowed to change text or change window
uk: E565: Не дозволено змінювати текст чи вікно

en: E566: Could not create cscope pipes
uk: E566: Не вдалося створити канали до cscope

en: E567: No cscope connections
uk: E567: Жодного з'єднання із cscope

en: E568: Duplicate cscope database not added
uk: E568: Повторна база даних cscope не додана

en: E570: Fatal error in cs_manage_matches
uk: E570: Фатальна помилка в cs_manage_matches

en: E571: Sorry, this command is disabled: the Tcl library could not be loaded.
uk: E571: Вибачте, ця команда вимкнена, бібліотека Tcl не може бути завантажена.

en: E572: Exit code %d
uk: E572: Код виходу %d

en: E573: Invalid server id used: %s
uk: E573: Використано некоректний ідентифікатор сервера: %s

en: E574: Unknown register type %d
uk: E574: Невідомий тип регістру %d

en: E578: Not allowed to change text here
uk: E578: Змінювати текст тут не дозволено

en: E579: :if nesting too deep
uk: E579: Занадто багато вкладених :if

en: E579: Block nesting too deep
uk: E579: Забагато вкладених блоків

en: E580: :endif without :if
uk: E580: :endif без :if

en: E581: :else without :if
uk: E581: :else без :if

en: E582: :elseif without :if
uk: E582: :elseif без :if

en: E583: Multiple :else
uk: E583: Не одне :else

en: E584: :elseif after :else
uk: E584: :elseif після :else

en: E585: :while/:for nesting too deep
uk: E585: Забагато вкладених :while/:for

en: E586: :continue without :while or :for
uk: E586: :continue без :while чи :for

en: E587: :break without :while or :for
uk: E587: :break без :while чи :for

en: E588: :endfor without :for
uk: E588: :endfor без :for

en: E588: :endwhile without :while
uk: E588: :endwhile без :while

en: E589: 'backupext' and 'patchmode' are equal
uk: E589: Опції 'backupext' і 'patchmode' однакові

en: E590: A preview window already exists
uk: E590: Вікно перегляду вже існує

en: E591: 'winheight' cannot be smaller than 'winminheight'
uk: E591: 'winheight' не може бути меншим за 'winminheight'

en: E592: 'winwidth' cannot be smaller than 'winminwidth'
uk: E592: 'winwidth' не може бути меншим за 'winminwidth'

en: E593: Need at least %d lines
uk: E593: Потрібно щонайменше %d рядків

en: E594: Need at least %d columns
uk: E594: Потрібно щонайменше %d стовпців

en: E595: 'showbreak' contains unprintable or wide character
uk: E595: 'showbreak' містить недруковні або розширені символи

en: E596: Invalid font(s)
uk: E596: Некоректний(і) шрифт(и)

en: E597: Can't select fontset
uk: E597: Не вдалося вибрати набір шрифтів

en: E598: Invalid fontset
uk: E598: Неправильний набір шрифтів

en: E599: Value of 'imactivatekey' is invalid
uk: E599: Значення 'imactivatekey' некоректне

en: E59: Invalid character after %s@
uk: E59: Недозволений символ після %s@

en: E600: Missing :endtry
uk: E600: Бракує :endtry

en: E601: :try nesting too deep
uk: E601: Забагато вкладених :try

en: E602: :endtry without :try
uk: E602: :entry без :try

en: E603: :catch without :try
uk: E603: :catch без :try

en: E604: :catch after :finally
uk: E604: :catch після :finally

en: E605: Exception not caught: %s
uk: E605: Виняткова ситуація не оброблена: %s

en: E606: :finally without :try
uk: E606: :finally без :try

en: E607: Multiple :finally
uk: E607: Не одне :finally

en: E608: Cannot :throw exceptions with 'Vim' prefix
uk: E608: Не можна викидати (:throw) винятки з префіксом 'Vim'

en: E609: Cscope error: %s
uk: E609: Помилка cscope: %s

en: E60: Too many complex %s{...}s
uk: E60: Забагато складних %s{...}

en: E610: No argument to delete
uk: E610: Немає аргументів щоб видалити

en: E611: Using a Special as a Number
uk: E611: Special вжито як Number

en: E612: Too many signs defined
uk: E612: Визначено забагато надписів

en: E613: Unknown printer font: %s
uk: E613: Невідомий шрифт принтера: %s

en: E617: Cannot be changed in the GTK GUI
uk: E617: Не можна змінити в GUI GTK

en: E618: File "%s" is not a PostScript resource file
uk: E618: «%s» не є файлом ресурсів PostScript

en: E619: File "%s" is not a supported PostScript resource file
uk: E619: «%s» не є підтримуваним файлом ресурсів PostScript

en: E61: Nested %s*
uk: E61: Вкладені %s*

en: E620: Unable to convert to print encoding "%s"
uk: E620: Не вдалося перетворити до кодування друку «%s»

en: E621: "%s" resource file has wrong version
uk: E621: Неправильна версія файлу ресурсів «%s»

en: E622: Could not fork for cscope
uk: E622: Не вдалося розділити процес для cscope

en: E623: Could not spawn cscope process
uk: E623: Не вдалося створити процес cscope

en: E624: Can't open file "%s"
uk: E624: Не вдалося відкрити файл «%s»

en: E625: Cannot open cscope database: %s
uk: E625: Не вдалося відкрити базу даних cscope: %s

en: E626: Cannot get cscope database information
uk: E626: Не вдалося отримати інформацію з бази даних cscope

en: E62: Nested %s%c
uk: E62: Вкладені %s%c

en: E630: %s(): Write while not connected
uk: E630: %s(): Запис до під’єднання

en: E631: %s(): Write failed
uk: E631: %s(): Збереження не вдалося

en: E63: Invalid use of \_
uk: E63: Некоректно вжито \_

en: E64: %s%c follows nothing
uk: E64: Після %s%c нічого немає

en: E654: Missing delimiter after search pattern: %s
uk: E654: Бракує розділювача після зразку для пошуку: %s

en: E655: Too many symbolic links (cycle?)
uk: E655: Забагато символьних посилань (цикл?)

en: E658: NetBeans connection lost for buffer %d
uk: E658: Втрачено зв'язок із NetBeans для буфера %d

en: E659: Cannot invoke Python recursively
uk: E659: Не можна рекурсивно викликати Python

en: E65: Illegal back reference
uk: E65: Некоректне зворотне посилання

en: E661: Sorry, no '%s' help for %s
uk: E661: Вибачте, немає допомоги '%s' для %s

en: E662: At start of changelist
uk: E662: Початок списку змін

en: E663: At end of changelist
uk: E663: Кінець списку змін

en: E664: Changelist is empty
uk: E664: Список змін порожній

en: E665: Cannot start GUI, no valid font found
uk: E665: Не вдалося запустити GUI, не знайдено шрифт

en: E666: Compiler not supported: %s
uk: E666: Компілятор не підтримується: %s

en: E667: Fsync failed
uk: E667: Не вдалося виконати fsync

en: E668: Wrong access mode for NetBeans connection info file: "%s"
uk: E668: Неправильний режим доступу до файлу інформації про з'єднання з NetBeans: «%s»

en: E669: Unprintable character in group name
uk: E669: Недруковний символ у назві групи

en: E66: \z( not allowed here
uk: E66: \z( тут не дозволено

en: E670: Mix of help file encodings within a language: %s
uk: E670: Мішанина кодувань файлу допомоги для мови %s

en: E671: Cannot find window title "%s"
uk: E671: Не вдалося знайти вікно «%s»

en: E672: Unable to open window inside MDI application
uk: E672: Не вдалося відкрити вікно всередині програми MDI

en: E673: Incompatible multi-byte encoding and character set
uk: E673: Несумісні багатобайтове кодування й набір символів

en: E674: printmbcharset cannot be empty with multi-byte encoding.
uk: E674: printmbcharset не може бути порожнім з багатобайтовим кодуванням.

en: E675: No default font specified for multi-byte printing.
uk: E675: Не зазначено шрифт для багатобайтового друку.

en: E676: No matching autocommands for acwrite buffer
uk: E676: Немає відповідних автокоманд

en: E677: Error writing temp file
uk: E677: Не вдалося записати тимчасовий файл

en: E678: Invalid character after %s%%[dxouU]
uk: E678: Недозволений символ після %s%%[dxouU]

en: E679: Recursive loop loading syncolor.vim
uk: E679: Рекурсивний цикл читання syncolor.vim

en: E67: \z1 - \z9 not allowed here
uk: E67: \z1 та ін. тут не дозволено

en: E680: <buffer=%d>: invalid buffer number
uk: E680: <буфер=%d>: некоректний номер буфера

en: E681: Buffer is not loaded
uk: E681: Буфер не завантажено

en: E682: Invalid search pattern or delimiter
uk: E682: Некоректний зразок для пошуку чи роздільник

en: E683: File name missing or invalid pattern
uk: E683: Пропущено назву файлу чи некоректний шаблон

en: E684: List index out of range: %ld
uk: E684: Індекс списку поза межами: %ld

en: E685: Internal error: %s
uk: E685: Внутрішня помилка: %s

en: E686: Argument of %s must be a List
uk: E686: Аргумент у %s має бути списком

en: E687: Less targets than List items
uk: E687: Цілей менше, ніж елементів списку

en: E688: More targets than List items
uk: E688: Цілей більше, ніж елементів списку

en: E689: Can only index a List, Dictionary or Blob
uk: E689: Індексний доступ може бути тільки до List, Dicionary чи Blob

en: E68: Invalid character after \z
uk: E68: Неправильний символ після \z

en: E690: Missing "in" after :for
uk: E690: Пропущено «in» після :for

en: E691: Can only compare List with List
uk: E691: Список можна порівняти тільки зі списком

en: E692: Invalid operation for List
uk: E692: Некоректна операція над списком

en: E694: Invalid operation for Funcrefs
uk: E694: Некоректна операція над функцією

en: E695: Cannot index a Funcref
uk: E695: Функція не має індексації

en: E696: Missing comma in List: %s
uk: E696: Бракує коми у списку: %s

en: E697: Missing end of List ']': %s
uk: E697: Немає кінцівки списку ']': %s

en: E698: Variable nested too deep for making a copy
uk: E698: Змінна вкладена занадто глибоко щоб зробити її копію

en: E699: Too many arguments
uk: E699: Забагато аргументів

en: E69: Missing ] after %s%%[
uk: E69: Пропущено ] після %s%%[

en: E700: Unknown function: %s
uk: E700: Невідома функція: %s

en: E701: Invalid type for len()
uk: E701: Некоректний тип для len()

en: E702: Sort compare function failed
uk: E702: Помилка у функції порівняння sort

en: E703: Using a Funcref as a Number
uk: E703: Funcref вжито як Number

en: E704: Funcref variable name must start with a capital: %s
uk: E704: Назва змінної Funcref має починатися з великої літери: %s

en: E705: Variable name conflicts with existing function: %s
uk: E705: Назва змінної співпадає з існуючою функцією: %s

en: E707: Function name conflicts with variable: %s
uk: E707: Назва функції співпадає зі змінною: %s

en: E708: [:] must come last
uk: E708: [:] має бути останньою

en: E709: [:] requires a List or Blob value
uk: E709: [:] вимагає значення типу List або Blob

en: E70: Empty %s%%[]
uk: E70: %s%%[] порожній

en: E710: List value has more items than targets
uk: E710: Значення типу List має більше елементів, ніж цілить

en: E711: List value does not have enough items
uk: E711: Значення типу List не має недостатньо елементів

en: E712: Argument of %s must be a List or Dictionary
uk: E712: Аргумент у %s має бути списком чи словником

en: E713: Cannot use empty key for Dictionary
uk: E713: Ключ словника не може бути порожнім

en: E714: List required
uk: E714: Потрібен список

en: E715: Dictionary required
uk: E715: Потрібен словник

en: E716: Key not present in Dictionary: "%s"
uk: E716: Немає такого ключа у словнику: «%s»

en: E717: Dictionary entry already exists
uk: E717: Запис у словнику вже існує

en: E718: Funcref required
uk: E718: Треба посилання на функцію

en: E719: Cannot slice a Dictionary
uk: E719: Не можна зробити зріз словника

en: E71: Invalid character after %s%%
uk: E71: Недозволений символ після %s%%

en: E720: Missing colon in Dictionary: %s
uk: E720: Бракує двокрапки у словнику: %s

en: E721: Duplicate key in Dictionary: "%s"
uk: E721: Повторення ключа в словнику: «%s»

en: E722: Missing comma in Dictionary: %s
uk: E722: Бракує коми у словнику: %s

en: E723: Missing end of Dictionary '}': %s
uk: E723: Немає кінцівки словника '}': %s

en: E724: Variable nested too deep for displaying
uk: E724: У змінній забагато вкладень щоб її показати

en: E725: Calling dict function without Dictionary: %s
uk: E725: Виклик dict-функції без словника: %s

en: E726: Stride is zero
uk: E726: Крок нульовий

en: E727: Start past end
uk: E727: Початок за кінцем

en: E728: Using a Dictionary as a Number
uk: E728: Dictionary вжито як Number

en: E729: Using a Funcref as a String
uk: E729: Funcref вжито як String

en: E72: Close error on swap file
uk: E72: Помилка під час закриття файлу обміну

en: E730: Using a List as a String
uk: E730: List вжито як String

en: E731: Using a Dictionary as a String
uk: E731: Dictionary вжито як String

en: E732: Using :endfor with :while
uk: E732: Вжито :endfor із :while

en: E733: Using :endwhile with :for
uk: E733: Вжито :endwhile із :for

en: E734: Wrong variable type for %s=
uk: E734: Неправильний тип змінної для %s=

en: E735: Can only compare Dictionary with Dictionary
uk: E735: Словник можна порівняти тільки із словником

en: E736: Invalid operation for Dictionary
uk: E736: Некоректна операція над словником

en: E737: Key already exists: %s
uk: E737: Ключ вже існує: %s

en: E738: Can't list variables for %s
uk: E738: Не можна перерахувати змінні у %s

en: E739: Cannot create directory: %s
uk: E739: Не вдалося створити каталог: %s

en: E73: Tag stack empty
uk: E73: Стек міток порожній

en: E740: Too many arguments for function %s
uk: E740: Забагато аргументів для функції %s

en: E741: Value is locked
uk: E741: Значення захищене

en: E741: Value is locked: %s
uk: E741: Значення захищене: %s

en: E742: Cannot change value
uk: E742: Не можна змінити значення

en: E742: Cannot change value of %s
uk: E742: Не можна змінити значення %s

en: E743: Variable nested too deep for (un)lock
uk: E743: Змінна має забагато вкладень щоб бути за-/відкритою.

en: E744: NetBeans does not allow changes in read-only files
uk: E744: NetBeans не дозволяє змінювати захищені від запису файли

en: E745: Using a List as a Number
uk: E745: List вжито як Number

en: E746: Function name does not match script file name: %s
uk: E746: Назва функції не збігається з назвою файлу скрипту: %s

en: E747: Cannot change directory, buffer is modified (add ! to override)
uk: E747: Не вдалося змінити каталог, буфер має зміни (! щоб не зважати)

en: E748: No previously used register
uk: E748: Регістри перед цим не вживались

en: E749: Empty buffer
uk: E749: Порожній буфер

en: E74: Command too complex
uk: E74: Занадто складна команда

en: E750: First use ":profile start {fname}"
uk: E750: Спочатку зробіть «:profile start {файл}»

en: E751: Output file name must not have region name
uk: E751: Вихідний файл не повинен мати назву регіону

en: E752: No previous spell replacement
uk: E752: Немає попередньої заміни

en: E753: Not found: %s
uk: E753: Не знайдено: %s

en: E754: Only up to %d regions supported
uk: E754: Підтримується тільки до %d регіонів

en: E755: Invalid region in %s
uk: E755: Некоректний регіон у %s

en: E756: Spell checking is not possible
uk: E756: Перевірка орфографії неможлива

en: E757: This does not look like a spell file
uk: E757: Не схоже на файл орфографії

en: E758: Truncated spell file
uk: E758: Обірваний файл орфографії

en: E759: Format error in spell file
uk: E759: Помилка формату у файлі орфографії

en: E75: Name too long
uk: E75: Задовге ім'я

en: E760: No word count in %s
uk: E760: Немає кількості слів у %s

en: E761: Format error in affix file FOL, LOW or UPP
uk: E761: Помилка формату у файлі афіксів FOL, LOW чи UPP

en: E762: Character in FOL, LOW or UPP is out of range
uk: E762: Символ у FOL, LOW чи UPP поза межами

en: E763: Word characters differ between spell files
uk: E763: Символи у слові відрізняються у файлах орфографії

en: E764: Option '%s' is not set
uk: E764: Опція '%s' не встановлена

en: E765: 'spellfile' does not have %d entries
uk: E765: 'spellfile' не містить %d елементів

en: E766: Insufficient arguments for printf()
uk: E766: Недостатньо аргументів для printf()

en: E767: Too many arguments for printf()
uk: E767: Забагато аргументів для printf()

en: E768: Swap file exists: %s (:silent! overrides)
uk: E768: Файл обміну існує: %s (:silent! переважує)

en: E769: Missing ] after %s[
uk: E769: Бракує ] після %s[

en: E76: Too many [
uk: E76: Забагато '['

en: E770: Unsupported section in spell file
uk: E770: Недозволена секція у файлі орфографії

en: E771: Old spell file, needs to be updated
uk: E771: Файл орфографії старий, треба поновити

en: E772: Spell file is for newer version of Vim
uk: E772: Файл орфографії призначений для більш нової версії Vim

en: E773: Symlink loop for "%s"
uk: E773: Циклічні символьні посилання «%s»

en: E774: 'operatorfunc' is empty
uk: E774: 'operatorfunc' порожня

en: E775: Eval feature not available
uk: E775: Можливість eval недоступна

en: E776: No location list
uk: E776: Немає списку місць

en: E777: String or List expected
uk: E777: Очікується String чи List

en: E778: This does not look like a .sug file: %s
uk: E778: Не схоже на файл .sug: %s

en: E779: Old .sug file, needs to be updated: %s
uk: E779: Застарілий файл .sug, треба поновити: %s

en: E77: Too many file names
uk: E77: Забагато назв файлів

en: E780: .sug file is for newer version of Vim: %s
uk: E780: Файл .sug для більш нової версії Vim: %s

en: E781: .sug file doesn't match .spl file: %s
uk: E781: Файл .sug не відповідає файлу .spl: %s

en: E782: Error while reading .sug file: %s
uk: E782: Помилка читання файлу .sug: %s

en: E783: Duplicate char in MAP entry
uk: E783: Повторено символ у елементі MAP

en: E784: Cannot close last tab page
uk: E784: Не можна закрити останню вкладку

en: E785: complete() can only be used in Insert mode
uk: E785: complete() можна вживати тільки в режимі Insert

en: E786: Range not allowed
uk: E786: Інтервал не дозволено

en: E787: Buffer changed unexpectedly
uk: E787: Буфер несподівано змінився

en: E788: Not allowed to edit another buffer now
uk: E788: Зараз не можна редагувати інший буфер

en: E789: Missing ']': %s
uk: E789: Пропущено ']': %s

en: E78: Unknown mark
uk: E78: Невідома помітка

en: E790: undojoin is not allowed after undo
uk: E790: Не можна виконати undojoin після undo

en: E791: Empty keymap entry
uk: E791: Елемент розкладки порожній

en: E792: Empty menu name
uk: E792: Порожня назва меню

en: E793: No other buffer in diff mode is modifiable
uk: E793: Немає більше модифіковних буферів в режимі порівняння

en: E794: Cannot set variable in the sandbox
uk: E794: Не можна встановити змінну у пісочниці

en: E794: Cannot set variable in the sandbox: "%s"
uk: E794: Не можна встановити змінну у пісочниці: «%s»

en: E795: Cannot delete variable
uk: E795: Не можна знищити змінну

en: E795: Cannot delete variable %s
uk: E795: Не можна знищити змінну %s

en: E797: SpellFileMissing autocommand deleted buffer
uk: E797: Автокоманда SpellFileMissing знищила буфер

en: E798: ID is reserved for ":match": %d
uk: E798: ID зарезервовано для «:match»: %d

en: E799: Invalid ID: %d (must be greater than or equal to 1)
uk: E799: Неправильний ID: %d (має бути не менший, ніж 1)

en: E79: Cannot expand wildcards
uk: E79: Не вдалося розкрити шаблон

en: E800: Arabic cannot be used: Not enabled at compile time
uk: E800: Не можна використати арабську мову: Не ввімкнено під час компіляції

en: E801: ID already taken: %d
uk: E801: ID вже зайнято: %d

en: E802: Invalid ID: %d (must be greater than or equal to 1)
uk: E802: Неправильний ID: %d (має бути не менший, ніж 1)

en: E803: ID not found: %d
uk: E803: ID не знайдено: %d

en: E804: Cannot use '%' with Float
uk: E804: Не можна виконати '%' над Float

en: E805: Using a Float as a Number
uk: E805: Float вжито як Number

en: E806: Using Float as a String
uk: E806: Float вжито як String

en: E807: Expected Float argument for printf()
uk: E807: Очікується аргумент Float для printf()

en: E808: Number or Float required
uk: E808: Треба вказати Number чи Float

en: E809: #< is not available without the +eval feature
uk: E809: #< не доступна без можливості +eval

en: E80: Error while writing
uk: E80: Помилка під час запису

en: E810: Cannot read or write temp files
uk: E810: Не можна читати чи записувати тимчасові файли

en: E811: Not allowed to change buffer information now
uk: E811: Зараз не можна змінювати інформацію буфера

en: E812: Autocommands changed buffer or buffer name
uk: E812: Автокоманди змінили буфер чи його назву

en: E813: Cannot close autocmd or popup window
uk: E813: Не можна закрити вікно автокоманд чи спливаюче вікно

en: E814: Cannot close window, only autocmd window would remain
uk: E814: Не вдалося закрити вікно, залишилося б тільки вікно autocmd

en: E815: Sorry, this command is disabled, the MzScheme libraries could not be loaded.
uk: E815: Вибачте, ця команда вимкнена, бібліотеки MzScheme не можуть бути завантажені.

en: E816: Cannot read patch output
uk: E816: Не вдалося прочитати результат patch

en: E817: Blowfish big/little endian use wrong
uk: E817: Неправильне використання порядку байтів Blowfish (BE/LE)

en: E818: sha256 test failed
uk: E818: Не пройшла перевірка sha256

en: E819: Blowfish test failed
uk: E819: Не пройшла перевірка Blowfish

en: E81: Using <SID> not in a script context
uk: E81: <SID> використовується не в контексті скрипту

en: E821: File is encrypted with unknown method
uk: E821: Файл зашифровано невідомим методом

en: E822: Cannot open undo file for reading: %s
uk: E822: Не вдалося відкрити файл для читання: %s

en: E823: Not an undo file: %s
uk: E823: Не файл історії: %s

en: E824: Incompatible undo file: %s
uk: E824: Несумісний файл історії: %s

en: E825: Corrupted undo file (%s): %s
uk: E825: Файл історії пошкоджено (%s): %s

en: E826: Undo file decryption failed: %s
uk: E826: Не вдалося розшифрувати файл історії: %s

en: E827: Undo file is encrypted: %s
uk: E827: Файл історії зашифрований: %s

en: E828: Cannot open undo file for writing: %s
uk: E828: Не вдалося відкрити файл історії для запису: %s

en: E829: Write error in undo file: %s
uk: E829: Помилка запису у файлі історії: %s

en: E82: Cannot allocate any buffer, exiting...
uk: E82: Немає можливості розмістити хоч один буфер, завершення роботи...

en: E830: Undo number %ld not found
uk: E830: Зміну %ld не знайдено в історії

en: E831: bf_key_init() called with empty password
uk: E831: Викликано bf_key_init() з порожнім паролем

en: E832: Non-encrypted file has encrypted undo file: %s
uk: E832: Не зашифрований файл має зашифрований файл історії: %s

en: E833: %s is encrypted and this version of Vim does not support encryption
uk: E833: %s зашифровано, а ця версія Vim не підтримує шифрування

en: E834: Conflicts with value of 'listchars'
uk: E834: Конфліктує із значенням 'listchars'

en: E835: Conflicts with value of 'fillchars'
uk: E835: Конфліктує із значенням 'fillchars'

en: E836: This Vim cannot execute :python after using :py3
uk: E836: Python: Не можна використати :py і :py3 в одному сеансі

en: E837: This Vim cannot execute :py3 after using :python
uk: E837: Python: Не можна використати :py і :py3 в одному сеансі

en: E838: NetBeans is not supported with this GUI
uk: E838: NetBeans не підтримується з цим GUI

en: E83: Cannot allocate buffer, using other one...
uk: E83: Немає можливості розмістити буфер, буде використано інший...

en: E840: Completion function deleted text
uk: E840: Функція доповнення знищила текст

en: E841: Reserved name, cannot be used for user defined command
uk: E841: Зарезервована назва, не можна використати для команди користувача

en: E842: No line number to use for "<slnum>"
uk: E842: Немає номера рядка, щоб використати з «<sfile>»

en: E843: Error while updating swap file crypt
uk: E843: Помилка поновлення шифрування файлу обміну

en: E844: Invalid cchar value
uk: E844: Некоректне значення cchar

en: E845: Insufficient memory, word list will be incomplete
uk: E845: Недостатньо пам’яті, список слів буде неповним

en: E846: Key code not set
uk: E846: Код ключа не встановлено

en: E847: Too many syntax includes
uk: E847: Забагато синтаксичних включень

en: E848: Too many syntax clusters
uk: E848: Забагато синтаксичних кластерів

en: E849: Too many highlight and syntax groups
uk: E849: Забагато груп підсвічування і синтаксису

en: E84: No modified buffer found
uk: E84: Жоден буфер не змінено

en: E850: Invalid register name
uk: E850: Неправильна назва регістру

en: E851: Failed to create a new process for the GUI
uk: E851: Не вдалося створити новий процес для GUI

en: E852: The child process failed to start the GUI
uk: E852: Дочірній процес не зміг запустити GUI

en: E853: Duplicate argument name: %s
uk: E853: Назва аргументу повторюється: %s

en: E854: Path too long for completion
uk: E854: Шлях занадто довгий для доповнення

en: E855: Autocommands caused command to abort
uk: E855: Автокоманди призвели до скасування команди

en: E856: "assert_fails()" second argument must be a string or a list with one or two strings
uk: E856: Другий аргумент «assert_fails()» має бути текстовим рядком чи список з одним-двома текстовими рядками

en: E857: Dictionary key "%s" required
uk: E857: Потрібен ключ словника «%s»

en: E858: Eval did not return a valid python object
uk: E858: Eval не повернув дійсний об’єкт python

en: E859: Failed to convert returned python object to a Vim value
uk: E859: Не вдалося перетворити об’єкт python у значення vim

en: E85: There is no listed buffer
uk: E85: У списку немає буферів

en: E860: Need 'id' and 'type' with 'both'
uk: E860: Потрібні 'id' і 'type' у 'both'

en: E861: Cannot open a second popup with a terminal
uk: E861: Не можна відкрити ще одне спливаюче вікно з допомогою терміналу

en: E862: Cannot use g: here
uk: E862: Тут не можна використати g:

en: E863: Not allowed for a terminal in a popup window
uk: E863: Не дозволено термінал у спливаючому вікні

en: E864: \%#= can only be followed by 0, 1, or 2. The automatic engine will be used
uk: E864: Після \%#= може бути тільки 0, 1 чи 2. Буде використано автоматичний механізм

en: E865: (NFA) Regexp end encountered prematurely
uk: E865: (NFA) Зарано трапився кінець регулярного виразу

en: E866: (NFA regexp) Misplaced %c
uk: E866: (NFA regexp) Не на місці %c

en: E867: (NFA regexp) Unknown operator '\%%%c'
uk: E867: (NFA regexp) Невідомий оператор '\%%%c'

en: E867: (NFA regexp) Unknown operator '\z%c'
uk: E867: (NFA regexp ) Невідомий оператор '\z%c'

en: E868: Error building NFA with equivalence class!
uk: E868: Не вдалося побудувати NFA з класом еквівалентності!

en: E869: (NFA regexp) Unknown operator '\@%c'
uk: E869: (NFA regexp) Невідомий оператор '\@%c'

en: E86: Buffer %ld does not exist
uk: E86: Буфера %ld немає

en: E870: (NFA regexp) Error reading repetition limits
uk: E870: (NFA regexp) Не вдалося прочитати межі повторення

en: E871: (NFA regexp) Can't have a multi follow a multi
uk: E871: (NFA regexp) Мульти не може бути за мульти

en: E872: (NFA regexp) Too many '('
uk: E872: (NFA regexp) Забагато '('

en: E873: (NFA regexp) proper termination error
uk: E873: (NFA regexp) помилка належного припинення

en: E874: (NFA regexp) Could not pop the stack!
uk: E874: (NFA regexp) Стек порожній!

en: E875: (NFA regexp) (While converting from postfix to NFA), too many states left on stack
uk: E875: (NFA regexp) (Під час перетворення з постфікс у NFA) залишилося забагато станів у стеку

en: E876: (NFA regexp) Not enough space to store the whole NFA
uk: E876: (NFA regexp) Недостатньо пам’яті, щоб зберегти весь NFA

en: E877: (NFA regexp) Invalid character class: %d
uk: E877: (NFA regexp) Неправильний клас символу: %d

en: E878: (NFA regexp) Could not allocate memory for branch traversal!
uk: E878: (NFA regexp) Не вдалося отримати пам’ять для обходу гілок!

en: E879: (NFA regexp) Too many \z(
uk: E879: (NFA regexp) Забагато \z(

en: E87: Cannot go beyond last buffer
uk: E87: Це вже останній буфер

en: E880: Can't handle SystemExit of python exception in vim
uk: E880: Не можна обробити виняткову систуацію SystemExit у vim

en: E881: Line count changed unexpectedly
uk: E881: Кількість рядків несподівано змінилася

en: E882: Uniq compare function failed
uk: E882: Помилка у функції порівняння uniq

en: E883: Search pattern and expression register may not contain two or more lines
uk: E883: Шаблон пошуку і регістровий вираз не можуть містити два чи більше рядків

en: E884: Function name cannot contain a colon: %s
uk: E884: Назва функції не може мати двокрапку: %s

en: E885: Not possible to change sign %s
uk: E885: Неможливо змінити знак %s

en: E886: Can't rename viminfo file to %s!
uk: E886: Не вдалося перейменувати файл viminfo у %s!

en: E887: Sorry, this command is disabled, the Python's site module could not be loaded.
uk: E887: Вибачте, ця команда вимкнена, місцева бібліотека Python не може бути завантажена.

en: E888: (NFA regexp) cannot repeat %s
uk: E888: (NFA regexp) не можна повторити %s

en: E889: Number required
uk: E889: Треба вказати Number

en: E88: Cannot go before first buffer
uk: E88: Це вже найперший буфер

en: E890: Trailing char after ']': %s]%s
uk: E890: Надлишкові символи після ']': %s]%s

en: E891: Using a Funcref as a Float
uk: E891: Funcref вжито як Float

en: E892: Using a String as a Float
uk: E892: String вжито як Float

en: E893: Using a List as a Float
uk: E893: List вжито як Float

en: E894: Using a Dictionary as a Float
uk: E894: Dictionary вжито як Float

en: E895: Sorry, this command is disabled, the MzScheme's racket/base module could not be loaded.
uk: E895: Вибачте, ця команда вимкнена, бібліотеки MzScheme не можуть бути завантажені.

en: E896: Argument of %s must be a List, Dictionary or Blob
uk: E896: Аргумент у %s має бути List, Dictionary чи Blob

en: E897: List or Blob required
uk: E897: Потрібен List або Blob

en: E898: socket() in channel_connect()
uk: E898: socket() у channel_connect()

en: E899: Argument of %s must be a List or Blob
uk: E899: Аргумент у %s має бути List або Blob

en: E89: No write since last change for buffer %d (add ! to override)
uk: E89: Буфер %d має зміни (! щоб не зважати)

en: E900: maxdepth must be non-negative number
uk: E900: maxdepth має бути невід’ємним числом

en: E901: getaddrinfo() in channel_open(): %s
uk: E901: getaddrinfo() у channel_open(): %s

en: E901: gethostbyname() in channel_open()
uk: E901: gethostbyname() у channel_open()

en: E902: Cannot connect to port
uk: E902: Не вдалося з'єднатися з портом

en: E903: Received command with non-string argument
uk: E903: Отримано команду з нетекстовим аргументом

en: E904: Last argument for expr/call must be a number
uk: E904: Останній аргумент у виразі/виклику має бути числом

en: E904: Third argument for call must be a list
uk: E904: Третій аргумент у виклику має бути списком

en: E905: Received unknown command: %s
uk: E905: Отримано невідому команду: %s

en: E906: not an open channel
uk: E906: не відкритий канал

en: E907: Using a special value as a Float
uk: E907: Спеціальне значення вжито як Float

en: E908: Using an invalid value as a String: %s
uk: E908: Неправильне значення вжито як String: %s

en: E909: Cannot index a special variable
uk: E909: Не можна індексувати спеціальну змінну

en: E90: Cannot unload last buffer
uk: E90: Не можу вивантажити останній буфер

en: E910: Using a Job as a Number
uk: E910: Job вжито як Number

en: E911: Using a Job as a Float
uk: E911: Job вжито як Float

en: E912: Cannot use ch_evalexpr()/ch_sendexpr() with a raw or nl channel
uk: E912: Не можна використати ch_evalexpr()/ch_sendexpr() з raw чи nl каналом

en: E913: Using a Channel as a Number
uk: E913: Channel вжито як Number

en: E914: Using a Channel as a Float
uk: E914: Channel вжито як Float

en: E915: in_io buffer requires in_buf or in_name to be set
uk: E915: буфер in_io потребує встановленого in_buf чи in_name

en: E916: Not a valid job
uk: E916: Некоректне завдання

en: E917: Cannot use a callback with %s()
uk: E917: Не можна використати зворотній виклик у %s()

en: E918: Buffer must be loaded: %s
uk: E918: Буфер має бути завантажений: %s

en: E919: Directory not found in '%s': "%s"
uk: E919: Теку не знайдено: '%s': «%s»

en: E91: 'shell' option is empty
uk: E91: Опція 'shell' порожня

en: E920: _io file requires _name to be set
uk: E920: файл _io потребує встановленого _name

en: E921: Invalid callback argument
uk: E921: Некоректний аргумент зворотного виклику

en: E922: Expected a dict
uk: E922: Очікується dict

en: E923: Second argument of function() must be a list or a dict
uk: E923: Другий аргумент function() має бути списком чи словником

en: E924: Current window was closed
uk: E924: Поточне вікно було закрито

en: E925: Current quickfix list was changed
uk: E925: Список quickfix змінився

en: E926: Current location list was changed
uk: E926: Поточний список місць змінився

en: E927: Invalid action: '%s'
uk: E927: Неправильна дія: '%s'

en: E928: String required
uk: E928: Потрібно String

en: E929: Too many viminfo temp files, like %s!
uk: E929: Забагато тимчасових файлів viminfo, як %s!

en: E92: Buffer %d not found
uk: E92: Буфер %d не знайдено

en: E930: Cannot use :redir inside execute()
uk: E930: Не можна використати :redir всередині execute()

en: E931: Buffer cannot be registered
uk: E931: Неможливо зареєструвати буфер

en: E932: Closure function should not be at top level: %s
uk: E932: Функція замикання не повинна бути на верхньому рівні: %s

en: E933: Function was deleted: %s
uk: E933: Функцію видалено: %s

en: E934: Cannot jump to a buffer that does not have a name
uk: E934: Не можна перейти до буфера, який не має назви

en: E935: Invalid submatch number: %d
uk: E935: Неправильний номер під-збігу: %d

en: E936: Cannot delete the current group
uk: E936: Не вдалося знищити цю групу

en: E937: Attempt to delete a buffer that is in use: %s
uk: E937: Спроба видалити буфер, що використовується: %s

en: E938: Duplicate key in JSON: "%s"
uk: E938: Повторення ключа в JSON: «%s»

en: E939: Positive count required
uk: E939: Потрібна додатна кількість

en: E93: More than one match for %s
uk: E93: Знайдено кілька збігів з %s

en: E940: Cannot lock or unlock variable %s
uk: E940: Неможливо заблокувати чи розблокувати змінну %s

en: E941: Already started a server
uk: E941: Сервер вже запущено

en: E942: +clientserver feature not available
uk: E942: можливість +clientserver відсутня

en: E943: Command table needs to be updated, run 'make cmdidxs'
uk: E943: Таблицю команд потрібно поновити, запустіть 'make cmdidxs'

en: E944: Reverse range in character class
uk: E944: Зворотній діапазон у класі символів

en: E945: Range too large in character class
uk: E945: Завеликий діапазон у класі символів

en: E946: Cannot make a terminal with running job modifiable
uk: E946: Не можна зробити модифіковним термінал із запущеним завданням

en: E947: Job still running in buffer "%s"
uk: E947: Завдання вже ще виконується у буфері «%s»

en: E948: Job still running
uk: E948: Завдання вже ще виконується

en: E948: Job still running (add ! to end the job)
uk: E948: Завдання все ще виконується (додайте ! щоб закінчити)

en: E949: File changed while writing
uk: E949: Файл змінився під час запису

en: E94: No matching buffer for %s
uk: E94: Не знайдено буфер, схожий на %s

en: E950: Cannot convert between %s and %s
uk: E950: Не можна перетворити між %s і %s

en: E951: \% value too large
uk: E951: значення \% завелике

en: E952: Autocommand caused recursive behavior
uk: E952: Автокоманди призвели до рекурсії

en: E953: File exists: %s
uk: E953: Файл вже існує: %s

en: E954: 24-bit colors are not supported on this environment
uk: E954: 24-розрядні кольори не підтримуються у цьому оточенні

en: E955: Not a terminal buffer
uk: E955: Не буфер терміналу

en: E956: Cannot use pattern recursively
uk: E956: Не можна вжити шаблон рекурсивно

en: E957: Invalid window number
uk: E957: Некоректний номер вікна

en: E958: Job already finished
uk: E958: Задача вже закінчилася

en: E959: Invalid diff format.
uk: E959: Некоректний формат порівняння.

en: E95: Buffer with this name already exists
uk: E95: Буфер з такою назвою вже існує

en: E960: Problem creating the internal diff
uk: E960: Не вдалося порівняти внутрішнім алгоритмом

en: E961: No line number to use for "<sflnum>"
uk: E961: Немає номера рядка, щоб використати з «<sflnum>»

en: E962: Invalid action: '%s'
uk: E962: Неправильна дія: '%s'

en: E963: Setting %s to value with wrong type
uk: E963: Встановлення значення з неправильним типом у %s

en: E964: Invalid column number: %ld
uk: E964: Неправильний номер стовпця: %ld

en: E965: Missing property type name
uk: E965: Бракує назви типу властивості

en: E966: Invalid line number: %ld
uk: E966: Некоректний номер рядка: %ld

en: E967: Text property info corrupted
uk: E967: Пошкоджена інформація текстової властивості

en: E968: Need at least one of 'id' or 'type'
uk: E968: Потрібно щонайменше одне з 'id' або 'type'

en: E969: Property type %s already defined
uk: E969: Тип властивості %s вже визначено

en: E96: Cannot diff more than %d buffers
uk: E96: Не можна порівнювати понад %d буфери(ів)

en: E970: Unknown highlight group name: '%s'
uk: E970: Невідома назва групи підсвічування: '%s'

en: E971: Property type %s does not exist
uk: E971: Тип властивості %s не існує

en: E972: Blob value does not have the right number of bytes
uk: E972: Значення типу Blob має неправильну кількість байтів

en: E973: Blob literal should have an even number of hex characters
uk: E973: Буквальне значення Blob має мати парну кількість шітнадцяткових знаків

en: E974: Using a Blob as a Number
uk: E974: Blob вжито як Number

en: E975: Using a Blob as a Float
uk: E975: Blob вжито як Float

en: E976: Using a Blob as a String
uk: E976: Blob вжито як String

en: E977: Can only compare Blob with Blob
uk: E977: Blob можна порівняти тільки з Blob

en: E978: Invalid operation for Blob
uk: E978: Некоректна операція над Blob

en: E979: Blob index out of range: %ld
uk: E979: Індекс у Blob поза межами: %ld

en: E97: Cannot create diffs
uk: E97: Не вдалося створити порівняння

en: E980: Lowlevel input not supported
uk: E980: Низькорівневе введення не підтримується

en: E981: Command not allowed in rvim
uk: E981: Команду не дозволено у rvim

en: E982: ConPTY is not available
uk: E982: ConPTY не доступний

en: E983: Duplicate argument: %s
uk: E983: Аргументу повторюється: %s

en: E984: :scriptversion used outside of a sourced file
uk: E984: :scriptversion використано поза підчитуваним файлом

en: E985: .= is not supported with script version >= 2
uk: E985: .= не підтримується у версії скриптів >= 2

en: E986: Cannot modify the tag stack within tagfunc
uk: E986: Не можна змінювати стек міток у tagfunc

en: E987: Invalid return value from tagfunc
uk: E987: Некоректне значення, що повертається з tagfunc

en: E988: GUI cannot be used. Cannot execute gvim.exe.
uk: E988: Не можна використати GUI. Не можна запустити gvim.exe.

en: E989: Non-default argument follows default argument
uk: E989: Обов’язковий аргумент після необов’язкового аргументу

en: E98: Cannot read diff output
uk: E98: Не вдалося прочитати результат diff

en: E990: Missing end marker '%s'
uk: E990: Бракує позначки кінця '%s'

en: E991: Cannot use =<< here
uk: E991: Тут не можна вжити =<<

en: E992: Not allowed in a modeline when 'modelineexpr' is off
uk: E992: Не дозволено у modeline, коли 'modelineexpr' вимкнено

en: E993: Window %d is not a popup window
uk: E993: Вікно %d не спливаюче

en: E994: Not allowed in a popup window
uk: E994: Не дозволено у спливаючому вікні

en: E995: Cannot modify existing variable
uk: E995: Неможливо змінити вже задану змінну

en: E996: Cannot lock a list or dict
uk: E996: Неможливо заблокувати список чи словник

en: E996: Cannot lock a range
uk: E996: Неможливо заблокувати діапазон

en: E996: Cannot lock a register
uk: E996: Неможливо заблокувати регістр

en: E996: Cannot lock an environment variable
uk: E996: Неможливо заблокувати змінну оточення

en: E996: Cannot lock an option
uk: E996: Неможливо заблокувати опцію

en: E997: Tabpage not found: %d
uk: E997: Вкладку не знайдено: %d

en: E998: Reduce of an empty %s with no initial value
uk: E998: Скорочення порожнього %s без початкового значення

en: E999: scriptversion not supported: %d
uk: E999: scriptversion не підтримується: %d

en: E99: Current buffer is not in diff mode
uk: E99: Цей буфер не в режимі порівняння

en: ERROR:
uk: ПОМИЛКА:

en: Edit File
uk: Редагувати Файл

en: Edit File in new tab page
uk: Редагувати файл у новій вкладці

en: Edit File in new window
uk: Редагувати файл у новому вікні

en: Edit text files
uk: Редагувати текстові файли

en: Edit with &Vim
uk: Редагувати за допомогою &Vim

en: Edit with Vim using &tabpages
uk: Редагувати у Vim використовуючи [&t]вкладки

en: Edit with existing Vim
uk: Редагувати у вже запущеному Vim

en: Edit with existing Vim -
uk: Редагувати у вже запущеному Vim -

en: Edit with single &Vim
uk: Редагувати у одному &Vim

en: Edits the selected file(s) with Vim
uk: Редагує вибрані файли з допомогою Vim

en: Encoding:
uk: Кодування:

en: End of function
uk: Кінець функції

en: End of sourced file
uk: Кінець виконуваного файлу

en: Enter encryption key:
uk: Вкажіть ключ шифру:

en: Enter number of swap file to use (0 to quit):
uk: Введіть номер файлу обміну, котрий використати, (0 для виходу):

en: Enter same key again:
uk: Повторіть ключ:

en: Entering Debug mode.  Type "cont" to continue.
uk: Режим налагодження.  Щоб продовжити введіть «cont».

en: Entering Ex mode.  Type "visual" to go to Normal mode.
uk: Режим Ex. Для повернення до нормального режиму виконайте «visual»

en: Error
uk: Помилка

en: Error and interrupt
uk: Помилка, перервано

en: Error creating process: Check if gvim is in your path!
uk: Помилка створення процесу, перевірте чи є gvim у шляху пошуку!

en: Error detected while compiling %s:
uk: Виявлено помилку під час компілювання %s:

en: Error detected while processing %s:
uk: Виявлено помилку під час виконання %s:

en: Error file
uk: Файл помилок

en: Estimated runtime memory use: %d bytes
uk: Оцінка споживання пам'яті: %d байт

en: Exception
uk: Виняток

en: Exception caught: %s
uk: Спіймано виняткову ситуацію: %s

en: Exception discarded: %s
uk: Виняток скинуто: %s

en: Exception finished: %s
uk: Виняток закінчено: %s

en: Exception thrown: %s
uk: Виняткова ситуація: %s

en: Executing %s
uk: Виконується %s

en: Executing: %s
uk: Виконується: %s

en: Expected MAP count in %s line %d
uk: Треба кількість MAP у %s у рядку %d

en: Expected REP(SAL) count in %s line %d
uk: Треба кількість REP(SAL) у %s у рядку %d

en: Expected Y or N in %s line %d: %s
uk: Треба Y чи N у %s у рядку %d: %s

en: Expression
uk: вирази

en: External submatches:
uk: Зовнішні під-збіги:

en: FLAG after using flags in %s line %d: %s
uk: FLAG після використання прапорців у %s у рядку %d: %s

en: Failed to set path hook: sys.path_hooks is not a list
    You should now do the following:
    - append vim.path_hook to sys.path_hooks
    - append vim.VIM_SPECIAL_PATH to sys.path
uk: Не вдалося встановити обробник шляху: sys.path_hooks не список
    Вам слід вчинити так:
    - додайте vim.path_hook до sys.path_hooks
    - додайте vim.VIM_SPECIAL_PATH до sys.path

en: Failed to set path: sys.path is not a list
    You should now append vim.VIM_SPECIAL_PATH to sys.path
uk: Не вдалося встановити шлях: sys.path не список
    Вас слід додати vim.VIM_SPECIAL_PATH до sys.path

en: File "%s" does not exist
uk: Файл «%s» не існує

en: File contents changed, cannot use undo info
uk: Вміст файлу змінився, не можна використати інформацію про історію

en: File permissions of "%s" are read-only.
    It may still be possible to write it.
    Do you wish to try?
uk: Файл «%s» дозволено тільки читати.
    Проте, можливо, його можна записати.
    Хочете спробувати?

en: File preserved
uk: Файл збережено

en: Files
uk: Файли

en: Filter
uk: Фільтр

en: Find & Replace
uk: Знайти і замінити

en: Find &Next
uk: &N:Знайти далі

en: Find Next
uk: Наступне

en: Find string
uk: Знайти текст

en: Find what:
uk: Знайти:

en: Finished reading undo file %s
uk: Закінчено читання файлу історії %s

en: First duplicate word in %s line %d: %s
uk: Перше повторення слова у %s у рядку %d: %s

en: Flag is not a number in %s line %d: %s
uk: Прапорець не є числом у %s у рядку %d: %s

en: Font%d width is not twice that of font0
uk: Ширина шрифту%d не більша удвічі за ширину шрифту0

en: Font%d width: %d
uk: Ширина шрифту%d: %d

en: Font%d: %s
uk: Шрифт%d: %s

en: Font0 width: %d
uk: Ширина шрифту0: %d

en: Font0: %s
uk: Шрифт0: %s

en: Font:
uk: Шрифт:

en: For option %s
uk: Для опції %s

en: Found a swap file that is not useful, deleting it
uk: Знайдено файл обміну, яким не можна скористатися, видаляємо

en: Garbage after option argument
uk: Сміття після аргументу опції

en: Geometric shapes
uk: Геометричні фігури

en: Greek and Coptic
uk: Грецька і коптська

en: Greek extended
uk: Грецька розширена

en: Greetings, Vim user!
uk: Вітання, користувачу Vim!

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Help poor children in Uganda!
uk: Допоможіть сиротам з Уганди!

en: Hiragana
uk: Хіраґана

en: Hit end of paragraph
uk: Трапився кінець параграфа

en: I/O ERROR
uk: Помилка вводу/виводу

en: INTERNAL: Cannot use EX_DFLALL with ADDR_NONE, ADDR_UNSIGNED or ADDR_QUICKFIX
uk: ВНУТРІШНЄ: Не можна вжити EX_DFLALL з ADDR_NONE, ADDR_UNSIGNED чи ADDR_QUICKFIX

en: Ignored %d word(s) with non-ASCII characters in %s
uk: Пропущено %d слів(~) із не-ASCII символами у %s

en: Ignored %d words with non-ASCII characters
uk: Проігноровано %d слів із не-ASCII символами

en: Ignoring long line in tags file
uk: Ігнорується довгий рядок у файлі з позначками

en: Illegal file name
uk: Недозволена назва файлу

en: Illegal flag in %s line %d: %s
uk: Неправильний прапорець у %s у рядку %d: %s

en: Illegal register name
uk: Неправильна назва регістру

en: Illegal starting char
uk: Недозволений символ на початку рядка

en: Input Line
uk: введені рядки

en: Input _Methods
uk: Методи введення

en: Interrupt
uk: Перервано

en: Interrupt:
uk: Перервано:

en: Interrupted
uk: Перервано

en: Invalid argument for
uk: Неправильний аргумент у

en: Invalid font specification
uk: Некоректна специфікація шрифту

en: Invalid region nr in %s line %ld: %s
uk: Некоректний номер регіону у %s у рядку %ld: %s

en: Invalid value for FLAG in %s line %d: %s
uk: Некоректне значення FLAG у %s у рядку %d: %s

en: Katakana
uk: Катакана

en: Keys don't match!
uk: Ключі не однакові!

en: Kill a connection
uk: Знищити з'єднання

en: Kill job in "%s"?
uk: Зупинити завдання у «%s»?

en: Latin extended
uk: Латиниця розширена

en: Latin supplement
uk: Доповнення латиниці

en: Linking:
uk: Скомпоновано:

en: Lua library cannot be loaded.
uk: Не вдалося завантажити бібліотеку Lua

en: Match case
uk: Зважати на регістр

en: Match whole word only
uk: Лише повне слово

en: Mathematical operators
uk: Математичні оператори

en: Message
uk: Повідомлення

en: Messages maintainer: Bram Moolenaar <Bram@vim.org>
uk: Українізація: Анатолій Сахнік <sakhnik@gmail.com>

en: Missing '>'
uk: Пропущено '>'

en: Missing FOL/LOW/UPP line in %s
uk: Пропущено рядок FOL/LOW/UPP у %s

en: Missing SOFO%s line in %s
uk: Пропущено рядок SOFO%s у %s

en: Modified by
uk: Змінив

en: Name:
uk: Назва:

en: Need %s version %ld
uk: Потрібно %s версії %ld

en: Need Amigados version 2.04 or later
uk: Потрібна Amigados 2.04 або пізніша

en: Need encryption key for "%s"
uk: Для «%s» потрібен ключ:

en: NetBeans disallows writes of unmodified buffers
uk: NetBeans не дозволяє записувати у незмінені буфери

en: New tab
uk: Нова вкладка

en: Newval = "%s"
uk: Newval = «%s»

en: No
uk: Ні

en: No Syntax items defined for this buffer
uk: Для буфера не визначено елементів синтаксису

en: No abbreviation found
uk: Скорочення не знайдено

en: No breakpoints defined
uk: Не визначено жодної точки зупинки

en: No display
uk: Немає дисплею

en: No display: Send expression failed.
uk: Немає дисплею: Відіслати вираз не вдалося.

en: No entries
uk: Нічого

en: No included files
uk: Жодного включеного файлу

en: No mapping found
uk: Заміни не знайдено

en: No marks set
uk: Не встановлено жодної помітки

en: No match at cursor, finding next
uk: Немає над курсором, пошук триває

en: No matching autocommands: %s
uk: Немає відповідних автокоманд: %s

en: No old files
uk: Жодного старого файлу

en: No swap file
uk: Немає файлу обміну

en: No text to be printed
uk: Нічого друкувати

en: No undo possible; continue anyway
uk: Скасування буде неможливе, все одно продовжити

en: No user-defined commands found
uk: Не знайдено команд користувача

en: Not Used
uk: Немає

en: Not enough memory to set references, garbage collection aborted!
uk: Недостатньо пам’яті, щоб встановити посилання, збір сміття скасовано!

en: Not enough memory to use internal diff for buffer "%s"
uk: Бракує пам’яті для внутрішнього алгоритму порівняння для буфера «%s»

en: Not reading undo file, owner differs: %s
uk: Файл історії прочитано не буде, власник інший: %s

en: Note: Encryption of swapfile not supported, disabling swap file
uk: Нотатка: Шифрування файлу обміну не підтримується, вимикаю файл обміну

en: Nothing to undo
uk: Немає нічого скасовувати

en: Number of words after soundfolding: %ld
uk: Кількість слів після згортання звуків: %ld

en: OK
uk: Гаразд

en: Oldval = "%s"
uk: Oldval = «%s»

en: Open File dialog
uk: Відкрити файл

en: Open Tab...
uk: Відкрити вкладку...

en: Open tab...
uk: Відкрити вкладку...

en: Opening the X display failed
uk: Не вдалося відкрити дисплей X

en: Opening the X display timed out
uk: Сплив час очікування відкриття дисплею Х

en: Opening the X display took %ld msec
uk: На відкриття дисплею X пішло %ld мілісекунд

en: Original file "%s"
uk: Початковий файл «%s»

en: Other
uk: Інше

en: Overwrite existing file "%s"?
uk: Переписати існуючий файл «%s»?

en: Page %d
uk: Сторінка %d

en: Partial writes disallowed for NetBeans buffers
uk: Часткові записи заборонені для буферів NetBeans

en: Patch file
uk: Латка

en: Pattern found in every line: %s
uk: Зразок знайдено у кожному рядку: %s

en: Pattern not found: %s
uk: Зразок не знайдено: %s

en: Performing soundfolding...
uk: Виконується згортання звуків...

en: Press ENTER or type command to continue
uk: Натисніть ENTER або введіть команду для продовження

en: Print job sent.
uk: Завдання друку відіслано.

en: Printed: %s
uk: Надруковано: %s

en: Printing '%s'
uk: Друкується '%s'

en: Printing aborted
uk: Друк перервано

en: Printing page %d (%d%%)
uk: Друкується сторінка %d (%d%%)

en: Punctuation
uk: Пунктуація

en: Query for a pattern
uk: Запит за зразком

en: Question
uk: Запитання

en: Reading affix file %s...
uk: Читається файл афіксів %s...

en: Reading back spell file...
uk: Перечитується файл орфографії...

en: Reading dictionary file %s...
uk: Зчитується словниковий файл %s...

en: Reading from stdin...
uk: Читається з stdin...

en: Reading spell file "%s"
uk: Читається файл орфографії «%s»

en: Reading undo file: %s
uk: Читається файл історії: %s

en: Reading viminfo file "%s"%s%s%s%s
uk: Зчитується файл viminfo: «%s»%s%s%s%s

en: Reading word file %s...
uk: Читається файл слів %s...

en: Recovery completed. Buffer contents equals file contents.
uk: Відновлення закінчено. Вміст буфера співпадає зі вмістом файлу.

en: Recovery completed. You should check if everything is OK.
uk: Відновлення закінчено, перевірте чи все гаразд.

en: Reinit all connections
uk: Перезапустити усі з'єднання

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace &All
uk: &A:Замінити усі

en: Replace All
uk: Замінити усі

en: Replace with:
uk: Замінити на:

en: Roman numbers
uk: Римські числа

en: Running in Vi compatible mode
uk: Ви працюєте в режимі сумісному з Vi

en: Running modeless, typed text is inserted
uk: Без режимів, текст що набрано вставляється

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Save File dialog
uk: Запам'ятати файл

en: Save Redirection
uk: Зберегти переадресований вивід

en: Save Session
uk: Зберегти сеанс

en: Save Setup
uk: Зберегти налаштування

en: Save View
uk: Зберегти вигляд

en: Save changes to "%s"?
uk: Зберегти зміни в «%s»?

en: Scanning dictionary: %s
uk: Сканується словник: %s

en: Scanning included file: %s
uk: Пошук у включеному файлі: %s

en: Scanning tags.
uk: Пошук серед міток.

en: Scanning: %s
uk: Пошук у: %s

en: Search String
uk: шукані рядки

en: Searching for "%s"
uk: Пошук «%s»

en: Searching for "%s" in "%s"
uk: Пошук «%s» в «%s»

en: Searching included file %s
uk: Шукається у включеному файлі %s

en: Searching tags file %s
uk: Шукається у файлі міток %s

en: See ":help E312" for more information.
uk: Див. «:help E312» для уточнення.

en: See ":help W11" for more info.
uk: Див. «:help W11» для уточнення.

en: See ":help W12" for more info.
uk: Див. «:help W12» для уточнення.

en: See ":help W16" for more info.
uk: Див. «:help W16» для уточнення.

en: Seek error in spellfile
uk: Помилка зміни позиції у файлі орфографії

en: Select Directory dialog
uk: Вибрати каталог

en: Selected %s%ld of %ld Lines; %lld of %lld Words; %lld of %lld Bytes
uk: Вибрано %s%ld з %ld рядків; %lld з %lld слів; %lld з %lld байтів

en: Selected %s%ld of %ld Lines; %lld of %lld Words; %lld of %lld Chars; %lld of %lld Bytes
uk: Вибрано %s%ld з %ld рядків; %lld з %lld слів; %lld of %lld символів; %lld з %lld байтів

en: Selection
uk: Виділення

en: Sending to printer...
uk: Відсилається на принтер...

en: Show connections
uk: Показати з'єднання

en: Show size in Points
uk: Показати розмір у пунктах

en: Show this message
uk: Показати це повідомлення

en: Signs for %s:
uk: Позначки для %s:

en: Size:
uk: Розмір:

en: Skipping undo file write, nothing to undo
uk: Файл історії не записується, нічого повертати

en: Sorry, help file "%s" not found
uk: Вибачте, файл допомоги «%s» не знайдено

en: Sorry, no suggestions
uk: Пробачте, немає пропозицій

en: Sorry, only %ld suggestions
uk: Пробачте, тільки %ld пропозицій

en: Sorry, this command is disabled: the Perl library could not be loaded.
uk: Вибачте, ця команда вимкнена, бібліотека Perl не може бути завантажена.

en: Source Vim script
uk: Прочитати скрипт Vim

en: Sponsor Vim development!
uk: Підтримайте розробку редактора Vim!

en: Stack size increases
uk: Розмір стеку збільшується

en: Style:
uk: Стиль:

en: Substitute
uk: Заміна

en: Super- and subscripts
uk: Над- і підписи

en: Swap file "
uk: Файл обміну «

en: Swap file "%s" exists, overwrite anyway?
uk: Файл обміну «%s» існує, перезаписати?

en: Swap file already exists!
uk: Файл обміну вже існує!

en: Swap file is encrypted: "%s"
uk: Файл обміну зашифрований: «%s»

en: Swap files found:
uk: Знайдено файли обміну:

en: Switching to backtracking RE engine for pattern:
uk: Перемикаємося до пошуку з поверненням для шаблона:

en: Symbols
uk: Символи

en: Tab page %d
uk: Вкладка %d

en: Tear off this menu
uk: Відірвати це меню

en: Technical
uk: Технічні

en: Terminal
uk: Термінал

en: Terminal-finished
uk: Термінал-закінчено

en: Testing the X display failed
uk: Дисплей Х не пройшов перевірку

en: Text Editor
uk: Редактор Тексту

en: Text;editor;
uk: текст;редактор;

en: The file was created on
uk: Файл було створено на

en: The only match
uk: Єдиний збіг

en: This Vim was not compiled with the diff feature.
uk: Ця версія Vim не була скомпільована з підтримкою порівняння.

en: This cscope command does not support splitting the window.
uk: Ця команда cscope не вміє ділити вікно.

en: Too many "+command", "-c command" or "--cmd command" arguments
uk: Забагато аргументів у «+команда», «-c команда» або «--cmd команда»

en: Too many compound flags
uk: Забагато складних прапорців

en: Too many edit arguments
uk: Забагато аргументів

en: Too many postponed prefixes
uk: Забагато відкладених префіксів

en: Too many postponed prefixes and/or compound flags
uk: Забагато відкладених префіксів і/або складних прапорців

en: Too many regions in %s line %ld: %s
uk: Забагато регіонів у %s у рядку %ld: %s

en: Top
uk: Вгорі

en: Total number of words: %d
uk: Повна кількість слів: %d

en: Trailing text in %s line %d: %s
uk: Зайвий текст у %s у рядку %d: %s

en: Type  :qa  and press <Enter> to exit Vim
uk: Уведіть  :qa  і натисніть <Enter> щоб вийти з Vim

en: Type  :qa!  and press <Enter> to abandon all changes and exit Vim
uk: Уведіть  :qa!  і натисніть <Enter>, щоб відкинути всі зміни і вийти з Vim

en: Type number and <Enter> (q or empty cancels):
uk: Наберіть число й <Enter> (q або порожнє скасовує):

en: Type number and <Enter> or click with the mouse (q or empty cancels):
uk: Наберіть число й <Enter> чи клацніть мишкою (q або порожнє скасовує):

en: Unable to read block 0 from
uk: Не вдалося прочитати блок 0 з

en: Unable to register a command server name
uk: Не вдалося зареєструвати назву сервера команд

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown option argument
uk: Невідомий аргумент опції

en: Unrecognized flags in %s line %ld: %s
uk: Нерозпізнані прапорці у %s у рядку %ld: %s

en: Unrecognized or duplicate item in %s line %d: %s
uk: Нерозпізнаний чи повторний елемент у %s у рядку %d: %s

en: Untitled
uk: Неназваний

en: Up
uk: Вгору

en: Use Vim version 3.0.
uk: Знайдіть Vim 3.0

en: Used CUT_BUFFER0 instead of empty selection
uk: Використано CUT_BUFFER0 замість порожнього виділення

en: Using crypt key from swap file for the text file.
uk: Для текстового файлу використовується ключ шифру з файлу обміну.

en: Using swap file "%s"
uk: Використовується файл обміну «%s»

en: VIM - ATTENTION
uk: VIM — УВАГА

en: VIM - Search and Replace...
uk: VIM - Знайти й замінити...

en: VIM - Search...
uk: VIM - Пошук...

en: VIM - Vi IMproved
uk: VIM - Покращений Vi

en: VIM: Can't open window!
uk: VIM: Не вдалося відкрити вікно!

en: VIMRUN.EXE not found in your $PATH.
    External commands will not pause after completion.
    See  :help win32-vimrun  for more information.
uk: Файл VIMRUN.EXE не знайдено у шляху пошуку.
    Зовнішні команди не будуть призупинені після виконання.
    Гляньте  :help win32-vimrun щоб отримати подробиці.

en: Vim - Font Selector
uk: Vim - Вибір шрифту

en: Vim Warning
uk: Застереження Vim

en: Vim dialog
uk: Діалог Vim

en: Vim error
uk: Помилка Vim

en: Vim error: ~a
uk: Помилка Vim: ~a

en: Vim exiting with %d
uk: Vim завершує роботу з %d

en: Vim is open source and freely distributable
uk: Vim — це відкрита й вільно розповсюджувана програма

en: Vim macro files (*.vim)	*.vim
    All Files (*)	*
uk: Макроси Vim (*.vim)	*.vim
    Всі файли (*)	*

en: Vim macro files (*.vim)	*.vim
    All Files (*.*)	*.*
uk: Макроси Vim (*.vim)	*.vim
    Всі файли (*.*)	*.*

en: Vim: Caught %s event
uk: Vim: Виявлено подію %s

en: Vim: Error reading input, exiting...
uk: Vim: Помилка читання вводу, робота завершується...

en: Vim: Error: Failure to start gvim from NetBeans
uk: Vim: Помилка: Не вдалося запустити gvim для NetBeans

en: Vim: Error: This version of Vim does not run in a Cygwin terminal
uk: Vim: Помилка: Ця версія Vim не працює у терміналі Cygwin

en: Vim: Main window unexpectedly destroyed
uk: Vim: Несподівано знищилося головне вікно

en: Vim: Reading from stdin...
uk: Vim: Читається з stdin...

en: Vim: Received "die" request from session manager
uk: Vim: Отримав запит «die» від менеджера сесій

en: Vim: Warning: Input is not from a terminal
uk: Vim: Застереження: Уведення не з терміналу

en: Vim: Warning: Output is not to a terminal
uk: Vim: Застереження: Вивід не у термінал

en: W10: Warning: Changing a readonly file
uk: W10: Застереження: Змінюється файл призначений лише для читання

en: W11: Warning: File "%s" has changed since editing started
uk: W11: Застереження: Файл «%s» змінився після початку редагування

en: W12: Warning: File "%s" has changed and the buffer was changed in Vim as well
uk: W12: Застереження: Файл «%s» змінився, але й буфер у Vim також

en: W13: Warning: File "%s" has been created after editing started
uk: W13: Застереження: Файл «%s» було створено після початку редагування

en: W14: Warning: List of file names overflow
uk: W14: Обережно: Список назв файлів переповнено

en: W15: Warning: Wrong line separator, ^M may be missing
uk: W15: Застереження: Неправильний роздільник рядків, можливо, бракує ^M

en: W16: Warning: Mode of file "%s" has changed since editing started
uk: W16: Застереження: Режим файлу «%s» змінився після початку редагування

en: W17: Arabic requires UTF-8, do ':set encoding=utf-8'
uk: W17: Для арабської мови потрібне UTF-8, виконайте ':set encoding=utf-8'

en: W18: Invalid character in group name
uk: W18: Некоректний символ у назві групи

en: W19: Deleting augroup that is still in use
uk: W19: Знищується автогрупа все ще у вжитку

en: W20: Required python version 2.x not supported, ignoring file: %s
uk: W20: Потрібна версія python 2.x не підтримується, ігнорується файл: %s

en: W21: Required python version 3.x not supported, ignoring file: %s
uk: W21: Потрібна версія python 3.x не підтримується, ігнорується файл: %s

en: W22: Text found after :endfunction: %s
uk: W22: Трапився текст після :endfunction: %s

en: WARNING: The file has been changed since reading it!!!
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Файл змінився з часу останнього читання!!!

en: Warning
uk: Застереження

en: Warning: Cannot find word list "%s.%s.spl" or "%s.ascii.spl"
uk: Застереження: Не вдалося знайти список слів «%s.%s.spl» чи «%s.ascii.spl»

en: Warning: Cannot find word list "%s_%s.spl" or "%s_ascii.spl"
uk: Застереження: Не вдалося знайти список слів «%s_%s.spl» чи «%s_ascii.spl»

en: Warning: Entered other buffer unexpectedly (check autocommands)
uk: Обережно: Несподівано опинилися у іншому буфері (перевірте автокоманди)

en: Warning: Using a weak encryption method; see :help 'cm'
uk: Увага: Використовується слабкий метод шифрування; див. :help 'cm'

en: Warning: both compounding and NOBREAK specified
uk: Застереження: зазначено обидва `складні слова' і NOBREAK

en: Warning: region %s not supported
uk: Застереження: регіон %s не підтримується

en: Warning: terminal cannot highlight
uk: Застереження: Термінал не підтримує кольори

en: While opening file "
uk: При відкритті файлу "

en: Will not overwrite with undo file, cannot read: %s
uk: Не можна перезаписати з файлу скасувань, не можна прочитати: %s

en: Will not overwrite, this is not an undo file: %s
uk: Не можна перезаписати, це не файл історії: %s

en: Window position: X %d, Y %d
uk: Позиція вікна: X %d, Y %d

en: Word '%.*s' added to %s
uk: Слово '%.*s' додано до %s

en: Word '%.*s' removed from %s
uk: Слово '%.*s' знищено з %s

en: Word from other line
uk: Слово з іншого рядка

en: Write partial file?
uk: Записати частину файлу?

en: Writing spell file %s...
uk: Записується файл орфографії %s...

en: Writing suggestion file %s...
uk: Записується файл припущень %s...

en: Writing undo file: %s
uk: Записується файл історії: %s

en: Writing viminfo file "%s"
uk: Записується файл viminfo «%s»

en: Wrong CHECKCOMPOUNDPATTERN value in %s line %d: %s
uk: Неправильне значення CHECKCOMPOUNDPATTERN у %s у рядку %d: %s

en: Wrong COMPOUNDMIN value in %s line %d: %s
uk: Неправильне значення COMPOUNDMIN у %s у рядку %d: %s

en: Wrong COMPOUNDRULES value in %s line %d: %s
uk: Неправильне значення COMPOUNDRULES у %s у рядку %d: %s

en: Wrong COMPOUNDSYLMAX value in %s line %d: %s
uk: Неправильне значення COMPOUNDSYLMAX у %s у рядку %d: %s

en: Wrong COMPOUNDWORDMAX value in %s line %d: %s
uk: Неправильне значення COMPOUNDWORDMAX у %s у рядку %d: %s

en: XSMP ICE connection watch failed
uk: XSMP спостереження за з'єднанням з ICE не вдалося

en: XSMP SmcOpenConnection failed: %s
uk: XSMP не вдалося SmcOpenConnection: %s

en: XSMP handling save-yourself request
uk: XSMP обробляється запит 'збережи себе'

en: XSMP lost ICE connection
uk: XSMP втратив з'єднання ICE

en: XSMP opening connection
uk: XSMP відкривається з'єднання

en: YES
uk: ТАК

en: Yes
uk: Так

en: [CONVERSION ERROR in line %ld]
uk: [ПОМИЛКА КОНВЕРТАЦІЇ у рядку %ld]

en: [CR missing]
uk: [Бракує CR]

en: [Command Line]
uk: [Рядок команд]

en: [Deleted]
uk: [Знищено]

en: [Device]
uk: [Пристрій]

en: [File too big]
uk: [Файл завеликий]

en: [Help]
uk: [Допомога]

en: [ILLEGAL BYTE in line %ld]
uk: [НЕКОРЕКТНИЙ БАЙТ у рядку %ld]

en: [Incomplete last line]
uk: [Неповний останній рядок]

en: [Location List]
uk: [Список місць]

en: [NOT converted]
uk: [НЕ конвертовано]

en: [New DIRECTORY]
uk: [Новий каталог]

en: [New File]
uk: [Новий файл]

en: [New]
uk: [Новий]

en: [No Name]
uk: [Без назви]

en: [No write since last change]
uk: [Зміни не записано]

en: [Not edited]
uk: [Не редаговано]

en: [Permission Denied]
uk: [Відмовлено]

en: [Popup]
uk: [Спливаюче]

en: [Preview]
uk: [Перегляд]

en: [Prompt]
uk: [Підказка]

en: [Quickfix List]
uk: [Список виправлень]

en: [READ ERRORS]
uk: [ПОМИЛКА ЧИТАННЯ]

en: [Read errors]
uk: [Помилки читання]

en: [Scratch]
uk: [З нуля]

en: [calls] total re/malloc()'s %lu, total free()'s %lu
uk: [виклики] усього re/malloc() - %lu, усього free() - %lu

en: [character special]
uk: [спец. символьний]

en: [converted]
uk: [конвертовано]

en: [crypted]
uk: [зашифровано]

en: [dos format]
uk: [формат dos]

en: [end of lines]
uk: [кінець рядків]

en: [fifo]
uk: [канал]

en: [file ..]       edit specified file(s)
uk: [файл ..]       редагувати вказані файли

en: [long lines split]
uk: [Розбито довгі рядки]

en: [mac format]
uk: [формат mac]

en: [readonly]
uk: [лише читати]

en: [socket]
uk: [гніздо]

en: [unix format]
uk: [формат unix]

en: _Cancel
uk: Скасувати

en: _Close
uk: Закрити

en: _OK
uk: Гаразд

en: _Open
uk: Відкрити

en: _Save
uk: Зберегти

en: a :tag command will use the tagstack
uk: команда :tag використовуватиме стек міток

en: a <Tab> in an indent inserts 'shiftwidth' spaces
uk: <Tab> у відступі вставляє 'shiftwidth' пробілів

en: a function to be used to perform tag searches
uk: функція, яку застосовувати при пошуку міток

en: a new window is put below the current one
uk: нове вікно розміщується під активним

en: a new window is put right of the current one
uk: нове вікно розміщується праворуч від активного

en: active
uk: активний

en: add 's' flag in 'shortmess' (don't show search message)
uk: додати прапорець 's' у 'shortmess' (не показувати повідомлення пошуку)

en: add() argument
uk: аргумент add()

en: adjust breakindent behaviour
uk: підлаштувати поведінку breakindent

en: adjust case of a keyword completion match
uk: поправляти регістр букв при доповненні ключових слів

en: after
uk: після

en: alias for 'term'
uk: псевдонім 'term'

en: allow CTRL-_ in Insert and Command-line mode to toggle 'revins'
uk: дозволити CTRL-_ у режимі Insert і Command-line перемикати 'revins'

en: allow reading/writing devices
uk: дозволити читання/записування пристроїв

en: allow setting expression options from a modeline
uk: дозволити встановлення опцій-виразів з рядка режиму (modeline)

en: allow timing out halfway into a key code
uk: дозволити спливання часу посеред кодування клавіш

en: allow timing out halfway into a mapping
uk: дозволити спливання часу посеред заміни клавіш

en: alternate format to be used for a status line
uk: альтернативний формат рядка стану

en: alternate format to be used for the ruler
uk: власний формат лінійки

en: always write without asking for confirmation
uk: завжди записувати без підтвердження

en: amount of memory used by :mkspell before compressing
uk: обсяг пам’яті для :mkspell перед стисненням

en: and run diff with the original file to check for changes)
uk: і запустити diff з оригіналом щоб перевірити зміни)

en: apply 'langmap' to mapped characters
uk: застосувати 'langmap' до замінюваних символів

en: argument for 'shell' to execute a command
uk: аргумент 'shell' щоб виконати команду

en: as 'autowrite', but works with more commands
uk: як 'autowrite', але працює з більшою кількістю команд

en: attempt to assign sequence of size %d to extended slice of size %d
uk: спроба призначити послідовність розміром %d у розширений зріз розміру %d

en: attempt to assign sequence of size greater than %d to extended slice
uk: спроба призначити послідовність розміру більше, ніж %d, у розширений зріз

en: attempt to refer to deleted buffer
uk: спроба звернення до знищеного буфера

en: attempt to refer to deleted tab page
uk: спроба звернення до знищеної вкладки

en: attempt to refer to deleted window
uk: спроба звернутися до знищеного вікна

en: auto-removing autocommand: %s <buffer=%d>
uk: Автоматичне знищення автокоманди: %s <буфер=%d>

en: autocommand %s
uk: автокоманда %s

en: automatically detected character encodings
uk: автоматично визначати кодування символів

en: automatically read a file when it was modified outside of Vim
uk: автоматично перечитувати файл, коли його було модифіковано поза Vim

en: automatically save and restore undo history
uk: автоматично зберігати і відновлювати історію змін

en: automatically set the indent of a new line
uk: автоматично встановити відступ нового рядка

en: automatically write a file when leaving a modified buffer
uk: автоматично записувати файл при покиданні модифікованого буфера

en: before
uk: перед

en: behave very Vi compatible (not advisable)
uk: поводитися дуже сумісно з Vi (не рекомендовано)

en: binary file editing
uk: редагування двійкових файлів

en: block of %ld line yanked%s | block of %ld lines yanked%s
uk[0]: блок із %ld рядка висмикнуто%s
uk[1]: блок із %ld рядків висмикнуто%s
uk[2]: блок із %ld рядків висмикнуто%s

en: buffer
uk: буферну

en: buffer is invalid
uk: буфер непридатний

en: buffer is not to be written
uk: буфер не для запису

en: by Bram Moolenaar et al.
uk: автор: Bram Moolenaar та ін.

en: called inputrestore() more often than inputsave()
uk: Виклики до inputrestore() частіше, ніж до inputsave()

en: calling %s
uk: викликається %s

en: can't delete OutputObject attributes
uk: не вдалося знищити атрибути OutputObject

en: can't read output of 'charconvert'
uk: не вдалося прочитати вивід 'charconvert'

en: cannot change console mode ?!
uk: не можу змінити режим консолі ?!

en: cannot create buffer/window command: object is being deleted
uk: не вдалося створити команду вікна/буфера: об'єкт знищується

en: cannot delete line
uk: неможливо знищити рядок

en: cannot delete vim.Dictionary attributes
uk: не вдалося знищити атрибути vim.Dictionary

en: cannot delete vim.List attributes
uk: не вдалося знищити атрибути vim.List

en: cannot get line
uk: не вдалося дістати рядок

en: cannot have both a list and a "what" argument
uk: неможливо задати і список і аргумент «що»

en: cannot insert line
uk: не вдалося вставити рядок

en: cannot insert/append line
uk: Не вдалося вставити/додати рядок

en: cannot modify fixed dictionary
uk: не можна змінити фіксований словник

en: cannot modify fixed list
uk: не можна змінити фіксований список

en: cannot open
uk: не вдалося відкрити

en: cannot register callback command: buffer/window is already being deleted
uk: Не вдалося зареєструвати подію: буфер/вікно уже знищується

en: cannot register callback command: buffer/window reference not found
uk: Не вдалося зареєструвати команду події: посилання на буфер/вікно не знайдено

en: cannot replace line
uk: неможливо замінити рядок

en: cannot save undo information
uk: не вдалося зберегти інформацію для скасування

en: cannot set attribute %s
uk: не можна встановити атрибут %s

en: cannot set line(s)
uk: не вдалося встановити рядки

en: cannot yank; delete anyway
uk: не вдалося запам'ятати; все одно знищити?

en: change
uk: зміна

en: change the way backslashes are used in search patterns
uk: поміняти спосіб вжитку зворотних косих рисок у шаблонах пошуку

en: change to directory of file in buffer
uk: перейти до директорії файлу в буфері

en: change to pwd of shell in terminal buffer
uk: перейти до pwd оболонки в буфері терміналу

en: changed window size
uk: змінено розмір вікна

en: changes
uk: змін

en: changes have been made and not written to a file
uk: виконано зміни і не записано у файл

en: changes to the text are possible
uk: зміни у тексті можливі

en: character encoding for the current file
uk: кодування символів у цьому файлі

en: character encoding used by the terminal
uk: кодування символів у терміналі

en: character encoding used in Vim: "latin1", "utf-8",
    "euc-jp", "big5", etc.
uk: кодування символів у Vim: «latin1», «utf-8»,
    «euc-jp», «big5» і т.д.

en: character(s) to enclose a shell command in
uk: символ(и), якими обрамити команду оболонки

en: characters to escape when 'shellxquote' is (
uk: символи, які потрібно захистити, коли 'shellxquote' (

en: characters to use for the status line, folds and filler lines
uk: символи для рядка стану, згорток і заповнювачів

en: check built-in termcaps first
uk: спершу перевірити вбудовані termcaps

en: cmd: %s
uk: команда: %s

en: columns to highlight
uk: підсвічувані стовпці

en: command for executing cscope
uk: команда виконання cscope

en: command line editing
uk: редагування рядка команд

en: command-line completion shows a list of matches
uk: доповнення рядка команд показує список збігів

en: continuing in %s
uk: продовження в %s

en: controls whether concealable text is hidden
uk: контролює приховування замаскованого тексту

en: copy whitespace for indenting from previous line
uk: скопіювати пропуски з попереднього рядка при відступах

en: could not source "%s"
uk: Не вдалося виконати «%s»

en: couldn't open buffer
uk: не вдалося відкрити буфер

en: cs_create_connection exec failed
uk: cs_create_connection: помилка під час виконання

en: cs_create_connection setpgid failed
uk: cs_create_connection: помилка setpgid

en: cs_create_connection: fdopen for fr_fp failed
uk: cs_create_connection: fdopen для fr_fp не вдався

en: cs_create_connection: fdopen for to_fp failed
uk: cs_create_connection: fdopen для to_fp не вдався

en: cscope commands:
uk: Команди cscope:

en: cscope connection %s closed
uk: З'єднання з cscope %s закінчено

en: cursor position outside buffer
uk: курсор за межами буфера

en: custom tab page label for the GUI
uk: власний ярлик сторінок вкладок в GUI

en: custom tab page tooltip for the GUI
uk: власна спливаюча підказка сторінок вкладок в GUI

en: custom tab pages line
uk: власний рядок сторінок вкладок

en: default height for the preview window
uk: початкова висота вікна попереднього перегляду

en: defaulting to '
uk: початково '

en: definition of what comment lines look like
uk: визначення того, який вигляд мають рядки коментарів

en: delay in milliseconds before a balloon may pop up
uk: затримка (мс) перед показом спливаючої підказки

en: delay in msec for each char written to the display
    (for debugging)
uk: затримка (мс) для кожного символу, що записується у дисплей
    (для налагодження)

en: delete combining (composing) characters on their own
uk: видаляти комбінаційні (складальні) символи окремо

en: deleted block 1?
uk: блок 1 знищено?

en: dictionary is locked
uk: словник захищено

en: did not switch to the specified tab page
uk: не перемкнувся до вказаної вкладки

en: did not switch to the specified window
uk: не перемкнувся до вказаного вікна

en: diff mode
uk: режим порівняння

en: directory where to store files with :mkview
uk: директорія, в якій зберігати файли при :mkview

en: display the buffer right-to-left
uk: показати буфер справа наліво

en: display the current mode in the status line
uk: показувати актуальний режим у рядку стану

en: displaying text
uk: показування тексту

en: dlerror = "%s"
uk: dlerror = «%s»

en: do clever autoindenting
uk: інтелектуальний автоматичний відступ

en: do not ring the bell for these reasons
uk: не подавати сигнал у таких випадках

en: don't quit the editor until the file is successfully written!
uk: Не виходьте з редактора, доки файл не записано!

en: don't redraw while executing macros
uk: не перемальовувати при виконанні макросів

en: don't unload a buffer when no longer shown in a window
uk: не вивантажувати буфер, який більше не показується у вікні

en: editing text
uk: редагування тексту

en: emoji characters are full width
uk: символи емодзі повної ширини

en: empty keys are not allowed
uk: порожні ключі не дозволені

en: empty or "tagfile" to list file name of matching tags
uk: порожнє чи «tagfile» щоб отримати список файлів для відповідних міток

en: empty, "nofile", "nowrite", "quickfix", etc.: type of buffer
uk: порожній, «nofile», «nowrite», «quickfix» тощо: тип буфера

en: enable entering digraphs with c1 <BS> c2
uk: увімкнути введення диграфів з допомогою c1 <BS> c2

en: enable lisp mode
uk: увімкнути режим lisp

en: enable reading .vimrc/.exrc/.gvimrc in the current directory
uk: увімкнути підчитування .vimrc/.exrc/.gvimrc у активній директорії

en: enable specific indenting for C code
uk: увімкнути специфічні віступи в коді С

en: enable using settings from modelines when reading a file
uk: увімкнути використання налаштувань із рядка режиму (modeline) при чинні файлу

en: encoding of the ":make" and ":grep" output
uk: кодування виводу «:make» і «:grep»

en: encoding used to print the PostScript file for :hardcopy
uk: кодування друку файлу PostScript при :hardcopy

en: encryption method for file writing: zip, blowfish or blowfish2
uk: метод шифрування при записі файлів: zip, blowfish або blowfish2

en: end-of-line format: "dos", "unix" or "mac"
uk: формат кінця рядка: «dos», «unix» або «mac»

en: entering a search pattern: 1: use :lmap; 2: use IM; 0: neither
uk: введення шаблону пошуку: 1: використовувати :lmap; 2: використовувати IM; 0: нічого

en: environment variable
uk: змінна оточення

en: error converting Scheme values to Vim
uk: не вдалося перетворити значення Scheme у Vim

en: error handler
uk: обробник помилки

en: executing external commands
uk: виконання зовнішніх команд

en: expand <Tab> to spaces in Insert mode
uk: замінити <Tab> пробілами в режимі Insert

en: expected 3-tuple as imp.find_module() result, but got %s
uk: очікувався 3-кортеж як результат imp.find_module(), але отримано %s

en: expected 3-tuple as imp.find_module() result, but got tuple of size %d
uk: очікувався 3-кортеж як результат imp.find_module(), але отримано %d

en: expected bytes() or str() instance, but got %s
uk: очікувався екземпляр bytes() чи str(), але отримано %s

en: expected int() or something supporting coercing to int(), but got %s
uk: очікувався int() чи щось, що може бути вміщене int(), але отримано %s

en: expected int(), long() or something supporting coercing to long(), but got %s
uk: очікувався int(), long() чи щось, що може бути вміщене long(), але отримано %s

en: expected sequence element of size 2, but got sequence of size %d
uk: очікувалась послідовність розміром 2, але отримано послідовність розміру %d

en: expected str() or unicode() instance, but got %s
uk: очікувався екземпляр str() чи unicode(), але отримано %s

en: expected vim.Buffer object, but got %s
uk: очікувався об’єкт vim.Buffer, але отримано %s

en: expected vim.TabPage object, but got %s
uk: очікувався об’єкт vim.TabPage, але отримано %s

en: expected vim.Window object, but got %s
uk: очікувався об’єкт vim.Window, але отримано %s

en: expression to show in balloon eval
uk: показуваний вираз у balloon eval

en: expression used for "gq" to format lines
uk: вираз, який використати для форматування рядків при «gq»

en: expression used for character encoding conversion
uk: вираз для перетворення кодування символів

en: expression used to display the text of a closed fold
uk: вираз, що використовується для зображення тексту закритої згортки

en: expression used to obtain a diff file
uk: вираз для отримання файлу порівняння

en: expression used to obtain the indent of a line
uk: вираз для обчислення відступу рядка

en: expression used to patch a file
uk: вираз для латання файлу

en: expression used to print the PostScript file for :hardcopy
uk: вираз для друку файлу PostScript при :hardcopy

en: expression used to transform an include line to a file name
uk: вираз для перетворення рядка включення у назву файлу

en: expression used when 'foldmethod' is "expr"
uk: вираз для 'foldmethod' «expr»

en: expressions disabled at compile time
uk: обробку виразів вимкнено під час компіляції

en: extend() argument
uk: аргумент extend()

en: extendnew() argument
uk: аргумент extendnew()

en: failed to add item to list
uk: не вдалося додати елемент до списку

en: failed to add key '%s' to dictionary
uk: не вдалося додати ключ '%s' до словника

en: failed to change directory
uk: не вдалося змінити директорію

en: failed to find window in the current tab page
uk: не вдалося знайти вікно у поточній вкладці

en: failed to rename buffer
uk: не вдалося перейменувати буфер

en: failed to run function %s
uk: не вдалося виконати функцію %s

en: failed to run the code
uk: не вдалося виконати код

en: failed to switch to buffer %d
uk: не вдалося перемкнутися до буфера %d

en: fewer lines
uk: рядків знищено

en: file
uk: файл

en: file name extension for the backup file
uk: розширення назв файлів резервних копій

en: file name used for the viminfo file
uk: назва файлу viminfo

en: file names in a cscope file are relative to that file
uk: назви файлів у файлі cscope задані відносно того файлу

en: file names in a tags file are relative to the tags file
uk: назви файлів у файлі міток задані відносно файлу міток

en: file that "zg" adds good words to
uk: файл, у який команда "zg" додає хороші слова

en: file to write messages in
uk: файл, У який записувати повідомлення

en: filename / context / line
uk: файл / контекст / рядок

en: filter() argument
uk: аргумент filter()

en: finished
uk: закінчено

en: finished sourcing %s
uk: закінчено виконання %s

en: fixes missing end-of-line at end of text file
uk: виправляє символ кінця рядку, якого бракує наприкінці файлу

en: flags to change how spell checking works
uk: прапорці для налаштування перевірки орфографії

en: flatten() argument
uk: аргумент flatten()

en: folding
uk: згортання

en: folding type: "manual", "indent", "expr", "marker",
    "syntax" or "diff"
uk: тип згортання: «manual», «indent», «expr», «marker»,
    «syntax» або «diff»

en: folds with a level higher than this number will be closed
uk: згортки вищого рівня, ніж це число, будуть закриті

en: forcibly sync the file to disk after writing it
uk: примусово синхронізувати файл на диск після запису

en: format of the header used for :hardcopy
uk: формат заголовку при :hardcopy

en: frame at highest level: %d
uk: кадр стеку на найвищому рівні: %d

en: frame is zero
uk: кадр стеку нульовий

en: from the first line
uk: з першого рядка

en: function %s does not exist
uk: функції %s не існує

en: function called for the "g@" operator
uk: функція, що викликається при операторові «g@»

en: function for filetype-specific Insert mode completion
uk: специфічна до типу файлу функція для доповнення в режимі Insert

en: function to display text in the quickfix window
uk: функція показу тексту у вікні quickfix

en: function to enable/disable IME
uk: функція увімкнення/вимкнення IME

en: function to obtain IME status
uk: функція отримання стану IME

en: function used for thesaurus completion
uk: функція для доповнення по тезаурусу

en: give messages when adding a cscope database
uk: видавати повідомлення при додаванні бази даних cscope

en: global
uk: глобальну

en: gvimext.dll error
uk: помилка gvimext.dll

en: hashtab changed during iteration
uk: хеш-таблиця змінилася під час перебирання

en: height of the command-line window
uk: висота вікна команд

en: help
uk: допомога

en: hidden option
uk: прихована опція

en: hide the mouse pointer while typing
uk: ховати вказівник миші при набиранні тексту

en: highlight all matches for the last used search pattern
uk: підсвічування усіх збігів попереднього шаблону пошуку

en: highlight group to use for the window
uk: група підсвічування у вікні

en: highlight spelling mistakes
uk: підсвічувати помилки орфографії

en: highlight the screen column of the cursor
uk: підсвічувати стовпець з курсором

en: highlight the screen line of the cursor
uk: підсвічувати екранний рядок із курсором

en: how many command lines are remembered
uk: скільки рядків команд запам’ятати

en: how many components of the path to show
uk: скільки компонентів шляху показувати

en: how to handle case when searching in tags files:
    "followic" to follow 'ignorecase', "ignore" or "match"
uk: як обходитись із регістром при пошуку в файлах міток:
    «followic» так само, як у 'ignorecase', «ignore» або «match»

en: identifies the preview window
uk: ідентифікує вікно попереднього перегляду

en: if non-zero, number of spaces to insert for a <Tab>
uk: якщо не нуль, кількість пробілів, які потрібно вставити при <Tab>

en: ignore case when completing file names
uk: не зважати на регістр символів при доповненні назв файлів

en: ignore case when using a search pattern
uk: ігнорувати регістр символів у шаблоні пошуку

en: ignore case when using file names
uk: не зважати на регістр символів у назвах файлів

en: important
uk: важливо

en: in Insert mode: 1: use :lmap; 2: use IM; 0: neither
uk: у режимі Insert: 1: використовувати :lmap; 2: використовувати IM; 0: нічого

en: in path ---
uk: у шляху пошуку ---

en: in which direction 'equalalways' works: "ver", "hor" or "both"
uk: в якому напрямку працює 'equalalways': «ver», «hor» або «both»

en: include "lastline" to show the last line even if it doesn't fit
    include "uhex" to show unprintable characters as a hex number
uk: додайте «lastline» щоб показувати останній рядок навіть якщо він не влазить
    додайте «uhex» щоб показувати недруковні символи як шістнадцяткові числа

en: index must be int or slice, not %s
uk: індекс має бути цілий чи зріз, не %s

en: initial height of the help window
uk: початкова висота вікна допомоги

en: input method style, 0: on-the-spot, 1: over-the-spot
uk: стиль методу введення, 0: on-the-spot, 1: over-the-spot

en: insert characters backwards
uk: вставляти символи в зворотному порядку

en: insert() argument
uk: аргумент insert()

en: internal error: NULL reference passed
uk: внутрішня помилка: передано посилання NULL

en: internal error: failed to add item to list
uk: внутрішня помилка: не вдалося додати елемент до списку

en: internal error: failed to get Vim list item %d
uk: внутрішня помилка: не вдалося отримати елемент списку vim %d

en: internal error: imp.find_module returned tuple with NULL
uk: внутрішня помилка: imp.find_module повернула кортеж з NULL

en: internal error: invalid value type
uk: внутрішня помилка: неправильний тип значення

en: internal error: no Vim list item %d
uk: внутрішня помилка: немає елемента списку vim %d

en: internal error: not enough list items
uk: внутрішня помилка: бракує елементів у списку

en: internal error: unknown option type
uk: внутрішня помилка: невідомий тип опції

en: interval in milliseconds between polls for MzScheme threads
uk: інтервал (мс) між опитуваннями потоків MzScheme

en: invalid attribute: %s
uk: неправильний атрибут: %s

en: invalid buffer number
uk: неправильна назва буфера

en: invalid expression
uk: некоректний вираз

en: invalid mark name
uk: неправильна назва позначки

en: is a device (disabled with 'opendevice' option)
uk: є пристроєм (вимкнено опцією 'opendevice')

en: is a directory
uk: каталог

en: is not a file
uk: не файл

en: is not a file or writable device
uk: Не придатний для запису

en: is read-only (add ! to override)
uk: лише для читання (! щоб не зважати)

en: is read-only (cannot override: "W" in 'cpoptions')
uk: лише для читання (неможливо обійти: «W» у 'cpoptions')

en: keep a backup after overwriting a file
uk: зберегти резервний копію після перезапису файлу

en: keep oldest version of a file; specifies file name extension
uk: зберігати найстарішу версію файлу; задає розширення назви файлу

en: keep the height of the window
uk: витримувати висоту вікна

en: keep the width of the window
uk: витримувати ширину вікна

en: key sequence to toggle paste mode
uk: послідовність клавіш для перемикання режиму вставляння

en: key that activates the X input method
uk: клавіша, що активує метод введення X

en: key that precedes Vim commands in a terminal window
uk: клавіша перед командами Vim у термінальному вікні

en: key that triggers command-line expansion
uk: клавіша, яка запускає доповнення рядка команд

en: key used to open the command-line window
uk: клавіша відкриття вікна команд

en: keyboard interrupt
uk: перервано з клавіатури

en: keys that trigger C-indenting in Insert mode
uk: клавіші, що спричиняють відступи С в режимі Insert

en: keys that trigger indenting with 'indentexpr' in Insert mode
uk: клавіші, що запускають підбивання відступів з допомогою 'indentexpr' у режимі Insert

en: language specific
uk: стосовно мови

en: language to be used for the menus
uk: мова меню

en: last line in the file has an end-of-line
uk: останній рядок файлу має символ кінця рядка

en: like 'shellquote' but include the redirection
uk: як 'shellquote', але включає перенаправлення

en: like 'wildchar' but can also be used in a mapping
uk: ніби 'wildchar', але також можна вжити у заміні клавіш

en: line %4ld:
uk: рядок %4ld:

en: line %6d, word %6ld - %s
uk: рядок %6d, слово %6ld - %s

en: line %ld
uk: рядок %ld

en: line %ld of %ld --%d%%-- col
uk: рядок %ld з %ld --%d%%-- колонка

en: line %ld: %s
uk: рядок %ld: %s

en: line %ld: could not source "%s"
uk: рядок %ld: не вдалося виконати «%s»

en: line %ld: sourcing "%s"
uk: рядок %ld: виконується «%s»

en: line length above which to break a line
uk: довжина рядка, понад якою рядок розбивати

en: line less
uk: знищено рядок

en: line number out of range
uk: номер рядка за межами файлу

en: linenr out of range
uk: номер рядка за межами файлу

en: list constructor does not accept keyword arguments
uk: списковий конструктор не приймає іменовані аргументи

en: list index out of range
uk: індекс списку за межами

en: list is locked
uk: список захищено

en: list of ASCII characters that can be combined into complex shapes
uk: список символів ASCII, що можуть поєднуватися у складні фігури

en: list of accepted languages
uk: список мов перевірки орфографії

en: list of autocommand events which are to be ignored
uk: список подій автокоманд, які ігнорувати

en: list of characters that are translated in Normal mode
uk: список трансльованих у режимі Normal символів

en: list of dictionary files for keyword completion
uk: список словникових файлів для доповнення ключових слів

en: list of directories for the swap file
uk: список директорій для файлу обміну

en: list of directories for undo files
uk: список директорій для файлів історії

en: list of directories to put backup files in
uk: список директорій, в яких розміщувати файли резервних копій

en: list of directories used for plugin packages
uk: список директорій для пакунків плагінів

en: list of directories used for runtime files and plugins
uk: список директорій для файлів часу виконання і плагінів

en: list of directory names used for :cd
uk: список назв директорій для :cd

en: list of directory names used for file searching
uk: список назв директорій для пошуку файлів

en: list of file formats to look for when editing a file
uk: список форматів файлів як підказка при редагуванні файлу

en: list of file name extensions added when searching for a file
uk: список розширень назв файлів, що додаються при пошуку файлу

en: list of file name extensions that have a lower priority
uk: список розширень назв файлів, які мають нижчий пріоритет

en: list of file names to search for tags
uk: список назв файлів пошуку міток

en: list of flags for using the mouse
uk: список прапорців для використання миші

en: list of flags specifying which commands wrap to another line
uk: список прапорців, які визначають команди, що переносять на новий рядок

en: list of flags that specify how the GUI works
uk: список прапорців, що визначають поведінку GUI

en: list of flags that tell how automatic formatting works
uk: список прапорців, які визначають, як працює автоматичне форматування

en: list of flags to make messages shorter
uk: список прапорців щоб зробити повідомлення коротшими

en: list of flags to specify Vi compatibility
uk: список прапорців щоб задати сумісність із Vi

en: list of font names to be used for CJK output from :hardcopy
uk: список назв шрифтів для виводу CJK при :hardcopy

en: list of font names to be used for double-wide characters
uk: список назв шрифтів для символів подвійної ширини

en: list of font names to be used in the GUI
uk: список назв шрифтів у GUI

en: list of formats for error messages
uk: список форматів повідомлень про помилки

en: list of formats for output of 'grepprg'
uk: список форматів виводу програми 'grepprg'

en: list of items that control the format of :hardcopy output
uk: список елементів, які налаштовують формат виводу :hardcopy

en: list of number of spaces a soft tabsstop counts for
uk: список кількості пробілів на кожному рівні гнучкої табуляції

en: list of number of spaces a tab counts for
uk: список кількості пробілів на кожному рівні табуляції

en: list of pairs that match for the "%" command
uk: список пар, що розпізнаються командою «%»

en: list of patterns to ignore files for file name completion
uk: список шаблонів ігнорованих файлів при доповненні назв файлів

en: list of preferred languages for finding help
uk: список бажаних мов при пошуку допомоги

en: list of scope declaration names used by cino-g
uk: список назв оголошень області видимості, що вживаються в cino-g

en: list of strings used for list mode
uk: список слів, які вживаються в режимі list

en: list of thesaurus files for keyword completion
uk: список файлів тезаурусу для доповнення ключових слів

en: list of words that cause more C-indent
uk: список слів, які спричиняють більше відступу С

en: list of words that specifies what to put in a session file
uk: список слів, що визначає, що встановлювати у файлі сеансу

en: list of words that specifies what to save for :mkview
uk: список слів, що визначає, що зберігати у :mkview

en: list that specifies what to write in the viminfo file
uk: список, що визначає, що записувати у файлі viminfo

en: load plugin scripts when starting up
uk: завантажувати скрипти плагінів при запуску

en: long lines wrap
uk: перенесення довгих рядків

en: make all windows the same size when adding/removing windows
uk: зробити всі вікна однакового розміру при додаванні/закритті вікон

en: many jump commands move the cursor to the first non-blank
    character of a line
uk: багато команд стрибків переміщують курсор до першого непорожнього
    символа рядка

en: map() argument
uk: аргумент map()

en: mapnew() argument
uk: аргумент mapnew()

en: mapping
uk: заміни

en: margin from the right in which to break a line
uk: відступ з правого краю, з якого розбивати рядок

en: mark name must be a single character
uk: назвою мітки має бути один символ

en: mark not set
uk: помітку не вказано

en: markers used when 'foldmethod' is "marker"
uk: позначки при 'foldmethod' «marker»

en: match %d
uk: збіг %d

en: match %d of %d
uk: збіг %d з %d

en: match in file
uk: збіг у файлі

en: max number of lines to keep for scrollback in a terminal window
uk: найбільша кількість зарезервованих рядків у термінальному вікні для scrollback

en: maximal
uk: максимальний

en: maximum amount of memory in Kbyte used for all buffers
uk: найбільший обсяг пам’яті (Кб) для всіх буферів

en: maximum amount of memory in Kbyte used for one buffer
uk: найбільший обсяг пам’яті (Кб) для цього буферу

en: maximum amount of memory in Kbyte used for pattern matching
uk: максимальний обсяг пам’яті в Кб для співставлення з регулярними вирахами

en: maximum column to look for syntax items
uk: найбільший стовпець для пошуку елементів синтаксису

en: maximum depth of function calls
uk: найбільша глибина виклику функцій

en: maximum depth of mapping
uk: найбільша глибина заміни клавіш

en: maximum fold depth for when 'foldmethod' is "indent" or "syntax"
uk: найбільша глибина згорток при 'foldmethod' «indent» або «syntax»

en: maximum height of the popup menu
uk: найбільша висота спливаючого меню

en: maximum number lines to save for undo on a buffer reload
uk: найбільша кількість рядків, які зберігати для історії змін при перечитуванні буферу

en: maximum number of changes that can be undone
uk: найбільша кількість змін, які можна повернути

en: maximum number of combining (composing) characters displayed
uk: найбільша кількість зображуваних комбінаційних (складальних) символів

en: maximum number of items in one menu
uk: найбільша кількість елементів у одному меню

en: maximum number of lines to use scrolling instead of redrawing
uk: найбільша кількість рядків прогортання замість перемальовування

en: maximum number of tab pages to open for -p and "tab all"
uk: найбільша кількість сторінок вкладок при -p і «tab all»

en: maximum time in msec to recognize a double-click
uk: найбільший час (мс) щоб розпізнати подвійне натискання

en: mch_get_shellsize: not a console??
uk: mch_get_shellsize: не консоль??

en: menu  Edit->Global Settings->Toggle Insert Mode
uk: меню  Edit->Global Settings->Toggle Insert Mode

en: menu  Edit->Global Settings->Toggle Vi Compatible
uk: меню  Edit->Global Settings->Toggle Vi Compatible

en: menu  Help->Orphans           for information
uk: меню  Help->Orphans       подальша інформація

en: menu  Help->Sponsor/Register  for information
uk: меню  Допомога->Спонсор/Реєстрація  подробиці

en: messages and info
uk: повідомлення й інформація

en: methods used to suggest corrections
uk: метод підказки виправлень

en: minimal
uk: мінімальний

en: minimal number of columns to keep left and right of the cursor
uk: найменша кількість стовпців, які показувати ліворуч і праворуч від курсору

en: minimal number of columns to scroll horizontally
uk: найменша кількість стовпців горизонтального прокручування

en: minimal number of columns used for any window
uk: найменша кількість стовпців будь-якого вікна

en: minimal number of columns used for the current window
uk: найменша кількість стовпців активного вікна

en: minimal number of lines to scroll at a time
uk: найменша кількість рядків прогортання за раз

en: minimal number of lines used for any window
uk: найменша кількість рядків у будь-якому вікні

en: minimal number of lines used for the current window
uk: найменша кількість рядків у активному вікні

en: minimum number of screen lines for a fold to be closed
uk: найменша кількість екранних рядків щоб закрити згортку

en: minimum width of the popup menu
uk: найменша ширина спливаючого меню

en: modes in which text in the cursor line can be concealed
uk: режими, в яких текст в рядку з курсором замаскується

en: more line
uk: додано рядок

en: more lines
uk: рядків додано

en: moving around, searching and patterns
uk: переміщення, пошук і шаблони

en: multi-byte characters
uk: багатобайтні символи

en: multiple tab pages
uk: сторінки вкладок

en: multiple windows
uk: багато вікон

en: name of a keyboard mapping
uk: назва розкладки клавіатури

en: name of syntax highlighting used
uk: назва схеми підсвічування синтаксису

en: name of the Lua dynamic library
uk: назва динамічної бібліотеки Lua

en: name of the MzScheme GC dynamic library
uk: назва динамічної бібліотеки MzScheme GC

en: name of the MzScheme dynamic library
uk: назва динамічної бібліотеки MzScheme

en: name of the Perl dynamic library
uk: назва динамічної бібліотеки Perl

en: name of the Python 2 dynamic library
uk: назва динамічної бібліотеки Python 2

en: name of the Python 2 home directory
uk: назва домашньої директорії Python 2

en: name of the Python 3 dynamic library
uk: назва динамічної бібліотеки Python 3

en: name of the Python 3 home directory
uk: назва домашньої директорії Python 3

en: name of the Ruby dynamic library
uk: назва динамічної бібліотеки Ruby

en: name of the Tcl dynamic library
uk: назва динамічної бібліотеки Tcl

en: name of the errorfile for the 'makeprg' command
uk: назва файлу помилок для команди 'makeprg'

en: name of the file that contains error messages
uk: назва файлу з повідомленнями про помилки

en: name of the font to be used for :hardcopy
uk: назва шрифту при :hardcopy

en: name of the main help file
uk: назва головного файла допомоги

en: name of the printer to be used for :hardcopy
uk: назва використовуваного принтера при :hardcopy

en: name of the shell program used for external commands
uk: назва програми оболонки для виконання зовнішніх команд

en: name of the used terminal
uk: назва вжитого терміналу

en: name of the winpty dynamic library
uk: назва динамічної бібліотеки winpty

en: netbeans is not supported with this GUI
uk: NetBeans не підтримується з цим GUI

en: new shell started
uk: запущено нову оболонку

en: no
uk: ні

en: no cscope connections
uk: Жодного з'єднання з cscope

en: no matches
uk: без збігів

en: no specific match
uk: немає конкретного збігу

en: no such tab page
uk: такої вкладки немає

en: no such window
uk: такого вікна немає

en: no syncing
uk: без синхронізації

en: not allowed in the Vim sandbox
uk: не дозволено у пісочниці Vim

en: not found
uk: не знайдено

en: not found in '%s': "%s"
uk: не знайдено у '%s': «%s»

en: not implemented yet
uk: ще не реалізовано

en: nroff macro names that separate paragraphs
uk: назви макросів nroff, які розділяють параграфи

en: nroff macro names that separate sections
uk: назви макросів nroff, які розділяють розділи

en: number changes  when               saved
uk: номер  зміни    час             збережено

en: number must be greater or equal to zero
uk: число має бути не менше, ніж нуль

en: number must be greater than zero
uk: число має бути більше, ніж нуль

en: number of characters typed to cause a swap file update
uk: кількість набраних символів щоб спричинити поновлення файлу обміну

en: number of columns to use for the line number
uk: кількість стовпців для показу номерів рядків

en: number of lines in the display
uk: кількість рядків у дисплеї

en: number of lines to check for modelines
uk: кількість рядків пошуку рядків режиму (modeline)

en: number of lines to scroll for CTRL-F and CTRL-B
uk: кількість рядків для прокручування з допомогою CTRL-F і CTRL-B

en: number of lines to scroll for CTRL-U and CTRL-D
uk: кількість рядків прокручування при CTRL-U і CTRL-D

en: number of lines used for the command-line
uk: кількість рядків для командного рядка

en: number of pixel lines to use between characters
uk: кількість рядків пікселів між символами

en: number of screen lines to show around the cursor
uk: кількість екранних рядків, які показувати навколо курсору

en: number of significant characters in a tag name or zero
uk: кількість значущих символів у назві мітки або нуль

en: number of spaces a <Tab> in the text stands for
uk: кількість пробілів, якій дорівнює в тексті один <Tab>

en: number of spaces used for each step of (auto)indent
uk: кількість пробілів у кожному кроці (авто)відступу

en: obsolete, use 'fileformat'
uk: застаріла, використовуйте 'fileformat'

en: obsolete, use 'fileformats'
uk: застаріла, використовуйте 'fileformats'

en: options for C-indenting
uk: опції відступу С

en: options for text rendering
uk: опції для відображення тексту

en: options for the Insert mode completion info popup
uk: опції для спливаючого меню з інформацією доповнення в режимі Insert

en: options for using diff mode
uk: опції у режимі порівняння

en: override 'ignorecase' when pattern has upper case characters
uk: перевизначити 'ignorecase', коли шаблон має символи верхнього регістру

en: pair of fonts to be used, for multibyte editing
uk: пари шрифтів для багатобайтного редагування

en: paste mode, insert typed text literally
uk: режим вставляння, вставити набраний текст буквально

en: pattern for a macro definition line
uk: шаблон рядка визначення макросу

en: pattern for an include-file line
uk: шаблон рядка включення файлу

en: pattern to locate the end of a sentence
uk: шаблон для пошуку кінця речення

en: pattern to recognize a numbered list
uk: шаблон розпізнавання нумерованого списку

en: patterns that specify for which files a backup is not made
uk: шаблони, які визначають, для яких файлів зробити резервну копію

en: pause listings when the screen is full
uk: спинити виведення, коли екран заповнено

en: pe_line_count is zero
uk: pe_line_count дорівнює 0

en: percentage of 'columns' used for the window title
uk: відсоток 'columns' для заголовку вікна

en: perform shaping of Arabic characters
uk: виконувати формування арабських символів

en: pre-vimrc command line
uk: команди перед vimrc

en: prepare for editing Arabic text
uk: підготувати для редагування арабського тексту

en: prepend a Byte Order Mark to the file
uk: додати на початку файлу символ порядку байтів

en: preserve indentation in wrapped text
uk: зберегти відступи у перенесеному тексті

en: preserve kind of whitespace when changing indent
uk: зберегти вид пропуску при зміні відступу

en: printing
uk: друк

en: problem while switching windows
uk: не вдалося перемкнути вікна

en: program used for "=" command
uk: програма для команди «=»

en: program used for the ":grep" command
uk: програма для команди «:grep»

en: program used for the ":make" command
uk: програма команди «:make»

en: program used for the "K" command
uk: програма для команди «K»

en: program used to format lines with "gq" command
uk: програма для форматування рядків командою «gq»

en: reading and writing files
uk: читання і запис файлів

en: readonly attribute: buffer
uk: атрибут лише для читання: буфер

en: recognize keys that start with <Esc> in Insert mode
uk: розпізнавати клавіші, що починаються з <Esc> в режимі Insert

en: recognize mappings in mapped keys
uk: розпізнавати заміни у замінюваних клавішах (рекурсивні заміни)

en: recording
uk: йде запис

en: remove() argument
uk: аргумент remove()

en: replace with %s (y/n/a/q/l/^E/^Y)?
uk: Замінити на %s (y/n/a/q/l/^E/^Y)?

en: report mouse movement events
uk: доповідати про події руху миші

en: request terminal key codes when an xterm is detected
uk: зробити запит кодів клавіш терміналу, коли визначено xterm

en: restore the screen contents when exiting Vim
uk: відновити вміст екрану при виході з Vim

en: restoring display %s
uk: відновлюємо дисплей %s

en: reverse() argument
uk: аргумент reverse()

en: ring the bell for error messages
uk: подати звук при повідомленнях про помилки

en: room (in pixels) left above/below the window
uk: простір (кількість пікселів), залишених над/під вікном

en: round to 'shiftwidth' for "<<" and ">>"
uk: округлити до 'shiftwidth' при «<<» і «>>»

en: row %d column %d
uk: рядок %d колонка %d

en: running
uk: виконується

en: running make and jumping to errors (quickfix)
uk: виконання make і перехід до помилок (quickfix)

en: safer working with script files in the current directory
uk: безпечніша робота із файлами скриптів у активній директорії

en: search commands wrap around the end of the buffer
uk: команди пошуку починають спочатку після кінця буфера

en: search hit BOTTOM, continuing at TOP
uk: Пошук дійшов до КІНЦЯ, продовжується з ПОЧАТКУ

en: search hit TOP, continuing at BOTTOM
uk: Пошук дійшов до ПОЧАТКУ, продовжується з КІНЦЯ

en: select the default regexp engine used
uk: вибрати основний механізм регулярних виразів

en: selecting text
uk: виділення тексту

en: set the text of the icon for this window
uk: встановити текст образка для цього вікна

en: set to "all" to close a fold when the cursor leaves it
uk: встановити у «all» щоб закривати згортку, коли курсор з неї виходить

en: set to "msg" to see all error messages
uk: встановити у «msg» щоб бачити всі повідомлення про помилки

en: shell
uk: оболонку

en: shell returned %d
uk: оболонка повернула %d

en: show (partial) command keys in the status line
uk: показувати клавіші (частини) команди у рядку стану

en: show <Tab> as ^I and end-of-line as $
uk: показувати <Tab> як ^I і кінець рядка як $

en: show cursor position below each window
uk: показувати положення курсору під кожним вікном

en: show info in the window title
uk: показувати інформацію у заголовку вікна

en: show match for partly typed search command
uk: показувати збіг для частково набраної команди пошуку

en: show the line number for each line
uk: показувати номери рядків

en: show the relative line number for each line
uk: показувати відносні номери рядків

en: size of a terminal window
uk: розмір термінального вікна

en: size of toolbar icons
uk: розмір образків панелі інструментів

en: slice step cannot be zero
uk: крок зрізу не може бути нуль

en: sort() argument
uk: аргумент sort()

en: sourcing "%s"
uk: виконується «%s»

en: specifies escape characters in a string
uk: визначає escape-символи у текстовому рядку

en: specifies for which commands a fold will be opened
uk: зазначає, при якій команді згортка відкриється

en: specifies how Insert mode completion works for CTRL-N and CTRL-P
uk: визначає, як працює доповнення тексту в режимі Insert при CTRL-N і CTRL-P

en: specifies how command line completion works
uk: визначає, як працює доповнення в рядку команд

en: specifies printable characters
uk: визначає друковні символи

en: specifies slash/backslash used for completion
uk: визначає пряму чи зворотну косу вживати у доповненні

en: specifies the characters in a file name
uk: визначає символи у назві файлу

en: specifies the characters in a keyword
uk: визначає символи у ключовому слові

en: specifies the characters in an identifier
uk: визначає символи у ідентифікаторі

en: specifies what <BS>, CTRL-W, etc. can do in Insert mode
uk: визначає, що <BS>, CTRL-W тощо можуть робити у режимі Insert

en: specifies what the cursor looks like in different modes
uk: визначає, який має вигляд курсор у різних режимах

en: specifies which area 'cursorline' highlights
uk: визначає, яку ділянку підсвічує 'cursorline'

en: stack_idx should be 0
uk: stack_idx має бути рівним 0

en: start a dialog when a command fails
uk: почати діалог, коли команда зазнає невдачі

en: string cannot contain newlines
uk: більше ніж один рядок

en: string to put before wrapped screen lines
uk: послідовність символів, які розмістити перед перенесеними екранними рядками

en: string to restore the title to when exiting Vim
uk: текстовий рядок щоб відновити заголовок при виході з Vim

en: string used to put the output of ":make" in the error file
uk: перенаправлення виводу програми ":make" у файл помилок

en: syncing on C-style comments
uk: синхронізується по коментарях стилю С

en: syncing starts
uk: починається синхронізація за

en: syncing starts at the first line
uk: синхронізація починається з першого рядка

en: syntax iskeyword not set
uk: синтаксис iskeyword не встановлено

en: syntax, highlighting and spelling
uk: синтаксис, підсвічування і орфографія

en: system specific
uk: стосовно системи

en: tab
uk: вкладкову

en: tabs and indenting
uk: табуляція і відступи

en: tag %d of %d%s
uk: мітка %d з %d%s

en: tagname
uk: назва мітки

en: tags
uk: мітки

en: template for comments; used to put the marker in
uk: шаблон коментарів; вживається щоб вставити маркер згорток

en: tenth of a second to show a match for 'showmatch'
uk: десяті частини секунди щоб показати збіг у 'showmatch'

en: terminal
uk: термінал

en: terminal connection is fast
uk: термінальне з’єднання швидке

en: terminal that requires extra redrawing
uk: термінал потребує додаткового перемальовування

en: terminal will perform bidi handling
uk: термінал виконуватиме обробку двостороннього тексту

en: the "~" command behaves like an operator
uk: команда «~» поводиться як оператор

en: the ASCII code for the first letter of the Hebrew alphabet
uk: код ASCII першої літери алфавіту івриту

en: the CJK character set to be used for CJK output from :hardcopy
uk: набір символів CJK для виводу CJK при :hardcopy

en: the higher the more messages are given
uk: чим більше, тим більше буде видано повідомлень

en: the swap file
uk: файл обміну

en: the window with the mouse pointer becomes the current one
uk: вікно із вказівником миші активується

en: the window with the mouse pointer scrolls with the mouse wheel
uk: вікно із вказівником миші прогортається коліщатком миші

en: this window scrolls together with other bound windows
uk: це вікно прокручується разом із іншими пов’язаними вікнами

en: this window's cursor moves together with other bound windows
uk: курсор цього вікна рухається разом із іншими пов’язаними вікнами

en: threshold for reporting number of changed lines
uk: поріг доповіді кількості змінених рядків

en: time in msec after which the swap file will be updated
uk: час (мс), після якого файл обміну буде поновлено

en: time in msec for 'timeout'
uk: час (мс) для 'timeout'

en: time in msec for 'ttimeout'
uk: час (мс) для 'ttimeout'

en: timeout for 'hlsearch' and :match highlighting in msec
uk: тайм-аут (мс) для підсвічування 'hlsearch' і :match

en: to %s on %s
uk: на %s з %s

en: type  :help cp-default<Enter> for info on this
uk: :help cp-default<Enter>   інформація про сумісність

en: type  :help iccf<Enter>       for information
uk: :help iccf<Enter>         подробиці

en: type  :help register<Enter>   for information
uk: :help register<Enter>     подальша інформація

en: type  :help sponsor<Enter>    for information
uk: :help sponsor<Enter>      подальша інформація

en: type  :help version8<Enter>   for version info
uk: :help version8<Enter>     інформація про версію

en: type  :help<Enter>  or  <F1>  for on-line help
uk: :help<Enter> або <F1>     перегляд допомоги

en: type  :q<Enter>               to exit
uk: :q<Enter>                 вихід з Vim

en: type  :set nocp<Enter>        for Vim defaults
uk: :set nocp<Enter>          режим несумісний з Vi

en: type of file; triggers the FileType event when set
uk: тип файлу; коли встановлено, активувати подію FileType

en: type of pty to use for a terminal window
uk: тип псевдотерміналу для термінального вікна

en: unable to convert %s to a Vim dictionary
uk: не вдалося перетворити %s у словник vim

en: unable to convert %s to a Vim list
uk: не вдалося перетворити %s у список vim

en: unable to convert %s to a Vim structure
uk: не вдалося перетворити %s у структуру vim

en: unable to get option value
uk: не вдалося отримати значення опції

en: unable to unset global option %s
uk: не вдалося скинути глобальну опцію %s

en: unable to unset option %s which does not have global value
uk: не вдалося скинути опцію %s, яка не має глобального значення

en: uniq() argument
uk: аргумент unique()

en: unknown
uk: Невідомо

en: unknown flag:
uk: невідомий прапорець:

en: unknown option
uk: невідома опція

en: unknown vimOption
uk: Невідома vimOption

en: unnamed function %s does not exist
uk: безіменної функції %s не існує

en: unset to display all folds open
uk: скиньте щоб відкрити всі згортки

en: use 8.3 file names
uk: використовувати назви файлів 8.3

en: use GUI colors for the terminal
uk: використовувати кольори GUI у терміналі

en: use Hebrew keyboard mapping
uk: використовувати розкладку клавіатури для івриту

en: use Insert mode as the default mode
uk: режим Insert як початковий режим

en: use a popup window for preview
uk: використовувати спливаюче вікно для попереднього перегляду

en: use a pseudo-tty for I/O to external commands
uk: використовувати псевдотермінал для вводу/виводу зовнішніх команд

en: use a swap file for this buffer
uk: використовувати файл обміну для цього буферу

en: use a temp file for shell commands instead of using a pipe
uk: використовувати тимчасовий файл для команд оболонки замість конвеєра

en: use a visual bell instead of beeping
uk: блимання замість звукового сигналу

en: use balloon evaluation in the GUI
uk: активувати balloon evaluation в GUI

en: use balloon evaluation in the terminal
uk: активувати balloon evaluation в терміналі

en: use binary searching in tags files
uk: застосовувати двійковий пошук у файлі міток

en: use cscope for tag commands
uk: застосовувати cscope для команд міток

en: use diff mode for the current window
uk: увімкнути режим порівняння у цьому вікні

en: use forward slashes in file names; for Unix-like shells
uk: використовувати прямі косі лінії у назвах файлів; для Unix-подібних оболонок

en: use phonetic Hebrew keyboard mapping
uk: використовувати фонетичний набір для івриту

en: use smooth, antialiased fonts
uk: використовувати згладжені шрифти

en: use the 'g' flag for ":substitute"
uk: вживати прапорець 'g' у «:substitute»

en: use two spaces after '.' when joining a line
uk: використовувати два пропуски після '.' при сполученні рядків

en: used to ignore lines when 'foldmethod' is "indent"
uk: використовується щоб ігнорувати рядки, коли 'foldmethod' «indent»

en: used to redirect command output to a file
uk: вживається для перенаправлення виводу в файл

en: user defined function for Insert mode completion
uk: користувацька функція для доповнення в режимі Insert

en: using the mouse
uk: використання миші

en: value for 'foldlevel' when starting to edit a file
uk: значення 'foldlevel' на початку редагування файлу

en: value is too large to fit into C int type
uk: значення завелике, щоб вміститися у тип C int

en: value is too small to fit into C int type
uk: значення замале, щоб вміститися у тип C int

en: various
uk: різне

en: version
uk: версія

en: warn when using a shell command and a buffer has changes
uk: попереджувати при запуску команди оболонки, коли буфер має зміни

en: what happens with a buffer when it's no longer in a window
uk: що стається з буфером, коли він більше не у вікні

en: what method to use for changing case of letters
uk: який метод використати для зміни регістру букв

en: what the mouse pointer looks like in different modes
uk: вигляд вказівника миші в різних режимах

en: when completing tags in Insert mode show more info
uk: при доповненні міток в режимі Insert показувати більше інформації

en: when inserting a bracket, briefly jump to its match
uk: коли вставляється дужка, на короткий час перестрибнути до її відповідника

en: when not empty, string to be used for the window title
uk: коли не порожня, текстовий рядок для заголовку вікна

en: when not empty, text for the icon of this window
uk: коли не порожня, текст для образка цього вікна

en: when set always use IM when starting to edit a command line
uk: коли встановлено, завжди використовувати IM на початку редагування в рядку команд

en: when set never use IM; overrules following IM options
uk: коли встановлено, не використовувати IM (метод введення); пересилює подальші опції

en: when to edit the command-line right-to-left
uk: коли редагувати рядок команд справа наліво

en: when to open a quickfix window for cscope
uk: коли відкривати вікно quickfix для cscope

en: when to use the shell or directly execute a command
uk: коли використовувати оболонку чи виконувати команду навпростець

en: when to use virtual editing: "block", "insert", "all"
    and/or "onemore"
uk: коли використовувати віртуальне редагування: «block», «insert», «all»
    і/або «onemore»

en: whether the buffer shows up in the buffer list
uk: чи показується буфер у списку буферів

en: whether to make the backup as a copy or rename the existing file
uk: створити резервну копію шляхом копіювання чи перейменування існуючого файла

en: whether to show the signcolumn
uk: чи показувати signcolumn

en: whether to use Python 2 or 3
uk: використовувати Python 2 чи 3

en: whether to use a popup menu for Insert mode completion
uk: чи використовувати спливаюче меню при доповненні в режимі Insert

en: which characters might cause a line break
uk: які символи можуть спричинити розбиття рядка

en: which highlighting to use for various occasions
uk: яке підсвічування застосовувати у різних випадках

en: width of ambiguous width characters
uk: ширина символів неоднозначної ширини

en: width of the column used to indicate folds
uk: ширина колонки, що позначає згортки

en: width of the display
uk: ширина дисплею

en: window
uk: віконну

en: window index is out of range
uk: некоректний номер вікна

en: window is invalid
uk: вікно непридатне

en: with GTK2 GUI.
uk: з GUI GTK2.

en: with GTK2-GNOME GUI.
uk: з GUI GTK2-GNOME.

en: with GTK3 GUI.
uk: з GUI GTK3.

en: with GUI.
uk: з GUI.

en: with Haiku GUI.
uk: з GUI Haiku.

en: with Photon GUI.
uk: з GUI Photon.

en: with X11-Motif GUI.
uk: з GUI X11-Motif.

en: without GUI.
uk: без GUI.

en: words that change how lisp indenting works
uk: слова, які змінюють, як працює підбивання відступів у lisp

en: wrap long lines at a character in 'breakat'
uk: переносити довгі рядки на символах у 'breakat'

en: write a backup file before overwriting a file
uk: записати резервний копію перед перезаписуванням файлу

en: writefile() first argument must be a List or a Blob
uk: Перший аргумент writefile() повинен бути List чи Blob

en: writing files is allowed
uk: записування файлів дозволено

en: writing to device disabled with 'opendevice' option
uk: Запис до пристрою заборонено опцією 'opendevice'
