Icaros - en to cz_CZ translation catalogue (223 entries)

[ctx: #VideoTracks]
en: Video tracks
cz_CZ: Videostopy

[ctx: #AudioTracks]
en: Audio tracks
cz_CZ: Audio stopy

[ctx: #SubtitleTracks]
en: Subtitle tracks
cz_CZ: Cesta k titulkům

[ctx: #ContentCompression]
en: Content compression
cz_CZ: Komprese obsahu

[ctx: #ContainsChapters]
en: Contains chapters
cz_CZ: Obsahuje kapitoly

[ctx: #BitDepth]
en: Bit depth
cz_CZ: Bitová hloubka

[ctx: #SubtitleGroup]
en: Subtitles
cz_CZ: Titulky

[ctx: tglThumbnail]
en: THUMBNAILING
cz_CZ: MINIATURY

[ctx: tglProperty]
en: PROPERTIES
cz_CZ: VLASTNOSTI

[ctx: tglCache]
en: CACHE
cz_CZ: MEZIPAMĚŤ

[ctx: tglTools]
en: TOOLS
cz_CZ: NÁSTROJE

[ctx: tglDebug]
en: DEBUG
cz_CZ: LADĚNÍ

[ctx: tglAbout]
en: ABOUT
cz_CZ: O APLIKACI

[ctx: tglUiSettings]
en: ui settings
cz_CZ: nastavení rozhraní

[ctx: stActivated]
en: ACTIVATED
cz_CZ: AKTIVOVÁNO

[ctx: stDeactivated]
en: DEACTIVATED
cz_CZ: DEAKTIVOVÁNO

[ctx: stDisabled]
en: DISABLED
cz_CZ: VYPNUTO

[ctx: stStatic]
en: ENABLED (STATIC)
cz_CZ: ZAPNUTO (STATICKÉ)

[ctx: stDynamic]
en: ENABLED (DYNAMIC)
cz_CZ: ZAPNUTO (DYNAMICKÉ)

[ctx: stNotInstalled]
en: NOT INSTALLED
cz_CZ: NEINSTALOVÁNO

[ctx: stIndexing]
en: INDEXING...
cz_CZ: PROBÍHÁ INDEXACE...

[ctx: cptFiletypes]
en: THUMBNAIL FILETYPES
cz_CZ: TYPY SOUBORŮ MINIATUR

[ctx: lblPresets]
en: PRESET:
cz_CZ: PŘEDVOLBA:

[ctx: cptSettings]
en: SETTINGS
cz_CZ: NASTAVENÍ

[ctx: lblOffset]
en: Thumbnail Offset
cz_CZ: Posun miniatury

[ctx: lblPrefTime]
en: Prefer Timestamp
cz_CZ: Preferovat časové razítko

[ctx: cbxBlkDtct]
en: Enable black/white frame detection
cz_CZ: Povolit detekci černobílých snímků

[ctx: lblThreshold]
en: Threshold
cz_CZ: Práh

[ctx: cbxShowOverlay]
en: Display icon overlays on thumbnails
cz_CZ: Zobrazit překryvy ikon na miniaturách

[ctx: cbxShowVidAdorn]
en: Display movie reel on video thumbnails
cz_CZ: Zobrazit filmový pás na video miniaturách

[ctx: cbxCoverArt]
en: Use embedded Cover Art for thumbnails
cz_CZ: Použít vložený obal jako miniaturu

[ctx: cbxCoverArtAny]
en: Use any embedded image as Cover Art
cz_CZ: Použít jakýkoli vložený obrázek jako obal

[ctx: cbxLandscape]
en: Prefer Landscape Covers
cz_CZ: Preferovat obaly na šířku

[ctx: tipAddTypes]
en: Add New Thumbnail Filetypes
cz_CZ: Přidat nový typ soubor

[ctx: tipBlkDtct]
en: With this option enabled, Icaros will perform a quick and simple
    scan of the grabbed frame. If the frame is either too dark or too
    light, Icaros will skip forward and try to find a better suited frame.
cz_CZ: Když je tato volba aktivní, Icaros provede rychlé a jednoduché
    skenování zachyceného snímku. Pokud je snímek příliš tmavý
    nebo příliš světlý, Icaros přeskočí dál a pokusí se najít vhodnější snímek.

[ctx: tipCoverArt]
en: When Cover Art is enabled, Icaros will look for embedded
    cover art in files that support it while generating thumbnails.
    If a cover is found, it will be used as thumbnail, otherwise
    Icaros will automatically fall back to normal thumbnailing.
    
    Note: This should not affect the thumbnailing speed in any
    noticeable way.
cz_CZ: Když je obal aktivní, Icaros při generování miniatur
    vyhledá vložený obal v souborech, které jej podporují.
    Pokud je obal nalezen, použije se jako miniatura,
    v opačném případě Icaros automaticky přejde na běžné generování miniatur.
    
    Poznámka: Nemělo by to nijak znatelně ovlivnit rychlost generování.

[ctx: tipCoverAny]
en: With this option enabled, Icaros will use any embedded image in
    the file as a cover, whether it follows the file specifications or not.
    Images intended as covers will always be preferred.
cz_CZ: Po aktivaci této volby Icaros použije jakýkoli vložený obrázek
    v souboru jako obal, bez ohledu na to, zda odpovídá specifikaci souboru.
    Obrázky určené jako obaly budou vždy upřednostněny.

[ctx: tipCoverLand]
en: Some MKV files contain multiple covers. With such files
    Icaros will default to using the first normal/vertical cover.
    This option will make Icaros prioritize landscape/horizontal
    covers instead.
cz_CZ: Některé soubory MKV obsahují více obalů. U takových souborů
    Icaros standardně použije první běžný/svislý obal.
    Tato volba způsobí, že Icaros místo toho upřednostní
    vodorovné/na šířku orientované obaly.

[ctx: dlgcptPrstChng]
en: Preset Info
cz_CZ: Informace o předvolbě

[ctx: dlgPrstChng]
en: The current list contains filetypes that are not included in the selected preset.
    
    Do you wish to include these filetypes in the list?
cz_CZ: Aktuální seznam obsahuje typy souborů, které nejsou zahrnuty ve vybrané předvolbě.
    
    Chceš tyto typy souborů přidat do seznamu?

[ctx: dlgPrstPsd]
en: PSD is currently being handled by another thumbnail shell extension.
    
    Do you wish for Icaros to assume control of this filetype?
    (You can always remove the filetype again to undo this action)
cz_CZ: Soubory PSD jsou momentálně spravovány jiným rozšířením pro miniatury.
    
    Chceš, aby Icaros převzal kontrolu nad tímto typem souboru?
    (Tento krok můžeš kdykoli vrátit odebráním typu souboru)

[ctx: dlgcptThmbCheck]
en: Thumbnail Check
cz_CZ: Kontrola miniatur

[ctx: dlgThmbCheck]
en: The following filetypes did not pass the thumbnail check:
    
    {0}
    
    Do you still wish to add them?
cz_CZ: Následující typy souborů neprošly kontrolou miniatur:
    
    {0}
    
    Přeješ si je přesto přidat?

[ctx: ntfNewFiles]
en: {0} new filetype(s) added ({1})
cz_CZ: Přidáno {0} nových typů souborů ({1})

[ctx: ntfRefresh]
en: Refreshed thumbnails of {0} file(s)
cz_CZ: Miniatury {0} souborů byly obnoveny

[ctx: ntfExtrSuccess]
en: Extraction Succeeded!
cz_CZ: Extrahování bylo úspěšné!

[ctx: ntfExtrFailed]
en: Extraction Failed!
cz_CZ: Extrahování se nezdařilo!

[ctx: ntfTimeTaken]
en: It took {0}ms
cz_CZ: Trvalo to {0} ms

[ctx: txtThumbUpdater]
en: Drag and drop one or more files and/or folders to this page to refresh their thumbnails/icons
cz_CZ: Přetáhni jeden nebo více souborů či složek na tuto stránku pro obnovení jejich miniatur/ikon

[ctx: prstDefault]
en: DEFAULT
cz_CZ: VÝCHOZÍ

[ctx: prstCommon]
en: COMMON
cz_CZ: BĚŽNÉ

[ctx: prstVidOnly]
en: VIDEO ONLY
cz_CZ: POUZE VIDEO

[ctx: prstAudOnly]
en: AUDIO ONLY
cz_CZ: POUZE AUDIO

[ctx: prstMostKnown]
en: MOST KNOWN
cz_CZ: NEJZNÁMĚJŠÍ

[ctx: prstCustom]
en: CUSTOM
cz_CZ: VLASTNÍ

[ctx: txtPropInfo]
en: With  PROPERTIES  activated, Icaros will allow you to view information such as length, width, height, artist etc. in Explorer, for any of the checked filetypes below
cz_CZ: Při aktivaci VLASTNOSTÍ umožní Icaros zobrazit v Průzkumníku informace jako délka, šířka, výška, autor atd. pro libovolné typy souborů označené níže

[ctx: btnSelectAll]
en: Select All
cz_CZ: Vybrat vše

[ctx: btnDeselectAll]
en: Deselect All
cz_CZ: Zrušit výběr

[ctx: cbxShowUnd]
en: Show [Und] on tracks with an undefined language
cz_CZ: Zobrazit [Neznámý] u stop s nedefinovaným jazykem

[ctx: tglIndexer]
en: SETTINGS
cz_CZ: NASTAVENÍ

[ctx: tglIndexLocs]
en: LOCATIONS
cz_CZ: UMÍSTĚNÍ

[ctx: lblCacheLocation]
en: Cache Location
cz_CZ: Umístění mezipaměti

[ctx: tipInvalidLocation]
en: Icaros does not have permission to access current Cache Location.
    Click here to attempt to set the proper permissions.
    If the error persists, try another directory.
cz_CZ: Icaros nemá oprávnění pro přístup k aktuálnímu umístění mezipaměti.
    Klikni zde pro pokus o nastavení správných oprávnění.
    Pokud chyba přetrvává, zkus jiný adresář.

[ctx: lblDriveRoot]
en: Free Space on [{0}] Drive:
cz_CZ: Volné místo na disku [{0}]

[ctx: lblMinFreeSpace]
en: Min Free Space
cz_CZ: Minimální volné místo

[ctx: lblMaxCacheSize]
en: Max Cache Size
cz_CZ: Maximální velikost mezipaměti

[ctx: tipMaxCache]
en: Sets the max size limit of the Icaros Cache.
    If 0 is set, the cache size is unlimited.
cz_CZ: Nastavuje maximální velikost mezipaměti Icaros.
    Hodnota 0 znamená neomezenou velikost.

[ctx: lblExclTypes]
en: Excluded Filetypes
cz_CZ: Vyloučené typy souborů

[ctx: tipUsedCache]
en: {0:0.00}% of the available cache space is currently used
cz_CZ: Aktuálně je využito {0:0.00}% dostupného místa v mezipaměti

[ctx: tipCacheSize]
en: Icaros Cache Size
cz_CZ: Velikost mezipaměti Icaros

[ctx: lblEntries]
en: {0} entries
cz_CZ: Počet položek: {0}

[ctx: lblCacheTut1]
en: With the Icaros Cache ENABLED, Icaros will keep a local record of all thumbnails in an internal cache.
    This allows Icaros to regenerate any cached thumbnail almost instantly in case Windows Explorer loses them.
cz_CZ: Když je mezipaměť Icaros zapnutá, Icaros ukládá všechny miniatury lokálně do vnitřní mezipaměti.
    To umožňuje téměř okamžité obnovení miniatur, pokud je Průzkumník Windows ztratí.

[ctx: lblCacheTut2]
en: 
    By adding folders to the LOCATIONS page, and clicking the Build button below, it is possible to fill the cache
    directly from within IcarosConfig.
cz_CZ: 
    Přidáním složek na stránku LOKALITY a kliknutím na tlačítko „Vytvořit mezipaměť“ níže můžete naplnit
    mezipaměť přímo v nástroji IcarosConfig.

[ctx: lblCacheSt1]
en: STATIC
cz_CZ: STATICKÁ

[ctx: lblCacheSt2]
en: DYNAMIC
cz_CZ: DYNAMICKÁ

[ctx: lblCacheStInfo1]
en: allows Icaros to retrieve cached thumbnails, but only IcarosConfig can modify the cache.
cz_CZ: umožňuje Icarosu načítat miniatury z mezipaměti, ale pouze nástroj IcarosConfig ji může upravovat.

[ctx: lblCacheStInfo2]
en: allows Icaros to retrieve cached thumbnails, as well as dynamically add any new thumbnails to the cache.
cz_CZ: umožňuje Icarosu načítat miniatury z mezipaměti a také dynamicky přidávat nové miniatury.

[ctx: lblStatus]
en: Status:
cz_CZ: Stav:

[ctx: lblProgress]
en: Progress:
cz_CZ: Průběh:

[ctx: lblCompleted]
en: Completed:
cz_CZ: Dokončeno:

[ctx: lblFailed]
en: Failed:
cz_CZ: Chyba:

[ctx: btnFailed]
en: View
cz_CZ: Zobrazit

[ctx: btnBuild]
en: Build Cache
cz_CZ: Vytvořit mezipaměť

[ctx: btnRebuild]
en: Rebuild Cache
cz_CZ: Obnovit mezipaměť

[ctx: btnCancel]
en: Cancel
cz_CZ: Zrušit

[ctx: btnClearCache]
en: Clear Cache
cz_CZ: Vymazat mezipaměť

[ctx: lblSetLocInfo]
en: At least one location must be added to use the indexer
cz_CZ: Musí být přidána alespoň jedna lokalita, aby bylo možné použít indexátor

[ctx: dlgClrIcCache]
en: You are about to delete the Icaros Cache.
    Do you still wish to proceed?
cz_CZ: Chystáš se odstranit mezipaměť Icaros.
    Opravdu chceš pokračovat?

[ctx: dlgCacheLoc]
en: Select a thumbnail cache location
cz_CZ: Vyber umístění mezipaměti miniatur

[ctx: dlgcptFailed]
en: FAILED FILES
cz_CZ: SOUBORY S CHYBOU

[ctx: tipOpenDirSelect]
en: Open folder and select file
cz_CZ: Otevři složku a vyber soubor

[ctx: btnSaveList]
en: Save List
cz_CZ: Uložit seznam

[ctx: stsIdxerInit]
en: Indexer Initialized
cz_CZ: Indexátor byl inicializován

[ctx: stsCollect]
en: Preparing files for processing...
cz_CZ: Probíhá příprava souborů ke zpracování...

[ctx: stsIdxFiles]
en: Indexing files...
cz_CZ: Probíhá indexování souborů...

[ctx: stsIdxFolders]
en: Indexing folders...
cz_CZ: Probíhá indexování složek...

[ctx: stsIdxSuccess]
en: Indexing Completed Successfully
cz_CZ: Indexování bylo úspěšně dokončeno

[ctx: stsIdxFailed]
en: Indexing Failed
cz_CZ: Chyba při indexování

[ctx: stsIdxCancel]
en: Indexing was cancelled
cz_CZ: Indexování bylo zrušeno

[ctx: stsIdxComplete]
en: Indexing Completed
cz_CZ: Indexování dokončeno

[ctx: lblTimeElapsed]
en: Took: {}h {}m {}s {}ms
cz_CZ: Uplynulo: {} h {} min {} s {} ms

[ctx: stsEHash]
en: Failed to calculate proper file hash
cz_CZ: Nelze vypočítat správný hash souboru

[ctx: stsEThread]
en: Failed to initialize thread
cz_CZ: Nelze inicializovat vlákno

[ctx: stsECacheInit]
en: Failed to initialize Icaros Cache
cz_CZ: Nelze inicializovat mezipaměť Icaros

[ctx: stsEServerInit]
en: Failed to initialize Icaros Thumbnail Provider
cz_CZ: Nelze inicializovat poskytovatele miniatur Icaros

[ctx: stsECacheLimit]
en: Maximum cache size reached
cz_CZ: Mezipaměť dosáhla maximální velikosti

[ctx: stsESpaceLimit]
en: Minimum space limit reached
cz_CZ: Byl dosažen minimální limit místa

[ctx: stsEDBAccess]
en: Failed to access the database
cz_CZ: Nelze získat přístup k databázi

[ctx: stsEIDXAccess]
en: Failed to access the index
cz_CZ: Nelze získat přístup k indexu

[ctx: stsERegAccess]
en: Failed to access the registry
cz_CZ: Nelze získat přístup k registru

[ctx: stsECleanUp]
en: Clean up was incomplete
cz_CZ: Čištění nebylo dokončeno

[ctx: stsENoFiles]
en: Indexer found no files with included filetypes in current cache locations
cz_CZ: Indexátor nenašel žádné soubory odpovídajících typů v aktuálních umístěních mezipaměti

[ctx: stsEUnknown]
en: Undetermined result
cz_CZ: Neurčený výsledek

[ctx: btnAdd]
en: Add
cz_CZ: Přidat

[ctx: btnRemove]
en: Remove
cz_CZ: Odebrat

[ctx: btnClear]
en: Clear
cz_CZ: Vymazat

[ctx: hdrLocation]
en: Included Locations
cz_CZ: Zahrnuté umístění

[ctx: hdrViewSize]
en: View Size
cz_CZ: Velikost miniatur

[ctx: hdrRecursive]
en: Recursive
cz_CZ: Podadresáře

[ctx: hdrExcluded]
en: Excluded Locations
cz_CZ: Vyloučené umístění

[ctx: enuSmall]
en: Small
cz_CZ: Malé

[ctx: enuMedium]
en: Large
cz_CZ: Velké

[ctx: enuLarge]
en: XL
cz_CZ: Velmi velké

[ctx: enuXL]
en: Win 8 Icons
cz_CZ: Ikony Windows 8

[ctx: enuXXL]
en: Win 10 Icons
cz_CZ: Ikony Windows 10

[ctx: tipRecursive]
en: If Recursive is enabled, files in all subdirectories will be indexed as well
cz_CZ: Pokud je povolena rekurzivní indexace, budou indexovány také soubory ve všech podadresářích

[ctx: dlgAddDir]
en: Please select the directory, you wish to add to the list
cz_CZ: Vyberte adresář, který chcete přidat do seznamu

[ctx: dlgClearLocs]
en: Are you sure, you wish to clear all the entries off this list?
cz_CZ: Opravdu chcete odstranit všechny položky z tohoto seznamu?

[ctx: dlgDirAccessErr]
en: The selected folder does not have the proper Read/Write permissions to use as Cache Location.
    Will you allow Icaros to add the necessary user permissions to this folder?
cz_CZ: Vybraný složka nemá správná oprávnění pro čtení/zápis pro použití jako umístění mezipaměti.
    Povolíte aplikaci Icaros přidat potřebná uživatelská oprávnění k této složce?

[ctx: dlgMoveCache]
en: You are about to change the Cache Location. Would you like to move the existing cache to new the location?
cz_CZ: Chystáte se změnit umístění mezipaměti. Chcete přesunout stávající mezipaměť do nového umístění?

[ctx: dlgMoveError]
en: The Icaros Cache is currently locked by another process, please try restarting Explorer, then try again.
    If it is still locked after restarting Explorer, a reboot may be required.
cz_CZ: Mezipaměť Icaros je momentálně uzamčena jiným procesem. Zkuste restartovat Průzkumníka a poté to zkuste znovu.
    Pokud bude stále uzamčena i po restartu, může být nutné restartovat počítač.

[ctx: cptIcRunWrn]
en: Close IcarosConfig confirmation
cz_CZ: Potvrzení zavření IcarosConfig

[ctx: dlgIcRunWrn]
en: The Icaros cache indexer is still running.
    Are you sure you wish to close IcarosConfig and stop the indexer?
cz_CZ: Indexátor mezipaměti Icaros stále běží.
    Opravdu chcete zavřít IcarosConfig a zastavit indexátor?

[ctx: cptWinCache]
en: WINDOWS THUMBNAIL CACHE
cz_CZ: MEZIPAMĚŤ MINIATUR WINDOWS

[ctx: lblWinCacheSize]
en: Cache Size:  {0} MB
cz_CZ: Velikost mezipaměti: {0} MB

[ctx: btnWinCacheClear]
en: Clear
cz_CZ: Vyčistit

[ctx: tipOpenCacheLoc]
en: Open Windows thumbnail cache directory
cz_CZ: Otevřít složku mezipaměti miniatur Windows

[ctx: cptExplorer]
en: WINDOWS EXPLORER
cz_CZ: PRŮZKUMNÍK WINDOWS

[ctx: btnExpRefresh]
en: Refresh
cz_CZ: Obnovit

[ctx: btnExpRestart]
en: Restart
cz_CZ: Restartovat

[ctx: cptResetTypes]
en: RESET NATIVE FILETYPES
cz_CZ: RESETOVAT NATIVNÍ TYPY SOUBORŮ

[ctx: btnResetThumb]
en: Reset Thumbnail Filetypes
cz_CZ: Resetovat typy souborů miniatur

[ctx: btnResetProps]
en: Reset Property Filetypes
cz_CZ: Resetovat typy souborů vlastností

[ctx: txtResetLimits]
en: The native filetypes can only be reset while Icaros thumbnailing
    and/or properties are not activated
cz_CZ: Nativní typy souborů lze resetovat pouze tehdy, když nejsou aktivní miniatury
    nebo vlastnosti Icaros

[ctx: dlgClrCacheErr]
en: The Thumbnail Cache is currently in use.
     Wait a moment, then try again.
cz_CZ: Mezipaměť miniatur je právě používána.
     Počkejte chvíli a zkuste to znovu.

[ctx: dlgcptExpRestrt]
en: Restart Explorer
cz_CZ: Restartovat Průzkumníka

[ctx: dlgExpRestrt]
en: Warning!
    Restarting Explorer may interrupt file copy/move operations,
    and may cause certain processes to halt.
    
    Do you wish to continue?
cz_CZ: Upozornění!
    Restartování Průzkumníka může přerušit operace kopírování/přesouvání souborů
    a způsobit zastavení některých procesů.
    
    Chcete pokračovat?

[ctx: dlgRstThumb]
en: Are you sure, you want to reset all native filetypes back to their default thumbnail providers?
cz_CZ: Opravdu chcete resetovat všechny nativní typy souborů na jejich výchozí poskytovatele miniatur?

[ctx: dlgRstProps]
en: Are you sure, you want to reset all native filetypes back to their default property handlers and property lists?
cz_CZ: Opravdu chcete resetovat všechny nativní typy souborů na jejich výchozí zpracovatele vlastností a seznamy vlastností?

[ctx: dlgRstSuccess]
en: All native filetypes was reset successfully!
cz_CZ: Všechny nativní typy souborů byly úspěšně resetovány!

[ctx: lblSize]
en: SIZE:
cz_CZ: VELIKOST:

[ctx: enuThumbnailViaIcaros]
en: THUMBNAILING VIA ICAROS
cz_CZ: VYTVOŘENÍ MINIATUR POMOCÍ ICAROS

[ctx: enuThumbnailViaExplorer]
en: THUMBNAILING VIA EXPLORER
cz_CZ: VYTVOŘENÍ MINIATUR POMOCÍ PRŮZKUMNÍKA

[ctx: enuPropertiesViaIcaros]
en: PROPERTIES VIA ICAROS
cz_CZ: VLASTNOSTI POMOCÍ ICAROS

[ctx: enuPropertiesViaExplorer]
en: PROPERTIES VIA EXPLORER
cz_CZ: VLASTNOSTI POMOCÍ PRŮZKUMNÍKA

[ctx: btnRunAllTest]
en: Run All
cz_CZ: Spustit vše

[ctx: btnRunTest]
en: Run ({0})
cz_CZ: Spustit ({0})

[ctx: hdrTestFiles]
en: Test Files
cz_CZ: Testovací soubory

[ctx: hdrTime]
en: Time
cz_CZ: Čas

[ctx: hdrShellExtension]
en: Shell Extension
cz_CZ: Rozšíření prostředí

[ctx: hdrCache]
en: From Cache
cz_CZ: Z mezipaměti

[ctx: lblDropFiles]
en: DROP FILES AND/OR FOLDERS YOU WISH TO TEST HERE
cz_CZ: SEM PŘETÁHNĚTE SOUBORY NEBO SLOŽKY, KTERÉ CHCETE TESTOVAT

[ctx: lblNoProperties]
en: NO PROPERTIES HAS BEEN GENERATED FOR THIS FILE
    USE THE 'PROPERTY TEST' TO VIEW PROPERTIES FOR THIS FILE
cz_CZ: PRO TENTO SOUBOR NEBYLY VYGENEROVÁNY ŽÁDNÉ VLASTNOSTI
    POUŽIJTE „TEST VLASTNOSTÍ“ K ZOBRAZENÍ VLASTNOSTÍ SOUBORU

[ctx: lblLevel]
en: LVL:
cz_CZ: ÚROVEŇ:

[ctx: lblDebugCount]
en: {0} ENTRIES
cz_CZ: POLOŽEK: {0}

[ctx: tipRefresh]
en: Refresh the thumbnails of the selected files in Explorer
cz_CZ: Obnovit miniatury vybraných souborů v Průzkumníku

[ctx: tipSubDirDepth]
en: The level/depth of subdirectories to scan through when getting files from a dropped folder (1-9)
cz_CZ: Úroveň/hloubka podadresářů ke skenování při získávání souborů z přetažené složky (1–9)

[ctx: tipClosePanel]
en: Close panel
cz_CZ: Zavřít panel

[ctx: tipAutoScrollOn]
en: Disable auto scrolling
cz_CZ: Vypnout automatické posouvání

[ctx: tipAutoScrollOff]
en: Enable auto scrolling
cz_CZ: Zapnout automatické posouvání

[ctx: tipThumbPlaceholder]
en: Use one of the two 'Thumbnail tests' to view the thumbnail for this file
cz_CZ: Použijte jeden ze dvou testů miniatur k zobrazení miniatury tohoto souboru

[ctx: tipThumbPreview]
en: Thumbnail dimensions:
    {0} x {1}
cz_CZ: Rozměry miniatury:
    {0} × {1}

[ctx: lnkSupport]
en: Follow Beta development of Icaros or get support
cz_CZ: Sledujte vývoj beta verzí Icaros nebo získejte podporu

[ctx: lblSpcTks]
en: SPECIAL THANKS TO
cz_CZ: ZVLÁŠTNÍ PODĚKOVÁNÍ

[ctx: lblLocalize]
en: LOCALIZATION
cz_CZ: LOKALIZACE

[ctx: cbxPropLocal]
en: Enable Property Localization
cz_CZ: Povolit lokalizaci vlastností

[ctx: lblTheming]
en: THEME OPTIONS
cz_CZ: MOŽNOSTI MOTIVU

[ctx: lblChromeClr]
en: CHROME COLOR
cz_CZ: BARVA CHROME

[ctx: enuMonoColor]
en: Mono Color
cz_CZ: Jednobarevný

[ctx: enuColorPerPage]
en: Color Per Page
cz_CZ: Barva podle stránky

[ctx: cbxRemWinSize]
en: Remember Window Size
cz_CZ: Zapamatovat si velikost okna

[ctx: cbxRemWinPos]
en: Remember Window Position
cz_CZ: Zapamatovat si polohu okna

[ctx: cbxAnimation]
en: Disable Page Animations
cz_CZ: Vypnout animace stránek

[ctx: lblGlassOpacity]
en: Glass Overlay Opacity
cz_CZ: Průhlednost skleněného překryvu

[ctx: lblGlassDark]
en: Dark
cz_CZ: Tmavý

[ctx: lblGlassLight]
en: Light
cz_CZ: Světlý

[ctx: tipModSettings]
en: To Export/Import/Reset the Icaros settings, thumbnailing
    and properties must be deactivated
cz_CZ: Pro export/import/reset nastavení Icaros musí být miniatury
    a vlastnosti deaktivovány

[ctx: optExport]
en: Export Settings
cz_CZ: Exportovat nastavení

[ctx: optImport]
en: Import Settings
cz_CZ: Importovat nastavení

[ctx: optReset]
en: Reset All Settings
cz_CZ: Resetovat všechna nastavení

[ctx: dlgThemeAccent]
en: Would you like to use this theme's default chrome colors?
    
    Warning: This will overwrite your current chrome color settings!
cz_CZ: Chcete použít výchozí barvy chrome tohoto motivu?
    
    Upozornění: Tím se přepíší vaše aktuální nastavení barev chrome!

[ctx: cptThemeAccent]
en: Use default theme chrome colors?
cz_CZ: Použít výchozí barvy chrome motivu?

[ctx: dlgExportLoc]
en: Please chose where you wish to export the Icaros settings
cz_CZ: Vyberte, kam chcete exportovat nastavení Icaros

[ctx: dlgImportWrn]
en: This will overwrite ALL your existing settings.
    
    Do you still wish to continue?
cz_CZ: Tím se přepíšou VŠECHNA vaše stávající nastavení.
    
    Chcete přesto pokračovat?

[ctx: dlgResetAll]
en: This will reset ALL your existing settings.
    
    Do you still wish to continue?
cz_CZ: Tím se resetují VŠECHNA vaše stávající nastavení.
    
    Chcete přesto pokračovat?

[ctx: cptResetWrn]
en: Settings Reset Confirmation
cz_CZ: Potvrzení resetu nastavení

[ctx: tipAddFiles]
en: Add files
cz_CZ: Přidat soubory

[ctx: tipClearList]
en: Clear list
cz_CZ: Vymazat seznam

[ctx: tipWow64On]
en: Icaros is enabled for 32-bit file dialogs
cz_CZ: Icaros je povolen pro 32bitová dialogová okna souborů

[ctx: tipWow64Off]
en: Icaros is disabled for 32-bit file dialogs
cz_CZ: Icaros je zakázán pro 32bitová dialogová okna souborů

[ctx: tipBrowse]
en: Browse to location
cz_CZ: Procházet do umístění

[ctx: cptDonate]
en: Donate
cz_CZ: Přispět

[ctx: lblDonateTxt]
en: If you like Icaros please consider making a donation to keep up the development of Icaros
cz_CZ: Pokud se vám Icaros líbí, zvažte prosím dar na podporu jeho dalšího vývoje

[ctx: lblDonateTxt2]
en: Donations received so far in {0}
cz_CZ: Dosud přijaté dary v {0}

[ctx: lblFlattrTxt]
en: Become a microdonator to continuously support the development of Icaros
cz_CZ: Staňte se mikrodárcem a průběžně podporujte vývoj Icaros

[ctx: lblCreatedBy]
en: Created and developed by
cz_CZ: Vytvořil a vyvíjí

[ctx: tipMail]
en: Send a mail to the developer of Icaros
cz_CZ: Pošlete e-mail vývojáři Icaros

[ctx: tipTwitter]
en: Follow Icaros development on Twitter
cz_CZ: Sledujte vývoj Icaros na Twitteru

[ctx: swtOn]
en: On
cz_CZ: Zapnuto

[ctx: swtOff]
en: Off
cz_CZ: Vypnuto

[ctx: btnDone]
en: Done
cz_CZ: Hotovo

[ctx: btnYes]
en: Yes
cz_CZ: Ano

[ctx: btnNo]
en: No
cz_CZ: Ne

[ctx: btnContinue]
en: Continue
cz_CZ: Pokračovat

[ctx: btnGotIt]
en: Got It!
cz_CZ: Rozumím!

[ctx: dlgcptConf]
en: Confirmation
cz_CZ: Potvrzení

[ctx: dlgcptInfo]
en: Info
cz_CZ: Informace

[ctx: dlgcptError]
en: Error
cz_CZ: Chyba

[ctx: btnRstColor]
en: Reset Color
cz_CZ: Resetovat barvu

[ctx: btnMin]
en: Minimize
cz_CZ: Minimalizovat

[ctx: btnMax]
en: Maximize
cz_CZ: Maximalizovat

[ctx: btnResDown]
en: Restore Down
cz_CZ: Obnovit dolů

[ctx: btnClose]
en: Close
cz_CZ: Zavřít
